Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Olcay ?ahan

Olcay ?ahan'a dair t?m haberlerin ve yorumlar? bu ba?l?k alt?ndan yazabilirsiniz.
    FORUM KURALLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Her daim var olsun.
    H?rs?na kurban.

Yorum Yap

Olcay, seni geldi?in g?nden beri hi? sevmedim. Sevemedim gitti. En ba?ta Veli'yi de sevmemi?tim. ?ok ele?tirmi?tim ama o zamanla bunu a?t?. Seni hala sevemiyorum.
      ??nk? ma? boyunca ortal?kta g?r?nm?yorsun. Sonra ?yle ?ansa bi gol ya da asist yap?yosun. Yerli oyuncu i?in 15 gol ?ok iyi. Evet ?ok iyi de adam 90 dakika ma?ta yok?

Yorum Yap

Bu sezonun ikinci yar?s? ger?ekten ?ok silik bir g?r?nt?s? var. Ko?ular ?nemli olmakla birlikte performans? ko?u oran?nda verimli de?il bana g?re. Umar?m en k?sa zamanda eski ?zlenen ritmine kavu?ur

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

olcay in kapasitesi sinirli. eger sampiyonlar ligine gidersek orada zaten sahne alamaz. o y?zden insallah y?netim bir sacmalik falan yapip maasini daha da yukariya cekmez.

Yorum Yap

Son iki sezondur sakatl?k ya?amayan, ma?larda elinden geleni ortaya koymaya ?al??an bir oyuncumuz ama kendisini biraz daha geli?tirmesi laz?m.

Yorum Yap

Aslı Nail Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Olcay, seni geldi?in g?nden beri hi? sevmedim. Sevemedim gitti. En ba?ta Veli'yi de sevmemi?tim. ?ok ele?tirmi?tim ama o zamanla bunu a?t?. Seni hala sevemiyorum.
              ??nk? ma? boyunca ortal?kta g?r?nm?yorsun. Sonra ?yle ?ansa bi gol ya da asist yap?yosun. Yerli oyuncu i?in 15 gol ?ok iyi. Evet ?ok iyi de adam 90 dakika ma?ta yok?
              ?ans m? ?

Att??? her golde yada att?rd??? her golde zeka var.

Yorum Yap

Seviyorum Olcay'? ama d?nem d?nem yok oluyor. Olcay'? zaman zaman kesecek potansiyelli bir gen?, ya da rotasyona d???recek sa?lam bir kanat almal?y?z.

Yorum Yap

fenere att??? goller devam eder in?allah bu hafta.

Yorum Yap

Aslı Kutay Bilgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ?ans m? ?

Att??? her golde yada att?rd??? her golde zeka var.
                    Bende izliyorum ma?lar?. G?r?yorum zekas?n?

IPhone'umdan g?nderildi.

Yorum Yap

Ne zaman oyun i?inde kaybolsan ve sana sallamaya ba?lasam ya enteresan bir gol at?yorsun yada asist yap?yorsun anlam?yorum de?i?ik bir stilin var) helal olsun ko?um

Yorum Yap

Feneri bo? gecersen akraba oluruz. Art?k bu ma?ta oyna la koca 2.yar? yatt?n.

Yorum Yap

Nedense bu ma?ta ?ok g?veniyorum Olcay'a. 1 gol, 1 asist yapacak ve ma?? getirecek gibi geliyor bana. 3-3'l?k ma?ta oynad??? kadar oynas?n, yeter.

Yorum Yap

Aslı Nail Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bende izliyorum ma?lar?. G?r?yorum zekas?n?

IPhone'umdan g?nderildi.
                            O zaman ?nyarg?l? davran?yorsun.

En ?ok gol atan yerli oyuncu en ?ok asist yapan yerli oyuncu ama ?ans ?yle mi.

He ?ans he.

Be?ikta? d??manlar?n? ?ld?rece?iz.

Yorum Yap

Olcay'?n oyununa ?ans demek kendisine b?y?k haks?zl?k olacakt?r.

Topla yeteneklerinin ?st d?zey olmamas?, o'nun oyun i?inde pek g?z?kmemesinin en b?y?k nedenidir. Olcay dripling yapabilen veya adam eksiltebilen bir kanat de?il. O'nun olay? topsuz ko?u, tek pas ve tek vuru?. Bu y?zden, Olcay a??k oynayan tak?mlara kar?? daha ba?ar?l? fakat kapal? savunmalar kar??s?nda ise neredeyse yoklar? oynuyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X