Sayfa 6/6 İlkİlk ... 3456

Konu: NBA 2017-2018 Sezonu

Alıntı Talha Taşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takasa laf ediliyordu ama şuan boston maçında görülüyor ki cavs çok iyi iş yapmış. 23 sayı fark attı cavs karşısında ki takımda sezonun doğu konferansında ki net en iyi takımı. kral da takaslardan sonra kendine gelmiş gibi üst üste 3.triple double'a doğru ilerliyor.
    Laf eden kişi ağır LeBron düşmanı bi ağabeyimdir de ondan

Yüce kral LeBron yine gösterdi neden kral ünvanına layık görüldüğünü. Takımdaki bütün yıldız diye tanıtılan çöpleri şutlayıp yanına sıradan yancılar aldı. Ben ilk CAVS döneminde körler topallarla final yaptım bunlara da oynatırım dedi herhalde keza Doğu'nun en iyi takımını kendi sahasında parkeye gömdü 3 periyotta, tabi ki son saniyeye kadar basketbolda çok şey değişebiliyor ama görüyoruz ki kral yine yaptı yapacağını.

Tarihin en büyüğü demiyorum boşa. Çok büyüksün yüce kral LeBron

Cavs yeni transferleriyle sahadan sildi celticsi. Cedi boş bi smaç kaçırdı ve faulleri hala kötü. Savunması iyi ama yetmez daha fazlasını yapmak zorunda.

Yüce kral bugün de OKC'yi yeni yancılarıyla beraber deplasmanda yendi. T-D yi kaçırdı kıl payı. Yüce kralın sadece basketbolu değil oyun, oyuncu bilgisi de tarihin zirvesinde. Keza bazı oyuncular var basketbolu bıraktıktan sonra takım satın alıp ligin en kötü seçimlerini yapıp o takımı ligin en kötü takımı yapıyorlar. Şükür ki yüce kralımız bambaşka seviyede