Sonuçlar: Sizce Karabükspor Maçının Adamı Kim?

Katılımcı sayısı
550. Anket kapatılmıştır
  • Fabri

32 5.82%
  • Caner

4 0.73%
  • Tosic

4 0.73%
  • Pepe

36 6.55%
  • Necip

8 1.45%
  • Oğuzhan

86 15.64%
  • Tolgay

36 6.55%
  • Talisca

2 0.36%
  • Lens

4 0.73%
  • Babel

298 54.18%
  • Negredo

22 4.00%
  • Mitrovic

16 2.91%
  • Quaresma

0 0%
  • Atiba

2 0.36%
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu: Karabükspor Maçın Adamı: RYAN BABEL

oğuzhan baya baya forma girmiş milli takımdan sonra bu maçta da gayet güzel oynadı nazar değmesin insallah böyle devam eder.

abi ne mitroviç'i ya adam geleli 9 ay oldu 1 tane kritik hamle yaptı o da bu maçta. koskoca Beşiktaş'ın oyuncusu 1 tane önemli hamle yaptı diye maçın yıldızı nasıl seçtiniz enteresan.

Babel net. Olympiakos maçının kopyasını yaşattı bize. Pepe ve Negredo da iyiydi. Ozzy penaltı kaçırmasa iyiydi. Tosic, Tolgay, Caner, Necip, Talisca kötüydü.

Fabri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tosiç her sene böyle bize katkı yapıyor bence mitroviç oytanmakta fayda var

Takım çok kızdırdı beni bu maçta boşuna zora soktu maçı, Negredo maçın adamı olacaktı ve moralmen kuvvetlenecekti, takım bunu bir nevi engelledi. Oziye de kızgınım Negredo atmalıydı penaltıyı. Talisca da 3 asistini yedi adamın.Talisca Negredo bir uyum yakalasa birbirlerine çok gol attırırlar da Talisca o seviyeye gelmedi henüz. Maçın yıldızına Negredo diyeceğim 2. sıraya ise Fabriyi koyuyorum.

Biraz skora göre oylar verilmiş.Kırmızı karta kadar Babel hiç iyi oynamadı.Çok etkisizdi oyun içinde.Oyundan çıkması bile gerekirdi.Topu ayağına aldığında çok top tuttu maalesef hızlı oynayamadı hiç.Golü attıktan sonra bu özelliği işe yaradı.Ama totalde maçın en iyisi olmayı haketmiyor golü de atmasına rağmen

Aslında palabıyıka yaptığı omuz darbesiyle Q7 de olabilir maçın adamı, maç içinde sinirden çok eğlenemedim ama şimdi pozisyonu sürekli izleyip gülüyorum.

Fabricio diyorum. İpten aldı son anlarda. 2. sırada da Babel geliyor benim için. Attığı gol dışında da beğendim.

Maçın adamı yoktu. İlla birini seçecek olursak Negredo derim, 3 tane asisti yendi adamın. Penaltıyı da kullansa golle kapatacaktı maçı.

Kesinlikle mitrovic, cunku mitrovici kazandigimiz mac bu mac oldu.