Sayfa 2/27 İlkİlk 1234512 ... SonSon

Konu: Süper Lig 21. Hafta Maçları

fener inşallah kazanır onlar şampiyon olamaz

Antalya dusme derdinde ama gucleri yetmez gs rahat kazanir icerde
    Basaksehir kendi sahasinda yaklasik 30 mactir yenilmiyor, fenerin savunma problemleri ve hucum fakirligini dusununce 2 ihtimalli mac bence, ya basak kazanir ya berabere biter

gs,o orta saha ile deplasmanda hiç bir maçı kazanamaz kolay kolay. kayserili mendesin kazmalığı üstünde olmasa 2-0 dan alacaklardı o maçıda.başakşehir fb maçı berabere biterse iyi olur.

Gsde denayerde ileri derecede yirtik cikmis. 1-2 ay olmaz muhtemelen

Gs de muslera yok denayer yok antalyanın şansı olabilir

Alıntı Kazım Onur Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denayer dandik bir oyuncu. Bencr Hakan Balta ondan iyi

Fbnin yenilmeyecegini dusunuyorum
    gs Antalya'yı yer

Fb Başak maçında Fb yenilmez. Muhtemelen berabere biter. Gs maçında kazanma ihtimali fazla ama zayıf da olsa beraberlik ihtimali var. Biz yeneriz.

Fb beinsports yorumcusu reha kapsalin tabiriyle BI SEKILDE kaybetmez

Süper Lig 21. Hafta Maçları

Alıntı Kazım Onur Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ikisinin olmaması Antalya’nın şansızlığı.
    Denayer sadece çabukluk var ancak temel stoper yetilerinden yoksun olduğu son maçta da ortaya çıktı.
    Muslera desen kova.
    Oldum olası çizgi kalecilerini sevmem.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başakşehir'in rahat kazanacağını düşünüyorum maalesef. Galatasaray da aynı şekilde kazanır, Antalyaspor boş bir takım.
    Biz de zorlu periyot öncesi rahat kazanıp moral buluruz inşallah.

Gsnin kolay bir periyodu var bu yuzden sivas maci cok onemliydi iyi ki de kaybettiler.
    Simdi antalya kasimapasa(d) bursa karabuk(d) periyoduna girdiler. Kasimpasa harici bana umut veren mac yok, kasimpasa da bizden baska diger takimlara cok gevsek takiliyor ama kadro yapisi kaliteli nispeten. Insallah bu sefer yenerler gsyi

Başakşehir fb maçı fb yarışın içinde olsun diye fb aleyhine sonuçlanmasını bekliyorum
    Haftalardır hakem algısı yapan civcivler bu hafta meyve alırlar

Başakşehirden puan alma ihtimali olmayan 2 takım söyle deseler Fener ve Karabük derim

Hamza'da zorlamaz gsyi. Biz kazanalım önümüzdeki haftalarda çıkarsa çıkar ekmek