Sayfa 18/18 İlkİlk ... 815161718

Konu: Süper Lig 12. Hafta Tüm Maçları

Alıntı Mustafa Emir Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gozden kacan bir ayrinti da puan barajinin dusmesi hic hos birsey olmuyor yarin icerde mac satmayi seven bir takimla oynayacak olan fener bile yenince yine potada olacak. fenerin coktan kopup birakmasi lazim camianin durumuna, takimin durumuna bakarsan ama belki de ikinci yariya 2-3 puan farkla sampiyonlugun ciddi adayi olarak giricekler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Fenerin kadro çöp. İlk 3 e girme ihtimalleri yok bence

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O değil de cincona iyi çaktılar. Dün kazanmış olsaydık sevincimiz duble olacaktı.

Su karabukten aldikları topcu süper ya 😂
    İnsallah bizim macta da o oynar

Alıntı Talha Karanfiler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı A.Sefik Cokgungor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok başak uok gs bizim kendimize bakmamız gerek
    Bu oynadığımız futbolla şampiyon flan olamayız.
    Ligin 2. yarısı çok zor deplasmanlara gideceğiz.
    Tek umut puan farkını bu seviyelerde tutup devre arası direk oynayacak bir 10 numara ve çok iyi bir forvet almak lazım ( demba ba gomez vb )
    Ayrıca şenol güneşinde bir an önce kendisini toparlaması gerek
    Ligin ikinci yarisi en zor fikstür gsde. Alanya-göztepe-kasimpasa-akhisar-kayseri-sivas-fener bu takimlarin hepsi ile disarida oynayacaklar. Deplasman performanslari kotu. Suan en avantajli takim Basaksehir

Kardeş sende konya bursa başakşehir g.saray trabzon akhisar antalya ya gideceksin .
    Bu kadronun bu takımlardan galibiyetle dönmesi imkansız

Alıntı Talha Karanfiler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok başak uok gs bizim kendimize bakmamız gerek
    Bu oynadığımız futbolla şampiyon flan olamayız.
    Ligin 2. yarısı çok zor deplasmanlara gideceğiz.
    Tek umut puan farkını bu seviyelerde tutup devre arası direk oynayacak bir 10 numara ve çok iyi bir forvet almak lazım ( demba ba gomez vb )
    Ayrıca şenol güneşinde bir an önce kendisini toparlaması gerek
    Ligin ikinci yarisi en zor fikstür gsde. Alanya-göztepe-kasimpasa-akhisar-kayseri-sivas-fener bu takimlarin hepsi ile disarida oynayacaklar. Deplasman performanslari kotu. Suan en avantajli takim Basaksehir

Kardeş sende konya bursa başakşehir g.saray trabzon akhisar antalya ya gideceksin .
    Bu kadronun bu takımlardan galibiyetle dönmesi imkansız
    Trabzon ve bursadan iki senedir galibiyetle dönüyoruz belli olmaz.

Ben başak gs maçını izlemedim oyun olarakta oynattığı futbolu hiç sevmem Abdullah Avcı’nın ama rakibi çok iyi analiz ediyorlar bence tamamen burdan götürüyorlar işi

12 haftada sampiyonlugu en cok hakkeden basaksehir.

Biz kotuyuz bu sene insallah toparlaniriz ama umudum azaldi.
    Hoca yedekleri iyi hazirlayip takima katamiyor.

Kerime hayiflaniyoruz yarin obur gun lense hayiflaniriz

Alıntı Cem Mert Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben başak gs maçını izlemedim oyun olarakta oynattığı futbolu hiç sevmem Abdullah Avcı’nın ama rakibi çok iyi analiz ediyorlar bence tamamen burdan götürüyorlar işi
    Avci ligdeki en iyi taktisyen bence, ve sayisal analizlerden cok iyi faydalaniyor

Bızım takım oynamıyorkı.bal yapmayan arı gıbı takım.bısıler oluyor ama ıcraat yok. Gs ve basak bı sekılde kazanıyor.basak buyuk kucuk takım demeden kazanıyor hemde. Gs ıse buyuk maclarda takılıyor ama anadolu takımlarını supuruyor.bız ıse hem buyuk maclarda takılıyoruz hemde anadolu takımlarına puan bırakıyoruz.haftaya malatya macını bıle kazanırız dıyemıyorum maalesef.

Kırmızı kart konusunda ki bonkörlüğüyle taninan Palabıyık Ali , Fernando'yu atmamış