Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu: Beşiktaş'a ve Çarşı grubuna Diyarbakır'dan davet.

Beşiktaş'a ve Çarşı grubuna Diyarbakır'dan davet.

Türkiye'nin en önemli kulüplerinden olan Beşiktaş'ın maçları için sahasının yeni sezona
    yetişememesini üzüntü ile karşılıyoruz. Beşiktaş'a maçlarının oynanması için şehir stadımızın kapılarını açıyoruz. Şehir stadımızın kapasitesi yetersiz olabilir. Beşiktaş'ı ve Çarşı grubunu,Amed'in bazalt kaplı kûçelerinin ( sokaklarının ) gönül genişliğine davet ediyoruz.Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor olarak, Amed kûçeleri ( sokakları ) çarşının yanında.Beşiktaş'a ve Çarşı grubuna ev sahipliği yapmaya hazırız.Kendilerini şehrimizde ağırlamaktan onur duyarız. Saygılarımızla.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor
    Yönetim kurulu adına Başkan
    Av.Metin KILAVUZ
    Konu Tugay Benek tarafından (30 Mayıs 2014 Saat 13:35 ) değiştirilmiştir.

Çok güzel bir davet çok teşekkürler. En azından bir hazırlık maçı hoş olur

10 numarasın Amed.
    yakışan da budur !

2003 yılında aldıgımız tek maglubiyet Diyarbakır deplasmanı diye hatırlıyorum. Bu davet'i yapanlar zamanında sahaya kaya fırlatıyorlardı. 90 dakika sanki ebedi düşmanlarıymışızcasına küfür ettiler. Çarşının isminden prim yapılmaya çalışıldığını hatta Çarşı ismini başka politik emellere dahil edilmeye çalışıldığını düşünüyorum.

Alıntı Atil Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2003 yılında aldıgımız tek maglubiyet Diyarbakır deplasmanı diye hatırlıyorum. Bu davet'i yapanlar zamanında sahaya kaya fırlatıyorlardı. 90 dakika sanki ebedi düşmanlarıymışızcasına küfür ettiler. Çarşının isminden prim yapılmaya çalışıldığını hatta Çarşı ismini başka politik emellere dahil edilmeye çalışıldığını düşünüyorum.
    adamlar davet etmiş hala kalkıp altında başka şeyler arıyorsunuz

Alıntı Atil Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amacın ne kardeş.Diyarbakırın hiç bir zaman BEŞİKTAŞ'ımızla ve BEŞİKTAŞ'ımızın Diyarbakırla sorunu olmamıştır ortalığı galyana getirmeye gerek yok...Gelirseler ki sende gel bak görürsün o zaman misafir perverliği.....

O stadın adı Diyarbakır ATATÜRK Stadyumu değil miydi?

Neden üstüne basa basa sadece şehir stadyumu deniyor?

Güray konuyu siyasete çevirmenın anlamı nedir? Senin yönetimin niye VODAFONE ARENA yapmış adını ŞEREF BEY varken neden?

Alıntı Tugay Benek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güray konuyu siyasete çevirmenın anlamı nedir? Senin yönetimin niye VODAFONE ARENA yapmış adını ŞEREF BEY varken neden?
    Stadın isminin Atatürk olmasından rahatsız olmak siyaset değildir.

Alıntı Guray Deliormanli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stadın isminin Atatürk olmasından rahatsız olmak siyaset değildir.
    O kadar yazının içinde senin de Atatürk ismini söylemen siyaset değilse ya nedir?

Böylesine güzel bir davet mesajından sonra geri çevirmek hem bizim kulübümüze hemde değerlerimize yakışmaz. Beşiktaş bu zamana kadar her anlamda her konuda büyüklüğünü göstermiştir bundan sonrada göstereceğine inanıyorum. Bazı arkadaşlarında dediği gibi en azından bir hazırlık maçı yapılabilir neden olmasın?

O kadar yazının içinde senin de Atatürk ismini söylemen siyaset değilse ya nedir?

ATATÜRK ismini zikretmek ne zamandan beri siyaset olmuş?

nedir sen söylede bilelim ?