Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Bu?rahan Erg?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bi sakatlansa da frei oynasa art?k..
    Yaz?klar olsun,manteliteye bak.

Yorum Yap

S?zle?me hay?rl? olsun m?thi? sol aya??ynan yab??t?ran adam.
      Fiyat / Performans olarak iyisin ama daha iyi olman laz?m bu tak?mda.
      Hay?rl? olsun,sevindim s?zle?me yenilemenize.

Yorum Yap

?st ?ste 70 k?s?r ma? oynayan ama bu ma?lar?n en az 40' ?nda sahada gezinen adam

Feda zihniyetinin y?ld?z oyuncu diye parlatt??? orta d?zey Anadolu top?usu...

Yorum Yap

o imzan evlat ac?s? gibi koydu bana ..!

Yorum Yap

Olcay iyidir ama rotasyon oyuncusu olmal?, yerine daha potansiyelli yarat?c? bir transfer laz?m

Yorum Yap

​olcay Be?ikta? ?n ancak yedek oyuncusu olabilir asl?nda ama bu yoklukta oynuyo i?te..

Yorum Yap

Son vuru? kalitesi, bir ?ok forvette yok bu ligde.
                Hatalar?n? s?ralarsak belki bu son vuru?lar? ge?er ama, bir orta saha oyuncusu i?in gayet ba?ar?l?.
                Olcay reyiz kendimizi keseriz!

Abi ?u son vuru?lara bir bak?n ya.

Yorum Yap

forman?n arkas?na isim yazd?r?lcak adam bu adam efsane olcak demedi demeyin :p

Yorum Yap

Marin veya o seviyede bi adam alinmadigi Frei da biraz daha guclenip fit duruma gelmedigi surece o bolgenin banko adamidir. Arda'dan sonra en iyi sol forvettir Turk kimligi tasiyan isteyen kabul etsin isteyen etmesin.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Marin veya o seviyede bi adam alinmadigi Frei da biraz daha guclenip fit duruma gelmedigi surece o bolgenin banko adamidir. Arda'dan sonra en iyi sol forvettir Turk kimligi tasiyan isteyen kabul etsin isteyen etmesin.
                      +1903.

Galaxy Nexus cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Bu?rahan Erg?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bi sakatlansa da frei oynasa art?k..
                        kafaya bak yaz?klar olsun ya

Yorum Yap

ma? gercekten cok g?zeldi
                          ama olcay?n topu s?r???n? asistini es gecemem

Yorum Yap

Bu adam de?i?ik ya valla , oyun tarz?n? sevmem ama ya ?yle kayboluyor ki bazen yok ya bu adam?n istatislikleri ?ans diyorum bu adam?n tak?mda i?i yok diyorum , sonra ?yle bir hareket yap?yor ki tak?mda kimsenin kolay kolay yapamaca?? cinsten. 2.golde mustafa'n?n pas?nda tek hamlede topu ve kendini birlikte ileri atmas? rakip savunmay? ask?ya almas? inan?lmaz zekiceydi iddia ediyorum T?rkiyede o tek hamleyi yapacak kanat oyuncusu 1 yada 2dir.

Yorum Yap

''Biz Be?ikta??z bizim kimseden korkumuz yok onlar kurada Be?ikta?'? ?ekeriz diye korksunlar.'' Olcay ?ahan, 06.07.2014.

Yorum Yap

normalde ?u asisti yapan adama ma? puan? olarak 10 ?zerinden en az 9 verirsin. ama bence d?n ?ok k?t?yd?, o asiste ra?men en fazla 5-6 puan verilir. ger?i Olcay sezon ortas?na do?ru a??l?p sonuna do?ru tekrar d??en bir oyuncu ama yedekten gelse sanki daha az g?ze batar gibi geliyor. ne bileyim ben ??zemedim bir t?rl?, san?r?m ??zemeyece?izde..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X