Konu: Olcay Şahan

Olcay 200 Bin euro ya mı gitti yoksa ekici Gelmezse 2000 Milyon euro bize paramı ödeyecek anlamış değilim...Olcay 200 bin eorudan daha fazla her türlü eder...

Maç sonu açıklamalarında hocam bana %100 güvendi başarım hocamındır demesi ile iyice bitirdi kendini.
    Anadolu topçusuydu Beşiktaş sana vizyon kattı Asla bir 10 numara değildi.Gönderilme sebebide oynamaması değil takım içi dedikodu laf taşımasıydı.
    Çok doğru bi karar uygulamışız

Gitmesine sevinmiştim hem bizim adımıza hem de kendi adına ama bu fotoğrafı görünce içim bi tuhaf oldu. Sezon sonunda şampiyon olursak kutlamalara gelir umarım.

vbaGvv.jpg

Seneye tekrardan yedek kalır.
    Rekabetçi biri değil arkasında biri beklerse yine bocalar.

Trabzon'u hayata döndüren adamdı. Israrcılığı gerçekten üst düzey. Keşke başka şeyleri de üst düzey olsaydı iyi bir yedeğimiz olurdu.
    Trabzon'da çok başarılı ve başarılı olduğu için ben de mutlu oluyorum

Olcay Şahan 200 Bin euro yamı Gitti yoksa Alacakları vardı ondanmı vazgeçti anlamış değilim Sezon Sonunu bekledim Bu konu için ama Ts ile aramızda bir alış verişte olmadı.

Alıntı Merve Güleryüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maç sonu açıklamalarında hocam bana %100 güvendi başarım hocamındır demesi ile iyice bitirdi kendini.
    Anadolu topçusuydu Beşiktaş sana vizyon kattı Asla bir 10 numara değildi.Gönderilme sebebide oynamaması değil takım içi dedikodu laf taşımasıydı.
    Çok doğru bi karar uygulamışız

ben bir sıkıntı görmüyorum bu sözlerinde. adam haklı, biz kendisine güvenip oynatmadık ama biz de haklıyız çünkü onun bölgesinde daha çok güvenilecek başka adam vardı. onun oyunu artık bize uymuyordu. kendi sistemine oturtabilecek bir hoca adamı aldı oynattı ve adam o takıma göre başarılı. boşuna gereksiz alınganlık yapmayalım. olcay efendi adamdır, haddini aşacak bir şey söylemez bence.

Olcay benim gözümde hala Beşiktaş'ın evladı gibidir. Feda döneminden bu yana en zor zamanlarımızı yaşadığımız adamların yeri bende başkadır. Trabzon'da başarılı olur inşallah.

Ancak hakkaten şu 200 bin işini anlamadım Olcay'ın. O paraya gidecek adam değil kesinlikle. Muhtemelen alacağına karşılık gitti.

Konu ne tam olarak? Olcay'a neden tepki gösteriliyor?

Instagramda bi Sosa fotosunda trabzonlunun biri bize tinerci mi ne demiş Olcay da beğenmiş sanırım