Sayfa 4/12 İlkİlk 1234567 ... SonSon

Konu: Süper Lig 30. Hafta Maçları

Alıntı Talha Karanfiler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Sinan Engin gsye ceza gelmeyecek net bilgi dedi. Yine mi yırtacak bu adiler
    Atıyorlar kardeş inanmayın. Aynı sinan bizim içinde aynısını demişti. Noldu 1 yıl men aldık. Kimden almış bilgiyi kuruldan birimi aramış demiş. İşleri güçleri goy goy...

Osmanlıspor'a salladık adamlar 2 farktan beraberligi yakaladilar 3-3

Gencler osmanli maci fena olur, osmanli kaybetmez insallah da basak macina asilirlar

osmanlı gençler maçında yenilmesin yeter. son kozunu başakşehir maçında oynayacaktır bu durumda.

Hadi be Kayserispor.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Kayseri süpriz yapabilir bu hafta..Gs Alanya karşısında net galibiyet alır..

Her Daim Beşiktaş!!!

Basaksehir - Kayseri macinin anlami oldu simdi Kayseri uefa icin oynayacak

Başakşehir avrupa maçlarına yedek kadro ile çıkmanın bedelini ödeyecek. Şampiyon olamayacaklar. 1-2 haftaya koparlar belki

Kayseriden çok alanya’ya güveniyorum ben gaysenin içinden geçecekler.Başak kayseri berabere alanyada gayseye çakar

Kayseri gencler macinin ozetine baktim da kayserinin bu kaleciyle isi zor. Belki umut bulut gs icin takimi motive eder de iyi oynarlar ama kayseri umutsuz vaka resmen.

Alanya basaksehiri iyi oynayip 4 1 yenmisti. Gsnin savunmasi daha kotu, alanya iyi kontralar yakalayip golleri atar ve kazanir insallah

Alıntı Rahmi Kerem Kalfali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kayseri gencler macinin ozetine baktim da kayserinin bu kaleciyle isi zor. Belki umut bulut gs icin takimi motive eder de iyi oynarlar ama kayseri umutsuz vaka resmen.

Alanya basaksehiri iyi oynayip 4 1 yenmisti. Gsnin savunmasi daha kotu, alanya iyi kontralar yakalayip golleri atar ve kazanir insallah
    Emre Akbaba'nin performansı onemli. Fanatik derecede GS'li oldugu iddia ediliyor. Bakalım nasıl oynayacak.

Alanya güzellik yapacak emin olun ve başakşehirin takılması lazım

basak takilir gs rahat alir biz gs yi yeneriz ligin fisini cekeriz Insallah

GS kazanırsa eğer Başakşehirde kazansın. Onlar ne olursa olsun biz kesin kazanalım.

Kayseri yenilecek sanırım. Başkanları yenmeye gidiyoruz diye açıklama yaptı. En son bunu dediğinde 5 yedi fenerden