Sayfa 1/5 1234 ... SonSon

Konu: Aykut Kocaman

Aykut Kocaman

Çapsız Fb teknik direktörü.

Tarlaların sürülmediği ortamda vasat bir takımın küme düşmeme mücadelesi veren teknik direktör şeysi

hocalığı bırakıcam falan dedi galiba dün. Adam desen değil hoca desen hiç değil. Sanki guardiola başımıza forvetini yedek oturttuğumun adamı.

bunun evinin önüne kes ağlamayı sokarım bağlamayı yazıyı dev bi pankart asmak lazım. Küçük takım hocası.

ne olur küfür serbest olsun

Çomar!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aykut yıllarca fbnin başında kalsın havlasın dursun , biz böyle it köpekle mhattap olmadığımız sürece daha çok kuduracaklar.. bence bu başlığı bile haketmiyor..
    gereksiz , çapsız bir hoca oynattığı futbol zevksiz Allahtan yönetim kendini kurtarmak için arkasında duruyor.. böyle devam etsinler şampiyonluk filan almaları imkansız...

Yüzünü görünce böyle kürekle vurasım geliyor. Allah affetsin ama ne meymenetsiz bi adamdır bu şahsiyetsiz.

Orul orul çocuğudur kendisi

Fener'den çıkan daha iyi bir spor adamı yok herhalde. En iyisi bu kadar işte.

Ama başlığın burada yer almasına hiç gerek yok.

Bügün televizyon kanallarına çıkıp "Beni kan tutar, orada Şenol GÜNEŞ in başında kan görseydim, düşüp bayılırdım" demesi beklenen şahıstır.

Tasmasını koparmış gene allahsız kitapsız