Sayfa 6/9 İlkİlk ... 3456789 SonSon

Konu: NBA 2017-2018 Sezonu

Alıntı Talha Taşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takasa laf ediliyordu ama şuan boston maçında görülüyor ki cavs çok iyi iş yapmış. 23 sayı fark attı cavs karşısında ki takımda sezonun doğu konferansında ki net en iyi takımı. kral da takaslardan sonra kendine gelmiş gibi üst üste 3.triple double'a doğru ilerliyor.
    Laf eden kişi ağır LeBron düşmanı bi ağabeyimdir de ondan

Yüce kral LeBron yine gösterdi neden kral ünvanına layık görüldüğünü. Takımdaki bütün yıldız diye tanıtılan çöpleri şutlayıp yanına sıradan yancılar aldı. Ben ilk CAVS döneminde körler topallarla final yaptım bunlara da oynatırım dedi herhalde keza Doğu'nun en iyi takımını kendi sahasında parkeye gömdü 3 periyotta, tabi ki son saniyeye kadar basketbolda çok şey değişebiliyor ama görüyoruz ki kral yine yaptı yapacağını.

Tarihin en büyüğü demiyorum boşa. Çok büyüksün yüce kral LeBron

Cavs yeni transferleriyle sahadan sildi celticsi. Cedi boş bi smaç kaçırdı ve faulleri hala kötü. Savunması iyi ama yetmez daha fazlasını yapmak zorunda.

Yüce kral bugün de OKC'yi yeni yancılarıyla beraber deplasmanda yendi. T-D yi kaçırdı kıl payı. Yüce kralın sadece basketbolu değil oyun, oyuncu bilgisi de tarihin zirvesinde. Keza bazı oyuncular var basketbolu bıraktıktan sonra takım satın alıp ligin en kötü seçimlerini yapıp o takımı ligin en kötü takımı yapıyorlar. Şükür ki yüce kralımız bambaşka seviyede

Yüce kral LeBron'un takımı maçı kazandı bu sabah ki all starda. Baya zevkli maç oldu ve MVP ödülünü KRAL aldı.

Alıntı Halil Umut Eyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsan mısın sen KRAL ?

Gördüğüm en iyi 5 asistten biri, yapması çok zor değil ama yaparkenki coolluk var ya, işte o bambaşka bir seviye...

asist olarak efsaneler arasına girerde o savunma ne öyle. lise takımını getirsen daha iyi savunma yaparlar lebron bi bakış attı 3 adam birden çaya gitti.

irving'in sakatlıktan dolayı play-offları da kaçıracağı açıklandı. beklenenin çok üstünde bir sezon geçirmişti, celtics'in final hayalleri de suya düştü böylece.

irving'in sakatlıktan dolayı play-offları da kaçıracağı açıklandı. beklenenin çok üstünde bir sezon geçirmişti, celtics'in final hayalleri de suya düştü böylece.
    Sene başında Hayward, şimdi Uncle Drew kötü oldu. Cavs gene rahat bir şekilde finale çıkar, Toronto’nun psikolojik olarak ezileceğini düşünüyorum play-offta. Asıl batı tarafı güzel olacak bu play-offlarda.

Alıntı Berke Tiftik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sene başında Hayward, şimdi Uncle Drew kötü oldu. Cavs gene rahat bir şekilde finale çıkar, Toronto’nun psikolojik olarak ezileceğini düşünüyorum play-offta. Asıl batı tarafı güzel olacak bu play-offlarda.
    batı cidden çok güzel, çekişmeli olacak gibi. birde okc 7.sıraya düşerse ilk turda curry'nin olmadığı bir gsw-okc eşleşmesi çok efsane olur okc'nin de ciddi bir eleme şansı var eşleşirlerse.

Alıntı Berke Tiftik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    batı cidden çok güzel, çekişmeli olacak gibi. birde okc 7.sıraya düşerse ilk turda curry'nin olmadığı bir gsw-okc eşleşmesi çok efsane olur okc'nin de ciddi bir eleme şansı var eşleşirlerse.
    Melo ve PG'ye bağlı biraz da, Melo zaten sene başından beri beklenenin baya altında ama PG'de all-stardan sonra çok kötü oynamaya başladı. Kendi bile söyledi şut mekaniğimde sıkıntı var bu aralar diye

Yüce kral artık kendini bile aştı. İnanılmaz işler yapıyor. Toronto'yu da ezip geçiyor tek başına. Resmen ben tek siz hepinizi oynuyor adam ve beceriyor da bunu. Helal olsun yüce kral.

cavaliers şu noktaya kadar sadece lebronun ittirmesiyle geldi. bakalım daha ne kadar devam edebilecek tek başına. en son dili dışarda geziyordu maçta

curry sağlam devam edebilirse gsw çok rahat şampiyon olabilir yine.

Yer
    mecnuna gider yaparcasina erosu tarihe gomercesine ...
    LeBron'un şunlarla şuralara gelmesi büyük mucize valla

Tek başına direniyor.

Phila-Boston maçı harika bir maç oluyor.
    En son bu kadar basketbol kokan bir seriyi seyredeli 10 küsür sene oldu herhalde. Spurs-Pistons dan beri..