Konu: Süper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tüm Maçları

Yazmayayım kaile almayayım dedim ama dayanamadım. Yavşak kedicikler forumlarında porto karabük ayarında bir takım diyor. Şimdi gitsen porto deplasmanına eline verip gönderirler seni be yavrum uzağa gitme antalya içinden geçti daha. hötü boklu antalya

adam olmuşta portoya karabük ayarı diyor. porto bence osterborg ayarında bir takım

aç köpekler ya

Alıntı Mehmet Evrim Talan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazmayayım kaile almayayım dedim ama dayanamadım. Yavşak kedicikler forumlarında porto karabük ayarında bir takım diyor. Şimdi gitsen porto deplasmanına eline verip gönderirler seni be yavrum uzağa gitme antalya içinden geçti daha. hötü boklu antalya

adam olmuşta portoya karabük ayarı diyor. porto bence osterborg ayarında bir takım

aç köpekler ya
    Kaale alinacak taraftar grubu degil onlar suan kendilerini dunyanin en iyi takimi olarak goruyorlar. Birakalim ruyada kalsinlar zaten uyanacaklar ruyadan simdilik keyfini cikarsinlar

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gs gumbur gumbur yenilir diyorum ben, bakalim

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ertuğrul Sağlam istifa etmiş.

Alıntı Medet Özer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gs-kasımpasa maçında neler dönüyor. Kgvar oranı 1.6 dan 3 e sonra da 2.0 a geldi. Yabancı sitelerde 5 i gecti. Birileri zengin mi ediliyor?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    5 vb bir şey görsem atlardım hemen. 1.65-1.70i geçmemesi lazım çünkü kgnın

GS en az 10 tane atar. Maalesef.

Anlamadim da niye gs fb'den biri cuma oynamiyor?
    Birini yine ctesi birini pazar a vermisler persembe mac yapan basaksehir pazar 3de oynuyor.
    Cuma gs ctesi fener pazar biz pteside ibb oynar mantik bunu gerektirir

Sent from my iPhone using Tapatalk

fb 442 çıksın ve 3-0 falan yensin. O zaman taktik buymuş deyip bize de 442 çıkabilir. bu salaklığı yapabilirler inanıyorum ben.

Alıntı Medet Özer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gs-kasımpasa maçında neler dönüyor. Kgvar oranı 1.6 dan 3 e sonra da 2.0 a geldi. Yabancı sitelerde 5 i gecti. Birileri zengin mi ediliyor?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Abi sitelerin çoğundan gs maçı kaldırıldı.Birşeyler dönüyor o maçla ilgili.

Alıntı Huseyin Kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlamadim da niye gs fb'den biri cuma oynamiyor?
    Birini yine ctesi birini pazar a vermisler persembe mac yapan basaksehir pazar 3de oynuyor.
    Cuma gs ctesi fener pazar biz pteside ibb oynar mantik bunu gerektirir

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Biz pazar oynayamayız,konyada perşembe maç yaptı,hemde deplasmanda ,başakşehit içerde oynadı perşembe günü,ama diğerlerinde haklısın başakşehir en azından pazar akşam oynamalıydı

bu hafta ekmek çıkmaz, gs hakemle, fb zorlansa da kazanır.
    başak-ts 3 ihtimalli

Alanya fenere yenilmez.
    gs kazanır
    başak-ts berabere

Alıntı Buğrahan Gürsu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alanya fenere yenilmez.
    gs kazanır
    başak-ts berabere
    Ben de böyle düşünüyorum.

Alanya çok savruk takım. Muhakkak gol bulacaktır ama yiyeceği de kesin gibi birşey o sebepten kestiremiyorum o maçı. Paşa bi sürpriz yapsa tadından yenmez. Neumayr,Trezeguet falan çok tehlikeli topçular inşallah birşeyler yaparlar. Başakşehir Ts'yi yener.