Sayfa 1/134 12341151101 ... SonSon

Konu: Olcay Şahan

Olcay Şahan

Olcay Şahan'a dair tüm haberlerin ve yorumları bu başlık altından yazabilirsiniz.
    http://forum.forzabesiktas.com/showthread.php?1223-Forza-Be%C5%9Fikta%C5%9F-Forum-Kurallar%C4%B1

Olcay, seni geldiğin günden beri hiç sevmedim. Sevemedim gitti. En başta Veli'yi de sevmemiştim. Çok eleştirmiştim ama o zamanla bunu aştı. Seni hala sevemiyorum.
    Çünkü maç boyunca ortalıkta görünmüyorsun. Sonra öyle şansa bi gol ya da asist yapıyosun. Yerli oyuncu için 15 gol çok iyi. Evet çok iyi de adam 90 dakika maçta yok?

Bu sezonun ikinci yarısı gerçekten çok silik bir görüntüsü var. Koşular önemli olmakla birlikte performansı koşu oranında verimli değil bana göre. Umarım en kısa zamanda eski özlenen ritmine kavuşur

Sent from my iPhone using Tapatalk

olcay in kapasitesi sinirli. eger sampiyonlar ligine gidersek orada zaten sahne alamaz. o yüzden insallah yönetim bir sacmalik falan yapip maasini daha da yukariya cekmez.

Son iki sezondur sakatlık yaşamayan, maçlarda elinden geleni ortaya koymaya çalışan bir oyuncumuz ama kendisini biraz daha geliştirmesi lazım.

Yer
    Bu kadeh senin şerefine Hernandez !
    Alıntı Nail Demirel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olcay, seni geldiğin günden beri hiç sevmedim. Sevemedim gitti. En başta Veli'yi de sevmemiştim. Çok eleştirmiştim ama o zamanla bunu aştı. Seni hala sevemiyorum.
    Çünkü maç boyunca ortalıkta görünmüyorsun. Sonra öyle şansa bi gol ya da asist yapıyosun. Yerli oyuncu için 15 gol çok iyi. Evet çok iyi de adam 90 dakika maçta yok?
    Şans mı ?

Attığı her golde yada attırdığı her golde zeka var.

Seviyorum Olcay'ı ama dönem dönem yok oluyor. Olcay'ı zaman zaman kesecek potansiyelli bir genç, ya da rotasyona düşürecek sağlam bir kanat almalıyız.

fenere attığı goller devam eder inşallah bu hafta.

Alıntı Kutay Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şans mı ?

Attığı her golde yada attırdığı her golde zeka var.
    Bende izliyorum maçları. Görüyorum zekasını

IPhone'umdan gönderildi.

Ne zaman oyun içinde kaybolsan ve sana sallamaya başlasam ya enteresan bir gol atıyorsun yada asist yapıyorsun anlamıyorum değişik bir stilin var) helal olsun koçum

Feneri boş gecersen akraba oluruz. Artık bu maçta oyna la koca 2.yarı yattın.

Nedense bu maçta çok güveniyorum Olcay'a. 1 gol, 1 asist yapacak ve maçı getirecek gibi geliyor bana. 3-3'lük maçta oynadığı kadar oynasın, yeter.

Yer
    Bu kadeh senin şerefine Hernandez !
    Alıntı Nail Demirel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende izliyorum maçları. Görüyorum zekasını

IPhone'umdan gönderildi.
    O zaman önyargılı davranıyorsun.

En çok gol atan yerli oyuncu en çok asist yapan yerli oyuncu ama şans öyle mi.

He şans he.

Beşiktaş düşmanlarını öldüreceğiz.

Olcay'ın oyununa şans demek kendisine büyük haksızlık olacaktır.

Topla yeteneklerinin üst düzey olmaması, o'nun oyun içinde pek gözükmemesinin en büyük nedenidir. Olcay dripling yapabilen veya adam eksiltebilen bir kanat değil. O'nun olayı topsuz koşu, tek pas ve tek vuruş. Bu yüzden, Olcay açık oynayan takımlara karşı daha başarılı fakat kapalı savunmalar karşısında ise neredeyse yokları oynuyor.