Konu: Süper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tüm Maçları

Gs, Emre Akbaba'ya teklif yapmış, ne tesadüf yine ve yeniden haftaya maçları varken transfer çalişması yapıyorlar.

Başak-gs maçının her türlü sonucunun bize fayda veya zarar getireceğini düşünmüyorum.

Alıntı Koray Karataş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başak-gs maçının her türlü sonucunun bize fayda veya zarar getireceğini düşünmüyorum.
    Başakşehir maçı ile birlikte Gs'de ciddi bir düşüş başlayacak. O yüzden Başakşehir'in kazanması önemli.

Başak - Gs maçı için en iyi sonuç beraberlik olur bizim için.Sürekli çöküş başladı başlıycak diyozda biz daha kötü futbol oynuyoruz ligde bu sene.

Ne guzel cayimizi yudumlaya yudumlaya basaksehir-gs macini izleyecektik; beraberlik istiyordum ama suan basaksehirin kazanmasi daha iyi olur. 26-26-22
    Konu Mehmet Keleş tarafından (17 Kasım 2017 Saat 23:04 ) değiştirilmiştir.

insallah basak kazanir.
    ama ben basakin fizik gucunun gs ye yetebilecegine dusunmuyorum. emre ve mahmut, ndiaye ve fernando karsisinda dayanamayabilir emre cokerse de basak coker, gs nin kazanmasi halinde ligin bitecegi anlamina geldigi icin en kotu ihtimal o olur, Haydi Basak..!

Galatasaray muhtemelen kazanır. Bizim Vodafone Park'da Galatasaray'ı yenmekten başka bir çaremiz kalmıyor.Yenersek ve ilk yarıyı 4 puan farkla bitirebilirsek o zaman ikinci devre için biraz umut olur. Ama beraberlik 'te fişimiz çekilmiş olur.

Alıntı Ramazan Tülen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galatasaray muhtemelen kazanır. Bizim Vodafone Park'da Galatasaray'ı yenmekten başka bir çaremiz kalmıyor.Yenersek ve ilk yarıyı 4 puan farkla bitirebilirsek o zaman ikinci devre için biraz umut olur. Ama beraberlik 'te fişimiz çekilmiş olur.
    Gs kazanamaz abi. Çapları yetmez. Berabere de bitmez inşallah direkt Başak kazanır ki en azından fark 4 e insin Şeref Bey'de 1 yapalım farkı.

Gs kesinlikle kazanmayacak Maç sonu burdayım hakem Ali Palabıyık

İBRAHİM SETEN‏ @ibrahimseten
    başakşehir'de şok.. caicara ve mahmut'tan sonra emre belözoğlu da bu akşam g.saray'a karşı yok.. (kaynak: bipspor)

Rezalet bir hafta sonu.. gs kazanırsa hiç şaşırmayacağım. Çok kısmetli takım

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Mehmet Ali Güneş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İBRAHİM SETENâ€� @ibrahimseten
    başakşehir'de şok.. caicara ve mahmut'tan sonra emre belözoğlu da bu akşam g.saray'a karşı yok.. (kaynak: bipspor)
    Bu doğru ise geçmiş olsun. Yüzyılın en şanslı takımı gs

Alıntı Talha Karanfiler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Mehmet Ali Güneş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İBRAHİM SETENâ€� @ibrahimseten
    Bu doğru ise geçmiş olsun. Yüzyılın en şanslı takımı gs

Ulan dün şu maçı alsaydık var ya, bugün hepsi saha da olacaktı... Nasıl danışıklı bir dövüş bu Anthony Queen.. Bu kadar ballı ve şanslı bir takım dünya üzerinde yok...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi