Konu: Süper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tüm Maçları

Bursa gsye içerde nasıl kaybetti biliyoruz, ona benzer bir maç olmaz umarım, yakaladıklarını atmaları lazım.

Bu vatandaş kim bilmiyorum ama milliyet gazetesi cart curt bir şey yazıyor profilinde. Böyle bir bilgi paylaşmış..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Mehmet Kartal Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğru soylemiş

adsız2.JPG
    O zaman 5 maç ceza kesin diyebiliriz.. adalet işlerse tabi... sonuçta renkleri sarı kırmızı !! Siyah beyaz olsaydı hemen yapıştırırlardı cezayı

Fırat bizim maçta gerekli kartları gösterebilseydi gs puan kaybedebilirdi,ama şu şartlarda rahat yeneceğini dşünüyorum.Bursa da Batalla oynamazsa ekmek çıkmaz gibi.Başakşehir yener ama beraberlik sürpriz olmaz.

Bursa Hocası tıpkı Sivas başkanı gibi fb yi nasıl yalamış..Yok şöyle iyiler yok şampiyonluğun en güçlü adaylarından..Şimdi de Batalla haberleri..
    Hayırlı işler

Her Daim Beşiktaş!!!

Alıntı Yildiray Kalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa Hocası tıpkı Sivas başkanı gibi fb yi nasıl yalamış..Yok şöyle iyiler yok şampiyonluğun en güçlü adaylarından..Şimdi de Batalla haberleri..
    Hayırlı işler

Her Daim Beşiktaş!!!
    Le Guen gerçekçi bi adam. Bizim için de ligin en iyi takımıyla oynayacağız demişti. Batalla inşallah yetişir Fb'ye her daim bela olmuş bi adam.

gs nin akhisarla oynaması kötü oldu.puan kaybetme ihtimali %1 olan bir maç .
    keşke farklı bir takımla oynasalardı. bu haftada puan kaybetselerdi dahada toparlanamazlardı.

Akhisar'dan mı daha çok nefret ediyorum Gs'den mi emin değilim.
    Bu hafta iş yapmaz bu başlık

Alıntı İsmail Arı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akhisar'dan mı daha çok nefret ediyorum Gs'den mi emin değilim.
    Bu hafta iş yapmaz bu başlık

akhisar sevilmez edilmez de ğs nefreti ile mukayese dahi edilemez. ğs yahu bu.

Bursa fener maçına yine Ali palabıyık vermişler
    Yazın oraya şimdiden Fener'e 3 puan

Le Guen ligi çözdü nerede kime nasıl oynaması gerekiyorsa öyle oynuyor.Bursa 3-5-2'ye döndükten sonra oynadığı 7 maçıda kaybetmedi seri bu akşam devam eder