Sayfa 2/36 İlkİlk 1234512 ... SonSon

Konu: Süper Lig 15. Hafta Maçları

tek ekmek çıkabilecek maç; Bursa-Fener

Bursa Hocası tıpkı Sivas başkanı gibi fb yi nasıl yalamış..Yok şöyle iyiler yok şampiyonluğun en güçlü adaylarından..Şimdi de Batalla haberleri..
    Hayırlı işler

Her Daim Beşiktaş!!!

Alıntı Yildiray Kalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa Hocası tıpkı Sivas başkanı gibi fb yi nasıl yalamış..Yok şöyle iyiler yok şampiyonluğun en güçlü adaylarından..Şimdi de Batalla haberleri..
    Hayırlı işler

Her Daim Beşiktaş!!!
    Le Guen gerçekçi bi adam. Bizim için de ligin en iyi takımıyla oynayacağız demişti. Batalla inşallah yetişir Fb'ye her daim bela olmuş bi adam.

gs nin akhisarla oynaması kötü oldu.puan kaybetme ihtimali %1 olan bir maç .
    keşke farklı bir takımla oynasalardı. bu haftada puan kaybetselerdi dahada toparlanamazlardı.

Akhisar'dan mı daha çok nefret ediyorum Gs'den mi emin değilim.
    Bu hafta iş yapmaz bu başlık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı İsmail Arı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akhisar'dan mı daha çok nefret ediyorum Gs'den mi emin değilim.
    Bu hafta iş yapmaz bu başlık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    akhisar sevilmez edilmez de ğs nefreti ile mukayese dahi edilemez. ğs yahu bu.

Bursa fener maçına yine Ali palabıyık vermişler
    Yazın oraya şimdiden Fener'e 3 puan

Le Guen ligi çözdü nerede kime nasıl oynaması gerekiyorsa öyle oynuyor.Bursa 3-5-2'ye döndükten sonra oynadığı 7 maçıda kaybetmedi seri bu akşam devam eder

Bursa Fener'den puan alır diyordum da maçın hakemi Palabıyıkmış Fener rahat kazan(dırıl)ır.
    İnanmayan açıp Palabıyık en çok kimin maçını yönetmiş, bu maçlarda kim daha çok kazanmış, kırmızı kartları kim görmüş bakabilir.

Bursaspor'un 11'i: Harun, Ertuğrul, Ekong, Titi, Barış, Aziz Behich, Badu, Jorquera, Batalla, Kembo, Stancu.
    Fenerbahçe'nin 11'i: Volkan, İsmail, Skrtel, Neustadter, Şener, Mehmet Topal, Josef, Aatif, Dirar, Giuliano, Janssen

Bursaspor'un en azından bir beraberlik çıkarması gerek, Fb gereksiz bir şekilde gaza geliyor/getiriliyor. İçeride Sivas, Kasımpaşa, Adana Demir'i dışarıda da Antalya'yı yendiler son 4 maçta bence gayet de basit bir fikstür gibiydi, yenerlerse bizim için çok kötü olur çünkü haftaya ligin en sorunlu takımı Karabük ile oynayacaklar o maçları banko galibiyet zaten

Palabıyık ile fenerin kaybetme ihtimali yok.Bursanın hakemi de yenmesi gerekiyor

Le Guen'e güveniyorum.

SM-A300H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi