Anket: Maçın adamı

Sayfa 3/7 İlkİlk 123456 ... SonSon

Konu: Porto Maçın Adamı: CENK TOSUN

Pepe derim, vizyon sahibi olmak çok farklı bir şey adamı bize katanlara helal olsun. Alın yanına 22-23 yaşında oyuncu iki sene eğitsin..

Pepe, Adriano, Cenk büyük oynadılar. Babel de çok iyiydi. Sonradan giren Medel ve Negredo da o anki oyunda ne yapmaları gerekiyorsa onu gayet iyi yaptılar.

Bu maçta maçın adamı secmek zor. Maşallah hepsi çok iyiydi. Tosic dahil buna. Her ne kadar kendi kalesine de gol atsa maç içi performansı iyiydi neyse ki kazandik da o golü affedebiliriz. Twitter da yazmışlar tosic'in kariyerinde en cok gol attigi takim Beşiktaş diye doğru

ben macın adamı anketıne her zaman gozum kapalı maçın kilitini açan adama yazarım

Talişça'yı çok beğendim,üst düzey bir futbolcu olduğunu bir kez daha gösterdi.

Maça damga vurma açısından Tosun Paşa, istikrarlı olarak hep iyi oynayan Pepe.

İlginç bir şekilde çıkana kadar Oğuzhan'ı da savunmaya dönük olarak beğendim ben ama rakip ceza sahasına yaklaşınca kripton görmüş süpermen gibi saçmalamaya başladı.

cenk kariyerinin en iyi maçını oynadı. ilk yarıda fernando torres'in gençliği gibiydi, şok geçirdim.

kesinlikle maçın adamı Şenol Güneş'tir. devamındaki sıralama babel, pepe, adriano, cenk, atiba, kulübe dahil geriye kalan herkes.

Cenk tosun çok üst seviye oynadı.Helal olsun.