Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu: Türkiye Kupası Son 16 Kuraları | 15 Aralık - 15.00

Türkiye Kupası Son 16 Kuraları | 15 Aralık - 15.00

Son 16 turu müsabakaları, çift maç eleme usulüne göre oynanacak.

İlk maçlar 26, 27 ve 28 Aralık'ta,rövanş karşılaşmaları ise 16, 17 ve 18 Ocak 2018'de yapılacak.

Eşleşmeler belli oldu :

Fb - İstanbulspor
    Bolu - Akhisar
    Gençlerbirliği - Bursaspor
    BİZ - Osmanlıspor
    Antalyaspor - Kayserispor
    Galatasaray - Bucaspor
    Giresun - Başakşehir
    Konya - Trabzonspor

fb ve gs alt lig takımlarıyla eşleştiler. Fikstür sıkışması kesinlikle yok bunlarda şansa bakın.

Her zamanki gibi Gs ve Fb yine kolay kura çektiler biz yine nispeten daha güçlü bi takımla oynayacağız. Osmanlı ile kısa süre içinde 3 maç yapacağız.

Olaya bak ya biri Bucayla biri İstanbulsporla eşleşti ulan hayatınız bal hayatınız

Konya-Kayseri-Bursa gelmedi, orası iyi oldu. Üç kulüpten de nefret ediyorum.

Alıntı Halil Umut Eyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu takımları hesaba katınca güzel kura çektik; ama fb ve gs'ye çıkan takımlara bakınca yine en sıkıntılı eşleşme bizimkisi olmuş.

Başakşehir'in de işi kolay olmayacak. Giresun kolay lokma değil kesinlikle.

Alıntı Mehmet Erhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Halil Umut Eyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu takımları hesaba katınca güzel kura çektik; ama fb ve gs'ye çıkan takımlara bakınca yine en sıkıntılı eşleşme bizimkisi olmuş.

Başakşehir'in de işi kolay olmayacak. Giresun kolay lokma değil kesinlikle.
    kolay lokma olmaktan ziyade giresun zemini sıkıntılı biraz, başak gibi ayağa pas oyunu yapan takımların istemeyeceği bir zemin.. ilk maçta istanbulda turu yarılayamazlarsa bende deplasmanda turu bırakırlar ..

Adamlar İstanbul dışı kura bile çekmiyor biz yine Ocak ayında Ankara'dayız, güler misin ağlar mısın

Alıntı Aycan Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olaya bak ya biri Bucayla biri İstanbulsporla eşleşti ulan hayatınız bal hayatınız
    Bal olduğunu düşünmüyorum. Kayseri veya Bursa’yla eşleştirip son 16’da elenme ihtimallerini yaratmak istemeyecekler tabiki!

Son 8 tahminimce, Biz, Fener ,Gs ,Trabzon, Başakşehir, Akhisar, Kayseri ve Bursa olacaktır. Ordan da büyük maç çıkarsa biz oluruz eşleşmenin bi tarafı bu tecrübeyle sabittir.

Alıntı Ekrem Bozbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Aycan Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bal olduğunu düşünmüyorum. Kayseri veya Bursa’yla eşleştirip son 16’da elenme ihtimallerini yaratmak istemeyecekler tabiki!
    Orası ayrı konu ama bunların kıçından akan bal kimsede yok

İstanbulspor alt ligde ama düşünüldüğünden daha güçlü takım. Keza Giresunspor da. Osmanlıspor ile çok güçsüz zamanlarında karşılaşamadık bir türlü.

Başakşehir Giresun'a yenilmiş. Giresun çetin ceviz, 1-2 seneye Süper Lig bekliyorum.