Konu: Süper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tüm Maçları

Alıntı Osman Gur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim iki maçta pozisyona giremediğimiz takıma bence yeterince pozisyon buldular en azından oyunun hakimi ve baskılı oynadılar , bu sezon öyle yada böyle iç saha performansıyla yarışta kalan bir takıma deplasmanda içinden geçeriz demek ne derece doğru bilmiyorum he biz sağlam orta saha çıkıp pres yaparsak şansımız yüksek olur ama forvet eksikliği takımın hücum gücünü ve direncini bitiriyor

şimdi emin olmak için tekrar izledim özeti. 1 tane çeyrek pozisyon var sadece 2. yarıda tolganın gomise bıraktığı sol çaprazdan gomisin vurduğu bunun harici pozisyonlar ya uzaktan çekilen şut ya yanında önünde 3-4 başaklı oyuncu var. bunlara pozisyon diyorsak ve bu şekilde maç hakediliyorsa bizim şuana kadar max 5-6 puan kaybımız olmalıydı. Topa sahip olmak başka bir şey pozisyona girmek başka bir şey. Bizim en kötü maçlarımızda bile şu maçtan çok daha net pozisyonlarımız var. bi başak dep yok işte orada da yenildik zaten. Sizin değiminizle bizim bu kadar pozisyon bulduğumuz bir maçı kazanma ihtimalimiz yok bence. işte anca mariano gibi talisca atar babel atar.ama imkansız beşiktaşın iç sahada bu kadar ofansif anlamda silik olduğu maçın olması. aklıma gelen tek maç yok. Kazandılar falanda Galatasaray bugun hakedecek futbol falan oynamadı. sapır sapır dökülen başağa karşı hemde. Bize de böyle oynasalar keşke.

Iyi bir santrafor olsa gs macindan suphem olmazdi ama negredoyla resmen 10 kisi oynuyoruz. Keske love dan katki alabilseydik, 1.5 senede 30 gol atan adamdan hic faydalanamadik ama belli de olmaz belki cikar gsye 2 gol atar

Alıntı Siret Uslu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Ozgur Karaarslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Siret Uslu

Kardeş mesele olumlu olumsuz düşünmen degıl aslında. Sen her yazdığın mesajda kendinle çelişiyorsun. Çok gerıye gıtmedım son 1 haftalık mesajlarına baktım. Önce demişsinki
    -Basak 1 biz 2 bu gese 3 olur göreceksiniz yazmışsın.
    -sonra bu macı boşa ızlemeyin önümüzdeki seneye bakalım yazmışsın.(akhısar macı)
    -bi arkadaş sana bu mesajını hatırlatmış sen ben zaten bu maç için kafam rahattı alıcaktık zaten yazmışsın.
    -şimdi basak yenıldı gs şampiyon oldu diyosun. Ve bizim bu ultrasupersonıc uzay takımı gsyı yenmemız mümkün değil diyosun.

Bunları sırayla oku normalmi değilmi sen karar ver..
    1.) benim düşüncem buydu ama birşey oldu yazdım. işaretten bahsetim onu niye yazmadın
    2.) akhisar maçını izlemeyin dedim ama yenileceğimizi puan kaybedeceğimizi dedim mi ? sezon sonu senaryosu için demiş olma ihtimalim aklına gelmiyormu.
    3.) GS en az 2 farklı yener yazmıştım onu niye görmedin.başak yenilince fikir değiştirmedim

not: bazılarınız toteme inanıyorsunuz.halı sahada oynama aman yenilmeyelim diyorsunuz.ben samimiyetimle birşey paylaştım. işaret gördüm fikrim bundan değişti dedim.sonra fikirlerim çelişiyor bir öyle bir böyle konuşuyor diyorsunuz. ben hata ettim paylaşmamalıydım onu.

ben GS şampiyonluğu yaşayacaksam eğer başakşehir şimdiden olsun demeye getiriyorum. arkadaş diyorki başakşehirin şampiyonluğunu istiyor.mecaz diye birşey var illede açıklamamı yapalım
    gs yi büyük yazıp basaksehiri kucuk yazarak zaten milleti trollediginide anlamıyordur kimse bütün mesajlarında kahpe takım ğs yi buyuk harflerle yazmanın manası varmı bunu da acıklayabilir misin , yoksa tesadüf mü ?
    gerek yok boyle kucuk seylere sana kalsa kazandıgımız 2 sampiyonlukta da gs ve fb kotuydu o yuzden sampiyon olduk , insanlarla alay etmeyi marifet sanmayın

Gs dün normal şartlarda gol atamayacağı maçta şapkadan golle aldı galibiyeti.
    İbb Arda fantezisi yerine Mossoro ile başlasaydı kendi oyununu oynasa golleri bulurdu.
    O iştahlı gs yi ilk yarı kaleye getirmediler.
    Bizde paniklemeden düzgün pas yaparak gs'yi durdurabiliriz.
    Şimdilik taktiğimiz tutuyor, 2 ön libero artı talisca ile pas oyunu da oynuyoruz, takımı ileri de itiyoruz. Sağ da Adriano, solda Caner ile devam. Bir tek Quaresma tutuktu, her halukarda Lens var.

