Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yolun a??k olsun iyi bir paraya gitmi? Trabzonspor'a .?yi bir be?ikta?l? kaybettik sadece

Yorum Yap

Hi? ?z?lmedim.
      Feda yapt? diyenler 2.lig tak?m?ndan bize geldi. Ayn? Mitrovi? gibi 200-300k aras? oynarken burada 1m ald?. Bu feda de?ildir.
      Ha h?rs?yla oynad? son 2 sezona kadar.
      Q7 ile dalga ge?ilirken g?ndermek i?in elinden gelen yap?l?rken ne U?ur Boral'la g?lmesini unutabildim ne de Fener'e kornerden ??k?p att??? gol?.

Gitmemek i?in diretmesi g?zel. Lakin daha fazla paraya daha uzun bir s?zle?meye imza att?.

Yorum Yap

Eyvallah Olcay ?ahan

Seveni oldu sevmeyeni oldu, giydi?i forma numaras? y?z?nden ele?tireni oldu savunan? oldu, yeri geldi Q7'den iyi oldu yeri geldi ikinci lig top?usu oldu ama ne olursa olsun FEDA'n?n en ?nemli karakterlerin biriydi Olcay ?ahan.

Ayr?lmas? hem bizim i?in hem de kendisi i?in iyi oldu.

Karakter olarak adam gibi geldi adam gibi gitti.

Eyvallah Olcay ?ahan.

Yorum Yap

Allah yolunu a??k etsin. iyi k?t? performanslar? oldu ama ?ok bi ?nemi yok art?k verdi?i emeklerden dolay? ?ok te?ekk?rler. kl?p i?in unutulmayacak bir karakter.

Yorum Yap

?niversite ikinci s?n?fta haber geldi. ?n?n?ye gidiliyor, hem de son derbi. Bir daha nasip olmayacak f?rsat? ka??rmayal?m dedik elde avu?ta ne varsa yola ve bilete g?md?k, hatta daha yatmam?? ??renci kredisini bile borca ba?lad?k. Neyse ?ark?larla t?rk?lerle Ayd?n'dan ??kt?k yola. Tam da feda sezonu fener g?mb?r g?mb?r top oynuyor bizi akl?m?zda ikinci haftadaki gs ma?? bir namert ??k?p emek h?rs?zl??? yapmazsa bu ma?? da al?rd?k. Geldik ?stanbula ma?a saatler kald?. ?a?k?n ?a?k?n etraf?ma bak?yorum. Ben ?imdi a?a?l? yolda m? y?r?yorum, bele?tepede miyim ger?ekten diye diye d???ne d???ne ma? saatini ettik. Girdik kale arkas?ndan koltu?u falan arad?m bir ara bakt?m m?mk?n de?il en iyisi ?uraya bi yere s?k??al?m. Bast?lar m?zi?i zang?r Zang?r "Sen Benim Her Gece Efkar?m" ?al?yor. T?yler diken diken. Hayal mi bu ?ocukluk hayalim ger?ek oldu. Neyse uzatmayal?m ma? ba?lad? devre berabere bitti. Niang abimiz bi tane sallad? ?ne ge?tik demeye kalmadan iki iki oldu. Son dakika fener atak yap?yor. Bizimkiler ?l?m?ne kontraya ??kt?. Bizim trib?ne do?ru atak yap?yorlar. Gelin olum gelin hadi lan! Ver lan pas?! Aha top olcay?n ?n?ne sekti. Olcay dostumuz topu rakip kalecinin alt?ndan sald?. Tam bir ??lg?nl?k hayvan gibi ba??r?yorum. G?zlerim doldu h?ng?r h?ng?r a?lamak istiyorum. Sonra Ayd?na d?nd?k. Hac?dan gelen dedelerin duygular?n? anlad?m. Ben ?n?n?ye o ma?a gittim beyler. Olcay g?z?m?n ?n?nde att? o gol?.
            Bir ay a? gezdim ama iyi ki gittim.
            ?ok k?zd?m sana ma?larda ama iyi ki o gol? att?n.
            ?ok ba?ar?l? ol hala en iyisi olabilirsin ?al??kanl???nla. Sen beni o g?n mutluluktan a?latt?n ya Allah seni hep g?ld?rs?n.
            Trabzon'a son saniye ka??rd???n gol? hat?rla nas?l yere yatm??t? t?m tak?m kahr?ndan ?imdi Trabzonlu oldun. Garip hayat.
            (uzun oldu, affolsun)

Yorum Yap

Yorum Yap

Ben bunu transfer topi?ine de yazm??t?m ama san?r?m yeri buras?, yeni a??lm?? g?rmedim.
                Kopyalay?p buraya yap??t?r?yorum.

