Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Olcay 200 Bin euro ya m? gitti yoksa ekici Gelmezse 2000 Milyon euro bize param? ?deyecek anlam?? de?ilim...Olcay 200 bin eorudan daha fazla her t?rl? eder...

Yorum Yap

Ma? sonu a??klamalar?nda hocam bana %100 g?vendi ba?ar?m hocam?nd?r demesi ile iyice bitirdi kendini.
      Anadolu top?usuydu Be?ikta? sana vizyon katt? Asla bir 10 numara de?ildi.G?nderilme sebebide oynamamas? de?il tak?m i?i dedikodu laf ta??mas?yd?.
      ?ok do?ru bi karar uygulam???z

Yorum Yap

Gitmesine sevinmi?tim hem bizim ad?m?za hem de kendi ad?na ama bu foto?raf? g?r?nce i?im bi tuhaf oldu. Sezon sonunda ?ampiyon olursak kutlamalara gelir umar?m.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  vbaGvv.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  80.3 KB

Yorum Yap

?z?ld?m ya bu fotoyu g?r?nce

Yorum Yap

Seneye tekrardan yedek kal?r.
            Rekabet?i biri de?il arkas?nda biri beklerse yine bocalar.

Yorum Yap

Trabzon'u hayata d?nd?ren adamd?. Israrc?l??? ger?ekten ?st d?zey. Ke?ke ba?ka ?eyleri de ?st d?zey olsayd? iyi bir yede?imiz olurdu.
              Trabzon'da ?ok ba?ar?l? ve ba?ar?l? oldu?u i?in ben de mutlu oluyorum

Yorum Yap

Olcay ?ahan 200 Bin euro yam? Gitti yoksa Alacaklar? vard? ondanm? vazge?ti anlam?? de?ilim Sezon Sonunu bekledim Bu konu i?in ama Ts ile aram?zda bir al?? veri?te olmad?.

Yorum Yap

Aslı Merve G?lery?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ma? sonu a??klamalar?nda hocam bana %100 g?vendi ba?ar?m hocam?nd?r demesi ile iyice bitirdi kendini.
                  Anadolu top?usuydu Be?ikta? sana vizyon katt? Asla bir 10 numara de?ildi.G?nderilme sebebide oynamamas? de?il tak?m i?i dedikodu laf ta??mas?yd?.
                  ?ok do?ru bi karar uygulam???z

ben bir s?k?nt? g?rm?yorum bu s?zlerinde. adam hakl?, biz kendisine g?venip oynatmad?k ama biz de hakl?y?z ??nk? onun b?lgesinde daha ?ok g?venilecek ba?ka adam vard?. onun oyunu art?k bize uymuyordu. kendi sistemine oturtabilecek bir hoca adam? ald? oynatt? ve adam o tak?ma g?re ba?ar?l?. bo?una gereksiz al?nganl?k yapmayal?m. olcay efendi adamd?r, haddini a?acak bir ?ey s?ylemez bence.

Yorum Yap

Olcay benim g?z?mde hala Be?ikta?'?n evlad? gibidir. Feda d?neminden bu yana en zor zamanlar?m?z? ya?ad???m?z adamlar?n yeri bende ba?kad?r. Trabzon'da ba?ar?l? olur in?allah.

Ancak hakkaten ?u 200 bin i?ini anlamad?m Olcay'?n. O paraya gidecek adam de?il kesinlikle. Muhtemelen alaca??na kar??l?k gitti.

Yorum Yap

https://mobile.twitter.com/MemphisMV...86235454029824

Bo?una gereksiz al?nganl?k yapmayal?m l?tfen : )

Yorum Yap

ezik herif.

Yorum Yap

Her zaman giydirmi?imdirr ...

Yorum Yap

Konu ne tam olarak? Olcay'a neden tepki g?steriliyor?

Yorum Yap

Olay neymi??

Yorum Yap

Instagramda bi Sosa fotosunda trabzonlunun biri bize tinerci mi ne demi? Olcay da be?enmi? san?r?m

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X