Sayfa 2/44 İlkİlk 1234512 ... SonSon

Konu: A Milli Takım'ın Ukrayna ve Hırvatistan aday kadrosu belli oldu

Bizim işimize gelir. Oğuzhan hırslanır. Kendine çeki düzen verir. Keşke bizden oyuncu çağırmasalar.

Oğuzhan'ın kadroda olmaması tek kelime ile skandal. Kararı veren ya futbol cahili yada art niyetlidir.

Selçuk kadroda, Oğuzhan yok. Cenk Gönen kadroda, Onur yok. Her şeyi!!! kolaylıkla çözebilen Tolgay konusunda adım at(a)mayan... Beşiktaş ile yeni sözleşme yenileyen Şenol Güneş'e önce teklif yapıp, kabul edilmeyince kamuoyu önüne atan; ama Abdullah Avcı'ya kafası karışmasın diye teklif dahi yap(a)mayan... TFF... Sana söylemek istediğim o kadar çok şey var ki. Hani ne olduklarını açık açık söylemeyeceğim ama bilin diye belirteyim : Game of Thrones'ta mevzular hakkındaki düşüncelerimin yanında çocuk programı gibi kalır...

Samimi söylüyorum keşke Caner ile Cenk'i de çağırmasalardı.

gs ve fb o kadar müthiş temsil ediyor ki ülkemizi. Arda falan da çok formda.

Kendi pisliklerinde boğulsunlar.

arda efendi barcelona da kadroya giremiyor. biz ülkenin baş tacı ediyoruz. hemde bu kadar rezaletten sonra. tey tey tey...

Kadroyu başka birilerinin belirlediğini düşünüyorum. Bunun başka türlü bir mantıklı açıklaması yok.

milli takıma ozan çağrılıyorsa ben bunda başka iş ararım abi kimse laga luga yapmasın çağırmasınlar oziyi cenki falan milli takımdan soğudum ya

Bana kalırsa Cenk ve Caner'de sakatlık bahane ederek milli takımdan affını istesin. Menajerlerin kucağına oturtmuşlar milli takımı oh ne ala!

Cenk Gönen
    Şener - S.Aziz - Ö.Toprak - İsmail
    Ozan - Selçuk - Emre
    Arda - Nuri
    Burak Yılmaz

Bu kadroyla çıkmazsak bir daha da milli takımı desteklemem, hatrım kalır (!)

Bu eksi sozluk baya baya cogu bilgili oldugunu sananlarin oldugu cogu gereksiz kisilerin oldugu bir yer haline donustu.

Yaa oguzhana formsuz zaten anlaril diyenler mi milli takimda oynayamadi normal diyenler mi
    Selcugun ill sezonki haliyle kiyaslayanlardan zaten bos bir topcu oldugunu soyleyenlere kadar hepsi var.

2 hafta oynanmis ligde oguzhanin 2 haftalik formsuzluguyla mi alinmadi yani )
    Ki gecen hafta attigi 2 kilit pasi milli takimda hakan dahi toplansin omrunde dusunemez.
    Ozanin hamgo milli performansi finlandiya kosova maclarimi )

Ya ukrayna hirvatistan maclarinda 2 takimada yuklu giricem.

Ukraynadan sonra finali kendi evlerinde hirvatlar yapip yuhalanarak terk edicek hepsi sahayi.
    Tek istegim cenk caner fazla bulasmasinlar olaylara

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ya ben çok sevindim. Hiç bir oyuncumuzun bu boktan sistemin hesapta milli takımında oynamasını istemiyorum.

Benim Milli Takımım Beşiktaş. Birileri Milli Takımı parsellemiş milliyetçi duygulara yenik düşerek bu heriflere prim vermeyeceğim.

Ne Euro Ne World Cup hiç birini hak etmiyoruz biz. Bunu hak eden onlarca takım varken Türkiye Milli Takımı falan istemiyorum ben o seviyelerde. Hak edince gidelim. Şimdi değil...

Oğuzhan sakat olmadıkça milli takıma alınmamasının hiç bir mantıklı açıklaması olmaz... kimse milli takım edebiyatı yapmasın lütfen, umarım 5lenirler...
    Ayrıca inşallah Caner ile Cenk'te yedek beklerler... birilerinin bu milli adı verilen takımı için ter dökmeye değmez...

Ozan ve Selcuk'un cagrildigi Oguzhan'in disarda kaldigi milli takim. Lucescu da ayni, demek kim milli takim kadrosunu hocalar yapmiyor.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi