Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

eme?ine sa?l?k i?im burkuldu gitmesine ama bizim i?inde kendi i?in en iyisi bu olsa gerek.

Yorum Yap

Ho??akal g?zel adam. ?lk 11 de art?k olmaman? d???nsem de k?zsam da etsem de ben de yerin ayr?. ?n?allah ?ok ba?ar?l? olursun oralarda.

Tapatalk kullanarak iPad arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Onur Memi?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Defolsun gitsin.Y?llard?r c?ld?rt?yodu
        Ay?p

Yorum Yap

G?zel insand? yetersiz futbolcuydu...
          Hakk?m?z varsa helal olsun elinden geleni yapt?

Yorum Yap

Feda d?neminden bu yana eme?i ge?en kapasitesince elinden geleni veren adam gibi adam.

Yolun a??k olsun Olcay. Kendisi i?in de bizim i?in de en do?rusu oldu.

Burada kendisine sayd?ran baz? vefas?zlar? g?r?nce de onlar ad?na ben utand?m.

Yorum Yap

?ok ??k?r. Gitmesine ?ok sevindim yolu a??k olsun.

Yorum Yap

Hi? sevmedim, sevmeyece?im.

Bug?n de 10 numara ile alakal? yapt??? yorumlarla hadsizli?ine, y?l???kl???na devam etti.

Yorum Yap

Yorumlar? okuyorumda ak?l al?r gibi de?il ger?ekten.Bu arabesk kafayla gidildi?i i?in 14 ?ampiyonlukta camia.Neymi? feda demi?.Pardonda bu adam para almadan m? oynad? bu tak?mda.Ferrari porsche arabalar?na binicegine 1 y?l da audi ye binsin bir zahmet.250 300 tl bilete para verip kimse bu 10 numaray? izlemek zorunda de?il.Dar?s? Tolga'n?n ba??na

Yorum Yap

Olcay feday? nerde dedi ya Zaten k???lme operasyonu nedeniyle gelmedi mi bu adam bu tak?ma? Onun tek Feda's? samet i?in ?ok b?y?k bir kitlenin g?z?nde kendini bitirmek oldu. Feda etti?i de?eriydi para de?il, u?runa feda edilen de Samet aybaba idi Be?ikta? de?il.

Yorum Yap

Aslı Sinan ?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Olcay feday? nerde dedi ya Zaten k???lme operasyonu nedeniyle gelmedi mi bu adam bu tak?ma? Onun tek Feda's? samet i?in ?ok b?y?k bir kitlenin g?z?nde kendini bitirmek oldu. Feda etti?i de?eriydi para de?il, u?runa feda edilen de Samet aybaba idi Be?ikta? de?il.
                      Buradan ne anlam ??kar?caz,hi?bir?ey anlamad?m.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

?n?n?deki son derbi i?in te?ekk?rler olcay. Ben gitti?ine sevinenlerdenim. Hem olcay i?in hem bizim i?in iyi oldu. 10 numaran?n bo?a ??kmas? da ayr? iyi oldu. Beni affet, Be?ikta??n 10 numaras? olarak seni g?rmek can?m? s?k?yordu.

Yolun a??k, hakk?m varsa helal olsun.

Son olarak NKBDVAS.

Yorum Yap

Yukar?da yazd?m yine yazay?m, 200-300k aras? para al?rken bizden 1-1.1m civar? para ald?.
                          Bu mudur feda?

Yorum Yap

Ne fedas? allah a?k?na almanyan?n dip tak?mlar?ndan maa??n?n bilmem ka? kat?na be?ikta?a gelen adam fedam? yapm?? oluyor?Be?ikta? ad?na k???lmenin getirdi?i bi transfer olmu?tur sadece,geldi zaman zaman faydal?da oldu ve gitti o kadar feda falan durumu yok

Yorum Yap

Ulan ay?p be ay?p 90+3te sizde benim gibi an?rd?ysan?z bug?n hakk?nda b?yle konu?maya hakk?n?z yoktur adam elinden gelenin en iyisini verdi ne yapt? size neyin kini bu ay?p ulan biraz kendinize gelin art?k herkese teneke ba?lamaktan bir hal oldunuz

Yorum Yap

duygusal yakla?maya gerek yok. iyi adamd?, iyi be?ikta?l?yd? falan ama yarars?zd?. az alkmaar haz?rl?k ma??nda bile taraftar dayanamad? yuhlad?. ?ok k?t?yd? bu sene ?zellikle. faydas?zd?. gitmesi iyi oldu. maa??ndan da kurtulduk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X