Sayfa 36/36 İlkİlk ... 2633343536

Konu: Süper Lig 15. Hafta Maçları

Uzatma dakikaları Başakşehir'in yararına göre oynanıyor 2 haftadır. Geçen hafta Başakşehir öndeydi 4 dakika verip 3 dakika oynattı, bu hafta Başakşehir geride diye 5 dakika verip 8 dakika uzatma oynandı.

Maç 90+90 oynanacak sandım gol attırmak için uğraştı hakem.. vallahi pes artık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Samet Aybaba...

Teknik adamlığında Yıllarca bize rakip oldu,zor zamanlarımızda hoca olarak başımızda da oldu.Adamı resmen klüpten kovduk.Ama o her zaman karakterini korudu,beşiktaşlılığını her yerde dile getirdi.Sözleşmelerinde hep Beşiktaş maddesi koydurdu..Antalya hocası Leonardo için şu takımda kaptandı,bu takımda böyle oynamışlığı var denildiğinde,biz de Beşiktaşlıyız,Beşiktaşın kaptanıydık diye restinide ortaya koymasını bildi..Rıza gibi yenildiğinde kanal kanal gezmedi,orda burda dedi kodu yapmadı..

Bugünde adam gibi takımını oynattı,lobisine hakemine boyun eğmedi..Helal Olsun KAPTAN!!!

Her Daim Beşiktaş!!!

Hakem tuhafti ama uzatma isi dogruydu, 5 dk verdi ama ilk 5 dakikanin 3 4 dakikasi oyun durdu.

Basak gsden daha ciddi rakip, kaybetmeleri guzel oldu

Tam da kendi gibi oynayan rakibe yenildi sanırım. Dinsizin hakkından imansız gelir demişler.

Alıntı Yildiray Kalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samet Aybaba...

Teknik adamlığında Yıllarca bize rakip oldu,zor zamanlarımızda hoca olarak başımızda da oldu.Adamı resmen klüpten kovduk.Ama o her zaman karakterini korudu,beşiktaşlılığını her yerde dile getirdi.Sözleşmelerinde hep Beşiktaş maddesi koydurdu..Antalya hocası Leonardo için şu takımda kaptandı,bu takımda böyle oynamışlığı var denildiğinde,biz de Beşiktaşlıyız,Beşiktaşın kaptanıydık diye restinide ortaya koymasını bildi..Rıza gibi yenildiğinde kanal kanal gezmedi,orda burda dedi kodu yapmadı..

Bugünde adam gibi takımını oynattı,lobisine hakemine boyun eğmedi..Helal Olsun KAPTAN!!!

Her Daim Beşiktaş!!!
    Kesinlikle yazına katılıyorum. Samet Kaptanın teknik direktörlüğü sabaha kadar tartışırız. İyi veya kötü. Ama hiçbir zaman Beşiktaşlılığını tartışamayız. Ama şunu da unutmamak gerekir. Beşiktaşın ivme kazanması Samet Aybaba zamanından başlamıştır. Yani şu başarılı takımın temelini Samet Aybaba atmıştır.

bu haftanın kârı başakşehirin puan kaybetmesi olacak biz yenersek. gs ve fb puan kaybetmeye çok yakındı ama olmadı.

Ben bu hakemi cok begeniyorum valla umarim bozmaz kendini.

Alıntı Yildiray Kalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samet Aybaba...

Her Daim Beşiktaş!!!
    Millet Samet Aybaba'ya kıskanç, kibirli, burnu dik, Rıza Çalımbay'a tertemiz, efendi, uslu der (en çok da babam) ama ben tam tersini düşünüyorum. Samet Aybaba'nın da tasvip etmediğim birçok davranışı tutumu olmuştur ama çok daha severim Rıza Çalımbay'dan. Katılıyorum size.

Ayrıca biz tekrardan hücum futboluna dönüşü kaos hücumu olsa da rakip ceza sahasına 4-5 Beşiktaş'lı sokmayı Samet Aybaba ile başlattık. Onunla tiki takalar başladı onunla en çok golü yedik belki ama hücum oynadık çok güzel maçlarımız oldu. Severim sayarım kendisini.

Edit