Sayfa 3/43 İlkİlk 12345613 ... SonSon

Konu: Süper Lig 30. Hafta Maçları

Maçlara gelince 3 haftadır Kayseri'nin Başakşehir'i yeneceğini söylüyordum. Hala iddiam devam ediyor.
    Gs bugün iyi gaz aldı. Beraberlik çıksaydı bugün haftaya kesin puan kaybı vardı. Ama Alanya işi ciddiye alıyor. Dün Malatya maçından sonra izin yapmayıp bugün antrenmana çıktılar. Olur da yarın Osmanlı falan kazanırsa Alanya puan kapar.

Tek rahatsız olduğum şey şu 2 hafta boyunca Başakşehir Gs'den ve bizden önce oynuyor maçları. Başakşehir'in olası puan kayıpları durumunda Gs bizim maçta beraberlik için çıkabilir. Başakşehir'in olası galibiyetleri bizi derbide demoralize edebilir. Artık işler böyle küçük detaylara kaldı bu sebeple maçlar aynı saatte olmalıydı ve burada bir çakallık var.

Yarin osmanli kazanir insallah da alanya haftaya iyice asilir.

Haftaya kayseride pek umudum yok ama insallah kayseri ve alanya kaybetmezler. Akhisar da gs macina kadar 2 macini kazanamazsa guzel olur

Ekmek çıkmaz. Rakipler güle oynaya kazanır, biz puan kaybedip yarışa veda ederiz.

Maç maç bakmamız lazım, biz kazandıkça işler lehimize dönüyor, kim olur bilmem ama biri daha puan kaybeder bu hafta sanki. Özellikle Alanyaspor konusunda benim de beklentim var.

Alanya akhisar göztepe. 4 puan alamayacaklar toplamda Sevinsin şimdi kedicikler.

sumidica artisti,bizim maç hariç gs ve fb maçlarında saçma sapan bir şeyler deneyip 4 lük 5 lik oldu.

Bu hafta takımını rahat bırakıp taktikle oynamazsa puan alabilirler başakşehirden.

Alanya iç sahada rakiplerine zorluk çıakrtan bir takım.Kolay teslim olmazlar.

antalya nın çok şansı yok fb karşısında.Çok kötü bir takım.Belki hamza,gs aşkıyla puan almak için yırtar kendini ama yeteceğini sanmam.

Alıntı İsmail Arı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçlara gelince 3 haftadır Kayseri'nin Başakşehir'i yeneceğini söylüyordum. Hala iddiam devam ediyor.
    Gs bugün iyi gaz aldı. Beraberlik çıksaydı bugün haftaya kesin puan kaybı vardı. Ama Alanya işi ciddiye alıyor. Dün Malatya maçından sonra izin yapmayıp bugün antrenmana çıktılar. Olur da yarın Osmanlı falan kazanırsa Alanya puan kapar.

Tek rahatsız olduğum şey şu 2 hafta boyunca Başakşehir Gs'den ve bizden önce oynuyor maçları. Başakşehir'in olası puan kayıpları durumunda Gs bizim maçta beraberlik için çıkabilir. Başakşehir'in olası galibiyetleri bizi derbide demoralize edebilir. Artık işler böyle küçük detaylara kaldı bu sebeple maçlar aynı saatte olmalıydı ve burada bir çakallık var.
    Gs bizim maçta beraberliğe oynarsa perişan olur.Gs defans yapabilen bir takım değil kendi oyunları haricinde oynayabildikleri bir oyun türü yok.Bunu en bariz ilk yarıda ki maçta gördük kontrollü oynayayım derken perişan oldular.İnşallah öyle çıkarlar karşımıza.

Geçen sene, son 2 3 maçta nasıl 4'er 4'er attıysak; Malatya maçında yapmamız gereken de o.
    Hayvan gibi abanmamız lazım. Bu hafta işler lehimize dönebilir. Rakip puan kaybetmese dahi, bir titreme getirmemiz gerek.

Başakşehir ve biz bu hatfa bayız

fb klasik ölü oyununun oynar 1-0 yada 2-0 kazanır.Burada tek güvencem hamza. gs icin varını yoğunu ortaya koyar .

ve alanya . ümidim yok ama işte insan illaki acaba ??? diyor.

Alanya son haftalarda oynadigi oyunu oynasin yenilmesi imkansiz gibi bir sey. Basak ve Fb yener. Ben gs'nin ligi 4. sirada bitirecegini dusunuyorum.

Gs de gecen hafta feghouli,serdar aziz,maicon,sinan gumus sinirdaymis kart gormediler ustune emin olmamakla birlikte nagatomo,mariano da kart gorerek sinira geldi bu hafta bunlardan bikacini kaybederoerse super olur.
    Ozellikle sag sol bek giderse mukemmel olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu Sinan Engin gsye ceza gelmeyecek net bilgi dedi. Yine mi yırtacak bu adiler

Osmanlıspor gitti geçmiş olsun. .Belki Başakşehir maçında iddialari olur diyordum ama sanki kafada bitirmisler gibi..
    Ts 2-0 önde