Sayfa 3/134 İlkİlk 1234561353103 ... SonSon

Konu: Olcay Şahan

bu akşam maçı izleyenler iyi iltifat etmiştir sana

Şu umursamaz vurdumduymaz halleri halı sahada yapsa bir araba dayak yer. Kafasına silah dayamışsın da maça çıkarmışsın gibi aylardır. Topa vuruşunda hayır yok bir isteksizlik var

Heh bütün sorunlar bitti şimdi Olcaya sallamaya başladınız
    Adam elinden gelenin en iyisini yaptı bı sene
    Tabiki cok iyi bir topçu degil ama elde olan bu gayette başarılı bir sezon geçirdi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Takim icinde alternatifi yok ama olmali cunku iyide kotude olsa her hafta ilk 11 ... Daha iyisi mesela erciyesteki yasin alinmali olcay onun alternatiifi olmali ama her zaman takimda kalbimizde yeri var...
    Konu Yusuf Emre tarafından (13 Mayıs 2014 Saat 00:33 ) değiştirilmiştir.

Artık nefrete dönüştü sana olan duygularım.
    Aldığın tek bir kuruşu hak ettiğine de inanmıyorum.

Alıntı Nail Demirel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık nefrete dönüştü sana olan duygularım.
    Aldığın tek bir kuruşu hak ettiğine de inanmıyorum.
    ..

Ben bu abimin istikrarına hayranım. Ancak keşke istikrar dışındaki şeyler için de aynı şeyi söyleyebilseydim. 2 sezonda maç kaçırmamışsın, eyvallah, hatta 90+3'te febe ağlarına yollamışın meşin yuvarlağı sayende sevinçten monitörü kırmışım, eyvallah. Ama yok hocam, senden 10 numara olmuyor, olmaz. Frikik yok, dribbling yok, adam geçme yok, oyun görüşünden bahsetmiyorum bile... Şuta gelelim dürüst olmak gerekirse takımda o konudaki en iyi oyunculardan biri, yeterli mi diye sorarsan değil ama takımda bitirici oyuncu sayısı parmakla bile sayılamayacağından o konuda bir şey demiyorum. Şimdi asıl meseleye gelelim 10 numara, hocam Beşiktaş'ta sırtına geçirdiğin formada arkanda bu rakam yazıyorsa sen winner olmak zorundasın. Dünya futbolunda her ne kadar takımı sırtlamak tek bir oyuncuya kalmasa da bu olay ülkemizde tutuyor, sen bunu haketmiyorsun. Galatasaray ikinciliğini Sneijder'e borçlu, Bursaspor şampiyonluğunu ve gelip geçici olan büyük takım havasını Batalla'ya borçlu. Alex'i söylemiyorum bile. Bu takımda yerin olabilir ama bu kesinlikle ilk 11 ve 10 numara değildir. Kızılacak en son kişi sen olduğun için sana da kızamıyorum kapasite bu, o yüzden ben topu Fikret Orman'a yolluyorum. Ronaldinho dedin, rezil ettin. Şimdi aylarca Diego dedin, febe sessiz sedasız götürüyor. Fikret Orman biraz kafasından kasketini çıkartıp stad yerine takım içine bakmazsa, teknik heyetin isteklerini yerine getirmezse, önümüzdeki sene de 10 numaralı formasıyla "Süper sol ayak" Olcay'ı izleyeceğiz. Allah izletmesin.
    Konu Erdem Özkan tarafından (19 Mayıs 2014 Saat 03:01 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Anil Demirbulakli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 sezonda hic bir maci kacirmamis ...
    kendisi maç kaçırmamış ama biz sayesinde keçileri kaçırdık

rotasyon oyuncusu

geçende bi arkadaş yazmıştı forumda takımda bazı futbolcular formasını garanti gördükleri için kendilerini tam olarak maça veremiyorlar tarzı birşeyler demişti işte o futbolcuların başında geliyor kendisi

Yetenekleri sınırlı çoğu maç saç baç yolduruyor ama 2 senede maç kaçırmamış ve 2 senede yüksek istatistik yapmış bir adam ben kendi adıma seviyorum ama daha kaliteli bir adamın yedeği olması gerekiyor .Sakatlansın,parasını hak etmiyor vs yazanlar olayı abartmış yıllık 1 m euro ya bunun gibi katkı veren adam varsa gösterin bilelim

Kusura bakmayın ama kafanıza Olcay kadar taş düşsün,

Senelerce Deliye de yaptınız, hala düzgün bir sol bek bulamadık...

73 maça çıkmış 19 gol 16 asist yapmış oynadığı her 3 maçın 1 maçında skora direk katkı yapmış.

Defansa yardıma gelir, pres yapar, top kapar vsvs

Olcaydan önce takımda değişmesi gereken o kadar çok oyuncu var ki,

10'u giymese bukadar tepki gormez bence.

acikcasi kendisi de Besiktasin 10 numarasi degil