Biz galatasarayı yeneriz orada

Nasıl oynamamız gerektiğini herkes biliyor

o oyunu oynarsak çaresiz kalırlar
    önemli olan hocanın böyle düşünmesi tabii

Malatya'yi yenip 31. hafta Finale cikacagiz artik. Basaksehir 5'te 5 yapamayacaktir.. eger biz gs'yi yenersek asagi dogru yuvarlanirlar duramazlar. Gorecegiz bakalim.. kolay olmayacak.. ancak bu isi bu kadar zora biz soktuk.. sokup almasini da bilmemiz lazim.

Alıntı Rahmi Kerem Kalfali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Talha Karanfiler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs bu gazla alanyayi yenmesin de
    Yense de yenmese de birşey değişmiyor. Bizim beraberlik hakkımız yok. 5 te 5 yapamazsak şampiyon olma ihtimalimiz hiç yok. Yani gsyi her türlü yenmemiz gerekiyor. He ikinciliği falan düşünüyorsak onun içinde en fazla 1 beraberlik hakkımız var
    Bence herkes 5te 5 yapamaz o yuzden gs macina onde gidersek gs macinda beraberlik luksumuz olabilir. Basaksehirin en az 2 kez daha takilacagini dusunuyorum
    Fener 5 te 5 yapar. Gs maçında sadece beraberlik hakkımız olabilir en fazla Başakşehir'in durumuna göre

Gs bu gazla alanyayi yenmesin de
    Yense de yenmese de birşey değişmiyor. Bizim beraberlik hakkımız yok. 5 te 5 yapamazsak şampiyon olma ihtimalimiz hiç yok. Yani gsyi her türlü yenmemiz gerekiyor. He ikinciliği falan düşünüyorsak onun içinde en fazla 1 beraberlik hakkımız var
    Bence herkes 5te 5 yapamaz o yuzden gs macina onde gidersek gs macinda beraberlik luksumuz olabilir. Basaksehirin en az 2 kez daha takilacagini dusunuyorum
    Fener 5 te 5 yapar. Gs maçında sadece beraberlik hakkımız olabilir en fazla Başakşehir'in durumuna göre
    Gs maçı 1 hafta sonra değil mi? Bence beraberlik toleransımız oluşacaksa Galatasaray maçını kazanmamız halinde oluşacak. Başakşehir'in stadını doldurun tavsiyesi de bence başak'a ağır patlayacak. yıllardır boş tribüne sakin kafa maç yapan adamların beklentiyle stada gelen bir grubun önünde maç kazanamayıp bocalayacağını düşünüyorum.

Alıntı Sinan Öz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Gs maçı 1 hafta sonra değil mi? Bence beraberlik toleransımız oluşacaksa Galatasaray maçını kazanmamız halinde oluşacak. Başakşehir'in stadını doldurun tavsiyesi de bence başak'a ağır patlayacak. yıllardır boş tribüne sakin kafa maç yapan adamların beklentiyle stada gelen bir grubun önünde maç kazanamayıp bocalayacağını düşünüyorum.
    Beraberlik hakkımızı gsnin alanyaya puan kaybedebileceğini düşünerekten dedim

Alıntı Sinan Öz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Beraberlik hakkımızı gsnin alanyaya puan kaybedebileceğini düşünerekten dedim
    Haa tamamdır. Başakşehir bu hafta kaybetti onları hala 3 puan önde hesap ediyordum ben

Takım gs maçı için yatsın kalksın duran top çalışsın. ligin en leş takımı duran top savunması konusunda galatasaray

Osmanli helva gibi takim ya bunlara kimse puan kaybetmez bosuna heveslenmeyin

Trabzon osmanliyi 2 dakikada 2 0 yapti osmanli iptal, basaksehir de yener bunlari

Alıntı Sayime Dilek Dede Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Osmanli helva gibi takim ya bunlara kimse puan kaybetmez bosuna heveslenmeyin
    Karabük,Bursa,Osmanlı ligin en kötü takımları.

Osmanlı küme düşmüştür.İstek,arzu,hirs sıfır adamlarda.Ligde kalmaları imkansız.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi