Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Haydi Kalk Aya?a !

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Haydi Kalk Aya?a !

Yi?it Be?ikta?,

Senelerdir sana sahada yapamad?klar?n? hep masa ba??nda yapt?lar. Her sene art?k al???rs?n diye beklerken yine seni isyan ederken buluyorum. ?fken elini kolunu ba?l?yor, k?t?lerin y?z?n? g?ld?r?yor. Biliyorum bu kirli d?zene kafa tutmak kolay i? de?il ama K?ro?lu?nu d???n, Pir Sultan??, Mustafa Kemal?i... Bolu Beyine, ya?mac?ya, adaletsiz otoriteye kafa tutmak ancak yi?itlerin harc?d?r. Seni, kirli g??leriyle ba?a ??kamayaca??na inand?rmaya ?al???yorlar. Sahada yapt?klar? ?irkeflikler yetmiyor; soyunma odalar?nda, koridorlarda ?zerine geliyorlar. Ahlaks?zca vuruyorlar sana. Kurduklar? kirli d?zenin ?st?ne siyah?nla ??k?p kirli renklerini beyaz?nla aklaman? istemiyorlar. Korunmak kollanmak istemiyorsun biliyorum. ?stedi?in tek ?ey adalet. Aslan pay?n? aslan olmayan almas?n istiyorsun. O zaman kalk aya?a yi?idim! Vakit ??kme vakti de?il sahada dimdik durma vaktidir.
    Stad?n? y?kt?n, sana oynayacak stat vermediler. 3 sene her ma??n? deplasmanda oynad?n, ba?kalar? gibi bir kuru? vergi borcunu silmediler. ?amurlar?n i?inde bir elmas gibi parlad?n hep. R?zgar kayadan ne al?r? Senin b?y?kl???nden bir par?a bile koparamad?lar.
    Sen de?il misin son iki y?l?n p?r-i pak ?ampiyonu. Bile?inin hakk?yla, centilmence, efendi gibi ?ampiyon sen de?il misin s?yle! ?imdi ba??n niye ?nde? Sen de?il misin bu ?lkenin en iyi tak?m?? Bazen ne kadar iyi oynarsan oyna k?t?ler kazanabilir ama sen hep iyi oynamal?s?n! Bu ligde ?ampiyon olabilmen i?in, di?erlerinden daha iyi olman hi?bir zaman yetmedi biliyorsun. ?ok daha iyi olmal?s?n! ?imdi o g?zel ba??n? kald?r yerden ve g?ne?lere g?l art?k.
    ?n?nde Monaco ma?? var. ??k ve g?ster yedi d?vele g?c?n?. Unutma sak?n; futbolun sahada oynand??? her yerde senin s?z?n ge?er. Sen ki adalet kadar g?zelsin, d?r?stl?k kadar g??l?. O zaman ha gayret! A? kanatlar?n? yine ve zaferle d?n mabedimize. Bak g?receksin; son g?len iyi g?lecek. Sen efendisin, sen vefas?n, ?ok g?zelsin vazge?me! G?n?n sonunda sen kazanacaks?n, adalet kazanacak!

https://www.instagram.com/gdagistanli/
Hazırlanıyor...
X