Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ne g?zel kendimi haz?rlam???m burada Olcay'a ele?tirinin dibine vuracam diye, sen ??k G?khan G?n?l'e yapt???n?n ayn?s?n? yap ma?? kopart... Ama yine de Olcay'? yedekleyecek birisi ?art.

Yorum Yap

gitmesini istedi?im en ba?ta gelen oyuncu ....

Yorum Yap

tam y?klenilecekti sana, yapt?n yine yapaca??n?

Galaxy Nexus cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi

Yorum Yap

ahh be o pozisyonda muhtesem sol aya??nan vurabilseydin

Yorum Yap

Gelecek kendine ma? genelinde,

En iyi yapt??? i?i yapt? pozisyonda da olmad? bu sefer.

Yorum Yap

İyi cektin iyi vurdun ama olmadi , yine macin genelinde kotuydun o ilk geldigi zamanki atak organizasyonlarinda Ozzie ile birlikte basrolu alan adamdan uzaklasip tamamen skora yonelik bi oyuncu haline geliyorsun. Kendine gelmezsen valla orada pirpirin hasi Kerim bekliyor

Yorum Yap

O pozisyonda solunla ?ektin, plaseyi ge?irdin, fener ma??nda G?khan G?n?l'? pazara g?nderdi?in pozisyon ve gol akl?ma geldi. Ama ?utun d??ar? gitti kahroldum :/

Yorum Yap

edit

Yorum Yap

1 de?il 2 de?il 3 de?il 4 de?il ...

Ge?en senenin 2. yar?s?ndan beri sahada yok.

Yorum Yap

Mustafa pektemek saga,Tore sola gecer olcay da kulubeye...

Mustafa'yi bu oyunuyla kimse kesemez

Yorum Yap

sevmeyenin ele?tirenin olsada ben senin oyununu stilini be?eniyorum .

Yorum Yap

o pozisyonda stadda kim varsa ?mr?nden ?m?r gitti

Yorum Yap

Olcay 90 dakikada bir tane pas yapacak , bir tane gol atacak da, onu yapana kadar 150 tane de topu ezecek. ?lme e??e?im ?lme. Allahtan Mustafa muazzam oynuyor. Kerim ve T?re ile Olcay'a sezon boyunca muhta? olmayacaz. Olmamal?y?z da. Bu Olcay'?n performans? i?in de daha iyi.

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Olcay 90 dakikada bir tane pas yapacak , bir tane gol atacak da, onu yapana kadar 150 tane de topu ezecek. ?lme e??e?im ?lme. Allahtan Mustafa muazzam oynuyor. Kerim ve T?re ile Olcay'a sezon boyunca muhta? olmayacaz. Olmamal?y?z da. Bu Olcay'?n performans? i?in de daha iyi.
                              bende ayn?s?n? d???n?yom abi adam bi gol at?cak diye say?s?z pozisyonlar? harc?yo

Yorum Yap

Dun sana iyi diyenler de var. Seni kim koruyor bu kadar bilmiyorum ya. Koca mac ortalikta gorunme tek hareketle iyi ol. Kendini gelistir diyecemde gerek yok nasil olsa yattigin yerden her mac 11desin. Tek umudum kerim

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X