Konu: Olcay Şahan

Evet, gözüm yaşlı Olcay Şahan!
    Ama Sosa Ts'ye gittigi icin degil, yillarca Besiktas'in 10 numarasini isgal ettigin icin. Sonrasinda bulundugun kabın seklini aldigin icin, Besiktas'tan gonderilmenin ezikligi icinde kaldigi icin.

Seni hep elestirdim, sana şaklaban dedim, yetenek fakiri, Besiktas tarihinin en rezil 10 numarasi dedim, bize "sus" isareti yaptiginda gonderilmeni bekledim. Bilic zamani kacan şampiyonluklarda en buyuk pay senin kacirdigin gollerdi bitik herif!

Yine yazayim; futbolculuk vasiflarindan sende ne hız var, ne teknik, ne güç ne de bitiricilik! Dunyada eşi benzeri olmayan sacma bir 10 numarasin.

Tek yapabildigin sey hucum pres ve taraftara oynamak...Palyaço adamsin, "mukemmel sol ayagimla yapistirdim" ile ukalalikta tavan yapmistin! Simdi herkesten cok Trabzonspor'lu olmussun! Senden, pislik suratindan, leş sakalindan ve yalanci mimiklerinden igreniyorum. Senin bizim formamizi yillarca giymen inan cok dokunuyor bana.
    Riza Calimbay ile ikiniz bambaska bir kategoriye koydunuz kendinizi. Duzenbaz, cikarci ve yalaka ezikler!..

Olay budur.Yusufu Destekleme sebebi ise yusufun beğendiği bi yorum ;

Neyse biz abartmışızdır

FEDA sezonu olmasaydi bu kutsal formayi nah giyerdin. Yeteneksiz futbolcularin en buyuk ozelligi gittikleri takimlari (yalandan) sahiplenmis gorunmeleridir yoksa ne taraftar sabredebilir ne de kulupte tutunabilirler. Kadro kalitesi bir tik yukseldiginde ancak gercek ortaya cikar.

Oglum adam alttakı yorumları okumamıstır.dırekt resmı gorunce begenmıstır. Ben hıc resmın altında yazılanları okumam.resmı gorur begenırım mesala

Mevzuyu bilmiyordum, öğrenmiş oldum. Bu Trabzonsporlu arkadaşın konusu da kapansın bence bir zahmet! Terörden korkup kaçan (!) kılıbık Sosa ile birlikte hayatta başarılar.

Alıntı Metin Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama Sosa Ts'ye gittigi icin degil, yillarca Besiktas'in 10 numarasini isgal ettigin icin. Sonrasinda bulundugun kabın seklini aldigin icin, Besiktas'tan gonderilmenin ezikligi icinde kaldigi icin.

Seni hep elestirdim, sana şaklaban dedim, yetenek fakiri, Besiktas tarihinin en rezil 10 numarasi dedim, bize "sus" isareti yaptiginda gonderilmeni bekledim. Bilic zamani kacan şampiyonluklarda en buyuk pay senin kacirdigin gollerdi bitik herif!

Yine yazayim; futbolculuk vasiflarindan sende ne hız var, ne teknik, ne güç ne de bitiricilik! Dunyada eşi benzeri olmayan sacma bir 10 numarasin.

Tek yapabildigin sey hucum pres ve taraftara oynamak...Palyaço adamsin, "mukemmel sol ayagimla yapistirdim" ile ukalalikta tavan yapmistin! Simdi herkesten cok Trabzonspor'lu olmussun! Senden, pislik suratindan, leş sakalindan ve yalanci mimiklerinden igreniyorum. Senin bizim formamizi yillarca giymen inan cok dokunuyor bana.
    Riza Calimbay ile ikiniz bambaska bir kategoriye koydunuz kendinizi. Duzenbaz, cikarci ve yalaka ezikler!..
    yağlarım eridi..

bencede olcay beşiktaş hakkında yazılanları okumamıştır yeteneksiz diyebiliriz ama adam her maç sonuna kadar koştu mücadele etti keşke olcay gideceğine g. töre gitseydi

yetenekleri malumdu zaten, karakterinide iyice görmüş olduk. AZ maçında bunu yuhlayanların nefesine sağlık... öyle yara etmişki içinde unutamamış daha, sizin gibi yetenek fıkaralarının bu takımda işi olamaz artık. ait olduğun yerdesin, az kaldı patlar balonunuz yakında..

Şerefsiz demek sorun olmaz artık dimi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Bilal.Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Metin Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

yağlarım eridi..
    12 kg verdim