Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu: Beşiktaş'a ve Çarşı grubuna Diyarbakır'dan davet.

Gitmek gerek..
    Bu kentlere, bu bölgelere davet gelmeden gitmek, Beşiktaş'ı görmelerini, sevmelerini sağlamak gerek.
    Bu başlı başına halkla ilişkiler önderliğinde geliştirilmesi gereken bir proje.

Güzel davet Türkiye de mutlaka gidilip görülmesi gereken şehirlerin arasındadır Diyarabakır güzel yerdir.İnsanlarıda çok iyi Şu diyarbakır ismini kirleten çevre illerden gelen 100 bin kişi filan her olaylarda varlardır herneyse gidilmeli bence bu fırsat adanaya gidilmeli,izmirde oynamalı.Kurumsal olmamız lazım stadımız açılana kadar ulan şu kulübün yönetiminde olucam ki yazık ya bu stadsızlık krizini fırsata çevirmessem adam değilim.

Orasıda Amed değil Diyarbakır dır bu arada bunu söyleyince konuyu siyasete çekmiş oluyrmuyum eğer oluyorsam Amed denince başlı başına siyaset oluyor konu siyasi zaten

Konuyu okusalar pişman olurlar davet ettiklerine

Harika bir etkilesim basta kulturel olmak uzere her baglamda!

Alıntı Tugay Benek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güray konuyu siyasete çevirmenın anlamı nedir? Senin yönetimin niye VODAFONE ARENA yapmış adını ŞEREF BEY varken neden?
    Snn soylediğin ile ne alakası adamın söylediğinin ?

Ben kişisel olarak karşıyım. Ne alaka yani. İlla yapılacaksa, demirspor ile yapalım. En azından klup ve taraftar kültürü olan biri olsun.

Geçmişleri ve aramızdaki ilişkiler çok eskilerde pek parlak olmayabilir. Bir yerden başlanıp sünger çekilmesi gerek ve bu da bir fırsattır.

Zamanlama ve Atatürk isminin zikredilmemesinin cevaplanması gerekiyor. İyi niyet her iki taraftan da gösterilmeli..

Son diyarbakır maçımızda bizi yapılanları unutmadım. Edilen küfürleri ve sahaya atılan maddeleri.

Afedersiniz ama Beşiktaşın Beşiktaşlıdan başka dostu yoktur, böyle büyük bir olayda baş sağlığı dilemişler eyvallah, o son maçı yaparken bir adam öldürmedikleri kaldı şimdi sen hayırdır diyarbakırspor ?

Adanademirspor dururken öldürürcesine taş sopa fırlatıp küfür eden bir topluluğa karşı böyle bir düşüncenin saçmalığını geçtim , hadi gelin şimdi maç yapak tarzı bir yaklaşım için açıklama yapmak düpedüz dile varmıyan.. ve fırsatçılıktır. Siz o lafları son maçı bir daha izleyin öyle konuşun

Alıntı Merter Erhuy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okusalar pişman olurlar davet ettiklerine
    O öldürmek istercesine yaptıkları şerefsizce hareketleri sergileyen maçtaki tribünleri bir izlesinler o zaman pişman olurlar.

Alıntı Tugay Benek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Guray Deliormanli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stadın isminin Atatürk olmasından rahatsız olmak siyaset değildir.
    O kadar yazının içinde senin de Atatürk ismini söylemen siyaset değilse ya nedir?
    Niye bu kadar rahatsız etti sizi Atatürk yazısı ve konuşulan muhabbet ? saçmaladınız iyice ha adam soru sormuş düzgün şekilde hemen her yerde konuya cevap veremeyen herkes ; '' siyasete dökmeyelim'' lafına kaçar olmuş.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Mqn-7qF4-IM" target="_blank">

4. Dakikaya getirin ondan sonra konu başlığında bir düzenleme yaparsınız kolay gelsin. ha bu arada yormayın kendinizi siyaset var diye fizanada seslenilse Allah yukarıda bu laflardan sonra siyaset var demek hafif kalır.

Diyarbakır ile aramızda tribünsel manada bir sorun yaşadığımızı hatırlamıyorum. Bir maçlığına da olsa gidilebilir güzel olur.

O sahaya taşların yağdığı maç fener maçıydı.

Bu konuda yaptıklarının cezasını fazlasıyla çektiler zaten. Takımları amatöre kadar gitti ve kapandı. Sürekli siyasetten yardım bekleyerek ligde tutunmanın peşine düştüler futboldan başka her şeye kafa yordular o yıllarda.

Edit : Yukarı Sedat kardeşim video koymuş. şimdi gördüm. Dediğim gibi ne ettilerse onu buldular zaten.
    Konu Gökhan Özbaş tarafından (17 Ağustos 2014 Saat 00:04 ) değiştirilmiştir.

orası amed değil Diyarbakır!!!