Anket: Maçın adamı

Sayfa 2/7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Konu: Porto Maçın Adamı: CENK TOSUN

Pepe cok buyuk adam gercekten, inanilmaz. Saygiyla egiliyorum onunde. Pepe bir tik onde ama butun takim 10 uzerinden 8 9 10luktu, masallah diyelim

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cenk 1.sınıf oynadı , Pepe tartışmaya bile gerek yok . İkisini de seçiyorum ben 😄

Cenk diyorum. 1.sinif cl oyuncusu gibiydin masallah.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gol atamasa bile Cenk harika oynadı derdik herhalde , bizim beklentimiz bu Cenk'ten
    Sürekli oyunun içindeydi helal olsun

Caner ve Quaresma hariç herkes üst düzey oynadı.Bu ikilinin yerine daha iyi oynayanları bulmamız lazım ki kadro içinde var alternatifleri

Pepe. Adriano'da büyük oynadi.
    Cenk ve Talisca' da cok iyiydi

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hepsi iyiydi maşallah ama geçiş oyunlarında takıma güzel yön verdiği ve ilk golü attığı için Talisca diyorum.

Fabri cok kritik kurtarislar yapti
    Adriano ilk defa sag bek performansinda cok iyi oynadi sampiyonlar liginde kendi bolgesinde oynamak
    Nasip olmadi adama gecen senede sol onde oynamisti ama sl de baska oynuyor demekki adam.
    Bence macin en iyi iki adamindan biriydi PEPE digeride bence CENK
    Atiba klasik atiba performansi sergilemeye basladi sevindirici.
    Babel-taliscada ust duzey oynadilar bence.
    Quaresma ne kadar begenilmesede yaptigi orta oyunun gidisatini degistirien golu getirdi ki ordan o ortayoda baskasi acamazdo

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ya Cenk çok iyiydi golü falan harikaydı Pepe ise muazzamdı gerçekten adam worldd class ama abi ben bu Babel denen adama hastayım ya arkadaş yaş maş var seri falan değil pek fazla evet ama ya ne sakin düzgün bir tarzın var senin be birader sakin sakin çatır çutur oynuyor ya hastayım sana be

Pepe ve cenk muazzamdi
    Ama gol iyiydi Cenk

1. Pepe
    2. Cenk
    3 Atiba
    4. Adriano

Fabri dedim cunku genelde bu guzellige hep kalecilerimiz son verirdi mac esnasinda.. onun disinda pepe talisca cenk vs hepsi cok iyiydi.. sonradan girenlerde cok iyi.. necip daha girmeden macin adamiydi..