Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bu ak?am ma?? izleyenler iyi iltifat etmi?tir sana

Yorum Yap

?u umursamaz vurdumduymaz halleri hal? sahada yapsa bir araba dayak yer. Kafas?na silah dayam??s?n da ma?a ??karm??s?n gibi aylard?r. Topa vuru?unda hay?r yok bir isteksizlik var

Yorum Yap

Heh b?t?n sorunlar bitti ?imdi Olcaya sallamaya ba?lad?n?z
        Adam elinden gelenin en iyisini yapt? b? sene
        Tabiki cok iyi bir top?u degil ama elde olan bu gayette ba?ar?l? bir sezon ge?irdi

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Takim icinde alternatifi yok ama olmali cunku iyide kotude olsa her hafta ilk 11 ... Daha iyisi mesela erciyesteki yasin alinmali olcay onun alternatiifi olmali ama her zaman takimda kalbimizde yeri var...
          En son düzenleyen Yusuf Emre; 13-05-2014, 02:33.

Yorum Yap

Art?k nefrete d?n??t? sana olan duygular?m.
            Ald???n tek bir kuru?u hak etti?ine de inanm?yorum.

Yorum Yap

Aslı Nail Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Art?k nefrete d?n??t? sana olan duygular?m.
              Ald???n tek bir kuru?u hak etti?ine de inanm?yorum.
              ..

Yorum Yap

2 sezonda hic bir maci kacirmamis ...

Yorum Yap

Ben bu abimin istikrar?na hayran?m. Ancak ke?ke istikrar d???ndaki ?eyler i?in de ayn? ?eyi s?yleyebilseydim. 2 sezonda ma? ka??rmam??s?n, eyvallah, hatta 90+3'te febe a?lar?na yollam???n me?in yuvarla?? sayende sevin?ten monit?r? k?rm???m, eyvallah. Ama yok hocam, senden 10 numara olmuyor, olmaz. Frikik yok, dribbling yok, adam ge?me yok, oyun g?r???nden bahsetmiyorum bile... ?uta gelelim d?r?st olmak gerekirse tak?mda o konudaki en iyi oyunculardan biri, yeterli mi diye sorarsan de?il ama tak?mda bitirici oyuncu say?s? parmakla bile say?lamayaca??ndan o konuda bir ?ey demiyorum. ?imdi as?l meseleye gelelim 10 numara, hocam Be?ikta?'ta s?rt?na ge?irdi?in formada arkanda bu rakam yaz?yorsa sen winner olmak zorundas?n. D?nya futbolunda her ne kadar tak?m? s?rtlamak tek bir oyuncuya kalmasa da bu olay ?lkemizde tutuyor, sen bunu haketmiyorsun. Galatasaray ikincili?ini Sneijder'e bor?lu, Bursaspor ?ampiyonlu?unu ve gelip ge?ici olan b?y?k tak?m havas?n? Batalla'ya bor?lu. Alex'i s?ylemiyorum bile. Bu tak?mda yerin olabilir ama bu kesinlikle ilk 11 ve 10 numara de?ildir. K?z?lacak en son ki?i sen oldu?un i?in sana da k?zam?yorum kapasite bu, o y?zden ben topu Fikret Orman'a yolluyorum. Ronaldinho dedin, rezil ettin. ?imdi aylarca Diego dedin, febe sessiz sedas?z g?t?r?yor. Fikret Orman biraz kafas?ndan kasketini ??kart?p stad yerine tak?m i?ine bakmazsa, teknik heyetin isteklerini yerine getirmezse, ?n?m?zdeki sene de 10 numaral? formas?yla "S?per sol ayak" Olcay'? izleyece?iz. Allah izletmesin.
                  En son düzenleyen Erdem Özkan; 19-05-2014, 05:01.

Yorum Yap

Aslı Anil Demirbulakli tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    2 sezonda hic bir maci kacirmamis ...
                    kendisi ma? ka??rmam?? ama biz sayesinde ke?ileri ka??rd?k

Yorum Yap

rotasyon oyuncusu

ge?ende bi arkada? yazm??t? forumda tak?mda baz? futbolcular formas?n? garanti g?rd?kleri i?in kendilerini tam olarak ma?a veremiyorlar tarz? bir?eyler demi?ti i?te o futbolcular?n ba??nda geliyor kendisi

Yorum Yap

Bi sakatlansa da frei oynasa art?k..

Yorum Yap

Yetenekleri s?n?rl? ?o?u ma? sa? ba? yolduruyor ama 2 senede ma? ka??rmam?? ve 2 senede y?ksek istatistik yapm?? bir adam ben kendi ad?ma seviyorum ama daha kaliteli bir adam?n yede?i olmas? gerekiyor .Sakatlans?n,paras?n? hak etmiyor vs yazanlar olay? abartm?? y?ll?k 1 m euro ya bunun gibi katk? veren adam varsa g?sterin bilelim

Yorum Yap

Kusura bakmay?n ama kafan?za Olcay kadar ta? d??s?n,

Senelerce Deliye de yapt?n?z, hala d?zg?n bir sol bek bulamad?k...

Defansa yard?ma gelir, pres yapar, top kapar vsvs

Olcaydan ?nce tak?mda de?i?mesi gereken o kadar ?ok oyuncu var ki,

Yorum Yap

2018 yilina kadar s?zle?mesi uzatildi

Yorum Yap

10'u giymese bukadar tepki gormez bence.

acikcasi kendisi de Besiktasin 10 numarasi degil

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X