Sayfa 1/36 123411 ... SonSon

Konu: Süper Lig 15. Hafta Maçları

Süper Lig 15. Hafta Maçları

Bursa Fener maçında Bursa galibiyeti bekliyorum. Gs kazanır Başak da belli olmaz, Samet Aybaba puan alsa iyi olur.

Fener Bursa maçı 3 sonucada açık
    Akhisar her zamanki gibi gsye oynamaz
    Başakşehir kazanır

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Samet toparlayabilirse takımı başaktan bir şeyler çıkarabilir..Son haftalar kötü sonuçlar aldılar..Hele gençlerden 4 yemek biraz ağır oldu.Bu hafta bi telafi bekliyorum kendilerinden..Akhisar gs ye direnemez sanırım.Çok fark olmasa da 1-2 tane yer.Bursa maçı fb için zor beraberlik kokuyor..Biz çok yorgun olmaz moralimiz de yerin de olursa 3 puanı zorlayabiliriz

Fb'nin kazanmaması gerekiyor.
    Şu ana kadar 3 tane tırt takımı yendiler. Bu maç önemli.

Bu hafta ekmek çıkmaz, fb gs başak güle oynaya kazanır.

9- KAYSERİSPOR Kulübü futbolcusu DENİZ TÜRÜÇ'ün 04.12.2017 tarihinde oynanan AYTEMİZ ALANYASPOR-KAYSERİSPOR Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu müsabakasındaki "saldırısı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 44. maddesi uyarınca 05.12.2017 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine,KAYSERİSPOR Kulübü futbolcusu SILVIU LUNG'un 04.12.2017 aynı müsabakadaki "saldırısı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 44. maddesi uyarınca 05.12.2017 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

Tedbirli olunca bize karşı oynayabiliyorlar mı?

Önceden de söylemiştim, vasat kadroyla en iyi iş çıkaran takımların başında bence Bursa geliyor. O da Le Guen'den kaynaklı. Bence çok iyi bir hoca. Bursa'nın kaybetmeyeceğini ve galibiyete yakın olduğunu düşünüyorum.

Alıntı Şükrü Pullukçu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    9- KAYSERİSPOR Kulübü futbolcusu DENİZ TÜRÜÇ'ün 04.12.2017 tarihinde oynanan AYTEMİZ ALANYASPOR-KAYSERİSPOR Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu müsabakasındaki "saldırısı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 44. maddesi uyarınca 05.12.2017 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine,KAYSERİSPOR Kulübü futbolcusu SILVIU LUNG'un 04.12.2017 aynı müsabakadaki "saldırısı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 44. maddesi uyarınca 05.12.2017 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

Tedbirli olunca bize karşı oynayabiliyorlar mı?
    hayır....

Goal Türkiye‏Onaylanmış hesap @GoalTurkiye 17 sa.17 saat önce
    Bursaspor'da Pablo Batalla'nın sağ kasığında zorlanma tespit edildi. Perşembe gününe kadar tedavisi yapılacak olan Arjantinli yıldızın Fenerbahçe maçında forma giyip giyemeyeceği maç günü yapılacak kontrollerin ardından belli olacak.

Bursa gsye içerde nasıl kaybetti biliyoruz, ona benzer bir maç olmaz umarım, yakaladıklarını atmaları lazım.

Bu vatandaş kim bilmiyorum ama milliyet gazetesi cart curt bir şey yazıyor profilinde. Böyle bir bilgi paylaşmış..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Mehmet Kartal Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğru soylemiş

adsız2.JPG
    O zaman 5 maç ceza kesin diyebiliriz.. adalet işlerse tabi... sonuçta renkleri sarı kırmızı !! Siyah beyaz olsaydı hemen yapıştırırlardı cezayı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fırat bizim maçta gerekli kartları gösterebilseydi gs puan kaybedebilirdi,ama şu şartlarda rahat yeneceğini dşünüyorum.Bursa da Batalla oynamazsa ekmek çıkmaz gibi.Başakşehir yener ama beraberlik sürpriz olmaz.