Konu: Beşiktaş'la Uğraşanın Çocuğu Olmaz Vol:2398694

Beşiktaş'la Uğraşanın Çocuğu Olmaz Vol:2398694

Antalyaspor, seçimli olağanüstü genel kurul kararı aldı!

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, seçimli olağanüstü genel kurul kararı aldıklarını açıkladı. Öztürk, toplantının sonunda gözyaşlarını tutamayarak salondan ayrıldı.

Öptüm Ali Şafak.By.

Eto gitsin kurtarsin antalyasporunu sonucta onlar antalyaspor

Parası da kurtaramamış fb'nin leşini...

Oğlum akıllanamadınız mı halâ, illa g..nüze lastikli don mu takalım ? Uğraşmayın bizimle demedik mi size ??

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beşiktaş'la Uğraşanın Çocuğu Olmaz Vol:2398694

Açıklamalarını okudum... Vizyon adamı bildiğin ortalığı karıştırmış... Benim anladığım ben yeterince reklam yaptım... Borç da yeteri kadar oldu...Artık yavaştan ben kaçayım... Cebinden ödesin bütün yaptığı borçları... İşte o zaman inanırım samimiyetine... Beşiktaş'la uğraşanın çocuğu olmasın... Rıza beyden (?) sonra bu arkadaşın da gidişi ile içimin yağlar eridi...

Darısı diğer yavşakların başına

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Güzelim şehrin takımının içine etti karaktersiz herif. Regnum'larının, Opet'inin reklamını yaptı defolup gidiyor ufaktan. Beşiktaş'la uğraşanların alayının sonunun böyle olması dileğiyle.

Konyaspor'un başına gelenler, Antep'e olanlar, Aziz'in rezil hale gelmesi...
    Beşiktaş'la uğraşanın çocuğu olmaz. Bir Ali Palabıyık haini hala barınıyor piyasada.
    Daha bu beygirin Başkanın ve hocamızın davet edildiği programda eto'o'yu satmıyoruz deyip gövde gösterisi yapmasının üzerinden 10 ay geçti. İlahi adalet. Eto'o gelsin sizi kurtarsın. Anladığım kadarıyla nasri ve menez de sağlam geçirmiş. Bir Alanyalı olarak, Antalyaspor'u daha da kötü hallerde görmeyi isterim.

Eee hani Barcelona olacaktınız?

Ee öyle Eto’o ları, Nasrileri almakla olmuyor bu işler. Nasri ne demişti? Ben bu adama inandım Bak o inandığın adam kaçıyor..Nasri bize gelse nasıl olur acaba? Batan gemimin malları hesabı uyguna kapatırız..

Eto'o bitmiş mi şimdi

etoo ya yıllık 4m euro, nasri ye 4 ten fazla, diğer yabancılara dünya para verdi, kulübü batırdı. şimdi de ağlayarak kaçıyor. antalya beter olur bundan sonra.

Kendisinden nefret etsem de bu tarz insanların başkan hatta yönetici bile olmaması lazım.

Aynı şeyi bizde yaşadık ne yazık ki, klübü borç batağına sok sonra da bırakıp git.

Kendisinin Ali koç un listesine gireceği de söyleniyor, bekleyip göreceğiz.

Sonuç olarak Beşiktaş'la uğraşanın çocuğu olmaz.

oluyo oluyor olmasada dunya malı dunyada kalsada atı yatı katı oluyor

Bu sene kume duserler ve 10-15 sene iflah olmaz bunlar. Yazik gunah sacma sapan yoneticiler yuzunden koskoca klupler batiyor, Turk futbolu bir adim ileri gidemiyor.

Loopa aldim asagidaki videoyu izliyorum.