Ben a??k?as? k?rg?n?m Olcay'?n gidi?ine.
                Hep ele?tirdik,yerdik 10 numara de?il dedik ama hep ba??n? e?erek ?al??maya devam etti
                Ne zaman trib?ne ?a??rsak,en son bile gelse taa trib?n?n ?n?ne kadar gelerek yumruk ?ov yapt?
                Bunlar tabii modern futbolda umursanacak ?eyler de?il elbet,
                Ama trib?ndeki Be?ikta? formas?n? giyen ve kaptanl???n? yapan adam? haz?rl?k ma??nda bile ?sl?klayan adamlar? affetmeyece?im.
                Olcay Be?ikta? kalitesinde olmasa bile Be?ikta?'a gayet yak??an bir elemand?.Her ?eyden evvel samimiydi
                Olcay 5 ya??ndan beri babas?n?n omuzlar?nda in?n?'ye ilk giri?inden beri Be?ikta? a???? olan, odas?n?n her taraf?na bayrak asan,tek hayali bir g?n Be?ikta?ta oynamak olan sensin,benim.
                Fazla dramatizasyona gerek yok.
                ?z?ld?m, fakat kendi kariyeri i?in de do?ru tercihi yapt?.
                Umar?m Ersun hocayla istedi?i ?eyleri ger?ekle?tirebilir.

Yorum Yap

Aslı Eren Emre Erdogan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Trabzonspor'da 10 numara bo?ta ?u an. Muhtemelen orda da 10 numaray? giyecek. Olcay ?ahan ile 10 numaray? yan yana koyunca insan?n g?lesi geliyor ?ok garip ger?ekten
                  muhammet demir giyiyordu san?r?m 10 numaray?...bu sezon de?ilde sezon sonu belki...
                  o eleman antepe d?nd?.
                  bu sezon i?in giyemez 10 numaray?, tak?mda olsa da olmasa da..onun ad? bildirilmi?tir, federasyona..

Yorum Yap

Yolu a??k olsun Olcay'?n futbolculu?unun d???nda ?ok ?ey katt? bu tak?ma.

Yorum Yap

Futbol olarak bu sene ?zellikle bir katk?s?n?n olmad??? a?ikar.

Ama bir tak?m?n tak?m olmas?n? sa?layan oyuncular vard?r. Har? gibidir bu futbolcular olmad? m? bina ??ker. Son 3 sezonda bu rol? yak??t?rd???m 2 oyuncu vard? biri Ersan biri Olcay.

Ben bu a??dan bak?yorum ve Olcay'?n yoklu?unu hissedece?imizi d???n?yorum.

Yorum Yap

feda yi da g?rd?n sefa yi da yolun acik olsun Olcay.. Takimiz kimya degistiriyor hayirlisi olsun..
                        T?re, Ersan, Olcay siradaki Ozzy olmasin Ozzy bizim Totti miz olur Insallah

Yorum Yap

Not: Neden anlamad?m ama biz bu sat?? konusunda hala iyi de?iliz. Ne olursa olsun Trabzon'un ilgisi ortaya ??kana kadar Olcay'? satmak akl?m?z?n ucundan ge?miyordu. Y?netimin sat?? listesine falan koydu?u bir oyuncu de?il yani.

Hi? yoktan talip ??kt? ve satt?k ama neden 200.000 euro? Biz bu tip oyunculara talip oldu?umuzda herkes a?z?n? 5m eurodan a??p 'Tok sat?c?' rol?ne b?r?n?yorken her ne ?ekilde olursa olsun ?ampiyon tak?mda ge?en sene ciddi s?re alm?? ondan ?nceki iki sene ligde ciddi performanslara imza atm?? bir oyuncunun 200.000 euroya gitmesi bana ak?ll?ca gelmiyor.

Yorum Yap

Bekliyordum; ama d?n gece duyunca ?ok can?m s?k?ld?. Ke?ke hi? gitmese, futbolu bizde b?raksayd?; ama hayat i?te. Hi?bir ?ey hayellerdeki gibi olmuyor.

Yorum Yap

Yolu a??k olsun. ?nsan ?z?l?yor. Fakat ?nemli olan Be?ikta?. Onu Olcay yapan Be?ikta?' d?r. Ama onun da bize katt??? ?eyler var.

?n?allah hay?rl? bir karar olur kendisi i?in.

Yorum Yap

Defolsun gitsin.Y?llard?r c?ld?rt?yodu

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X