Anket: Maçın adamı

Sayfa 5/7 İlkİlk ... 234567 SonSon

Konu: Porto Maçın Adamı: CENK TOSUN

cenk dedim ama aklım pepe de kaldı

Dünkü maçta değerine değer kattı.Devre arası Cenk tutulmaz, F. Orman'ın katkıları ile tr den giden en pahalı oyuncu olabilir.

Paşam ya. Soyadının hakkını veriyosun

Dünkü maç özelinde en zayıf halkalar Caner ve Ozzie gibi gözüktü. Ozzie fizik olarak yeterli seviyede değil henüz ancak 2 ye 1'lerde yine gösterdi kendini. bu sene bu kadroda 90 dakika sahada kalabileceği maç sayısı az olacak diye düşünüyorum. Caner ise bek özelliklerini maalesef bilmiyor devşirme olduğu çok net. Karşılayacağı adamla arasında minimum 5 metre oluyor. GG geldikten sonra oda formayı Adriano'ya verir. Onun dışında Tosic dahil herkes çok iyiydi ama benim oyum bir takım kalite de nasıl sınıf atlatılır dersini Adriano'dan sonra bir kez daha gösteren Pepe'ye.

kim üstüne düşeni yapmadı ki? ama tabi birini sececeksem tercihim Cenk'ten yana. yapabileceği herseyi maksimumda yaptı dün gece.

diğer yandan bir küçük parantez de Tosic'e acmak lazım. hakkını fazla yiyoruz bu adamın biraz şapkayı koymak lazım önümüze. kapasitesi yettiğince elinden geleni yapıyor yüreğiyle oynuyor.
    bu adama yaptığı herseyden sonra küfredenlere sormak lazım biz değil miyiz yürekle oynayan oyunucuyu bağrına basan diye (örnekler için biraz maziyi düşünmek yeter)

evet yeterli değil evet şampiyonlar ligi kalitesinde değil evet orta sınıf bir "futbolcu" ama biz forması için herşeyi yapan oyuncuya ne zaman tükaka yapmaya başladık
    elimizde olan bu. sevsek de bu sövsek de bu. hakkını biraz olsun verelim bu adamın da. dün geceyi sakin kafayla izlersek kestiği topların önemi belki küfürbazlarda yüz kızarıklığı yapar

Cenk ile Pepe arasında kaldım. Kritik müdahaleleriyle PEPE dedim.

Bütün takım iyiydi ama pepe bambaşka oynadı yıllardır bize stoper diye kimleri izlettirmişler hey Allahım ya

Alıntı Gokhan Sinmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kim üstüne düşeni yapmadı ki? ama tabi birini sececeksem tercihim Cenk'ten yana. yapabileceği herseyi maksimumda yaptı dün gece.

diğer yandan bir küçük parantez de Tosic'e acmak lazım. hakkını fazla yiyoruz bu adamın biraz şapkayı koymak lazım önümüze. kapasitesi yettiğince elinden geleni yapıyor yüreğiyle oynuyor.
    bu adama yaptığı herseyden sonra küfredenlere sormak lazım biz değil miyiz yürekle oynayan oyunucuyu bağrına basan diye (örnekler için biraz maziyi düşünmek yeter)

evet yeterli değil evet şampiyonlar ligi kalitesinde değil evet orta sınıf bir "futbolcu" ama biz forması için herşeyi yapan oyuncuya ne zaman tükaka yapmaya başladık
    elimizde olan bu. sevsek de bu sövsek de bu. hakkını biraz olsun verelim bu adamın da. dün geceyi sakin kafayla izlersek kestiği topların önemi belki küfürbazlarda yüz kızarıklığı yapar
    Tosiç avrupa arenasında değil ama lig için Beşiktaş kadrosuna girebilecek kalitede. Defoları olduğu aşikar bunun kendiside farkındadır elbet fakat hırsı,bitmeyen enerjisi,kesiciliği de gayet iyi. Dünkü maçta tek bir hatası vardı araya kaçırdı onun dışında gayet iyi performans sergiledi. Bu arada golü şanssızlık olarak değerlendiriyorum.

Fabri