Konu: Süper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tüm Maçları

Bu hafta ekmek çıkmaz

Gs'ye koyarlar.
    Konu Engin Cetinalp tarafından (11 Ekim 2017 Saat 07:31 ) değiştirilmiştir.

Konya'nın gsyi en son ne zaman yendiği belli bile değil gs maçından pek umudum yok o açıdan

Alıntı Berke Demirel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konya'nın gsyi en son ne zaman yendiği belli bile değil gs maçından pek umudum yok o açıdan
    Konya hakkında Dediklerin doğru da bir de mustafa reşit akçay özelinde bakalım , Gs'den sürekli puan alabilen bi adam , ben ona güveniyorum

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir hafta sonra dünya derbisi var ama eskiden aylar öncesinden başlayan renkli gerginliği ve renkli medya güzellemeleri ortada yok.
    Gs şu 2 maçı kaybetse fener şampiyonluk yarışında olacak.

Çünkü gs kısıtlı kadrosu tam oturana kadar amanda gerilmesin.

Alıntı Suat Baran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fetösaray buraya kadar şansının da yardımı ile iyi getirdi,
    ama maçlara genel olarak baktığımızda son 4 maçın 3 ünde çok iyi oldukları söylenemez.
    antalya'ya karşı rezil oyun kazanılan 1 puan
    bursa'ya karşı son dakikalarda bulduklar goller ile kazanılan 3 puan
    karabük'e karşı nasıl olduğu anlamsız son dakika golü ile kazanılan 2 puan

bizim telaşlanmamıza neden olan 3 maçtaki puan kayıpları ise
    1. kasımpaşa maçı 2 şut yenilen anlamsız 2 gol
    2. fenerbahçe maçı ki tüm türkiye gördü mevzuları
    3. ts maçı onca eksiğe ve hafta arası şl maçının yorgunluğuna rağmen lensin kaçırmasa yine 3 puan alacağımız ama anlaşılmaz bir şekilde yediğimiz şans golü ile kaybettiğimiz 2 puan.

Ayrıca genel olarak bakıldığında tolga gibi kalasın ekstra 5 golü, maiconun 3 golü vs. uzun periyotta devam ettirilebilir bir durum değil.
    bizim yaşadığımız oyuncu eksikliğini yaşamadan gelmeleri de bir şans onlar için.
    Ve en önemlisi -ki bunu en iyi renkliler biliyor- beşiktaş'ın eksiklerini ( adriano, ozzy, atiba, gg) kadrosuna kattığı anda durdurulamaz olacaklarını görecekler.
    Şenol hoca ile her sezon başımız ( ve şenol hocanın hemen tüm takımlarında olan durum budur) hafif sancılı başlıyor, sonrasında ise vites yavaş yavaş 3-4-5 oluyor.
    Bizden onlara şu aşamada yapılacak en iyi tavsiye atabildikleri kadar puan farkı atsınlar, yoksa şimdiden 2.liği garantiye almaya baksınlar.
    Aynen öyle, Galatasaray şu an olağan gidişatın dışında durumlarla puanları aldı. Kariyerinde 3 golü olmayan adam 6 haftada 5 attı, Son dakikalar, teklemeler vs. Galatasaray bizim rakibimiz değil. Biz formumuzu bulursak geçen yıl ki gibi erkenden diğerlerine haydi hayırlı traşlar diyebiliriz. (Başakşehir'i son 2 haftaya umutla taşımak bizim fantezimizden başka bir şey değildi)

Fb kazanir
    Gs kazanir(sacma sapan bir golleri kesin var)

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fenerin maçına kesin A.ulusoy atanmıştır dedim doğruymuş.Palabıyık iti,fırat ve ulusoy geçen seneden beri dönüşümlü olarak fenerin iç saha maçlarına atanıyor. Kimse de buna ses çıkarmıyor

Alıntı Cihan Yaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerin maçına kesin A.ulusoy atanmıştır dedim doğruymuş.Palabıyık iti,fırat ve ulusoy geçen seneden beri dönüşümlü olarak fenerin iç saha maçlarına atanıyor. Kimse de buna ses çıkarmıyor
    Bosver abi bir cacik olmaz onlardan. Gsnin durumu önemli bizim için. Fener bizle ugrasiyor gs aradan sinsice gizlice ilerliyor

Alıntı Talha Karanfiler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Cihan Yaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bosver abi bir cacik olmaz onlardan. Gsnin durumu önemli bizim için. Fener bizle ugrasiyor gs aradan sinsice gizlice ilerliyor

Onlardan korkum yok ama basında,medyada sürekli Beşiktaş hakemle kazanıyor algısı yaratmaya çalışıyorlar.Korkum burda benim.

2015-16 sezonunda Fener'e çaktın en kritik yerde, şampiyon olduk. Bozuk saat misali 2. kez doğruyu yap hadi bakalım yarın nefret etsem de senden, seyirci avantajın olmasa da, Gs'yi en son ne zaman yendiğin belli değilse bile yarın bi sürpriz yap hadi lan.