Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

A Milli Tak?m'?n Ukrayna ve H?rvatistan aday kadrosu belli oldu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bizim i?imize gelir. O?uzhan h?rslan?r. Kendine ?eki d?zen verir. Ke?ke bizden oyuncu ?a??rmasalar.

Yorum Yap

Bunam?? la bu

Yorum Yap

O?uzhan'?n kadroda olmamas? tek kelime ile skandal. Karar? veren ya futbol cahili yada art niyetlidir.

Yorum Yap

Sel?uk kadroda, O?uzhan yok. Cenk G?nen kadroda, Onur yok. Her ?eyi!!! kolayl?kla ??zebilen Tolgay konusunda ad?m at(a)mayan... Be?ikta? ile yeni s?zle?me yenileyen ?enol G?ne?'e ?nce teklif yap?p, kabul edilmeyince kamuoyu ?n?ne atan; ama Abdullah Avc?'ya kafas? kar??mas?n diye teklif dahi yap(a)mayan... TFF... Sana s?ylemek istedi?im o kadar ?ok ?ey var ki. Hani ne olduklar?n? a??k a??k s?ylemeyece?im ama bilin diye belirteyim : Game of Thrones'ta mevzular hakk?ndaki d???ncelerimin yan?nda ?ocuk program? gibi kal?r...

Yorum Yap

Samimi s?yl?yorum ke?ke Caner ile Cenk'i de ?a??rmasalard?.

gs ve fb o kadar m?thi? temsil ediyor ki ?lkemizi. Arda falan da ?ok formda.

Kendi pisliklerinde bo?ulsunlar.

Yorum Yap

arda efendi barcelona da kadroya giremiyor. biz ?lkenin ba? tac? ediyoruz. hemde bu kadar rezaletten sonra. tey tey tey...

Yorum Yap

Kadroyu ba?ka birilerinin belirledi?ini d???n?yorum. Bunun ba?ka t?rl? bir mant?kl? a??klamas? yok.

Yorum Yap

milli tak?ma ozan ?a?r?l?yorsa ben bunda ba?ka i? arar?m abi kimse laga luga yapmas?n ?a??rmas?nlar oziyi cenki falan milli tak?mdan so?udum ya

Yorum Yap

Bana kal?rsa Cenk ve Caner'de sakatl?k bahane ederek milli tak?mdan aff?n? istesin. Menajerlerin kuca??na oturtmu?lar milli tak?m? oh ne ala!

Yorum Yap

Cenk G?nen
                      ?ener - S.Aziz - ?.Toprak - ?smail
                      Ozan - Sel?uk - Emre
                      Arda - Nuri
                      Burak Y?lmaz

Bu kadroyla ??kmazsak bir daha da milli tak?m? desteklemem, hatr?m kal?r (!)

Yorum Yap

Bu eksi sozluk baya baya cogu bilgili oldugunu sananlarin oldugu cogu gereksiz kisilerin oldugu bir yer haline donustu.

Yaa oguzhana formsuz zaten anlaril diyenler mi milli takimda oynayamadi normal diyenler mi
                        Selcugun ill sezonki haliyle kiyaslayanlardan zaten bos bir topcu oldugunu soyleyenlere kadar hepsi var.

2 hafta oynanmis ligde oguzhanin 2 haftalik formsuzluguyla mi alinmadi yani )
                        Ki gecen hafta attigi 2 kilit pasi milli takimda hakan dahi toplansin omrunde dusunemez.
                        Ozanin hamgo milli performansi finlandiya kosova maclarimi )

Ya ukrayna hirvatistan maclarinda 2 takimada yuklu giricem.

Ukraynadan sonra finali kendi evlerinde hirvatlar yapip yuhalanarak terk edicek hepsi sahayi.
                        Tek istegim cenk caner fazla bulasmasinlar olaylara

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Sen de mi Luce?
                          Yaz?klar olsun..

Yorum Yap

Ya ben ?ok sevindim. Hi? bir oyuncumuzun bu boktan sistemin hesapta milli tak?m?nda oynamas?n? istemiyorum.

Benim Milli Tak?m?m Be?ikta?. Birileri Milli Tak?m? parsellemi? milliyet?i duygulara yenik d??erek bu heriflere prim vermeyece?im.

Ne Euro Ne World Cup hi? birini hak etmiyoruz biz. Bunu hak eden onlarca tak?m varken T?rkiye Milli Tak?m? falan istemiyorum ben o seviyelerde. Hak edince gidelim. ?imdi de?il...

Yorum Yap

O?uzhan sakat olmad?k?a milli tak?ma al?nmamas?n?n hi? bir mant?kl? a??klamas? olmaz... kimse milli tak?m edebiyat? yapmas?n l?tfen, umar?m 5lenirler...
                              Ayr?ca in?allah Caner ile Cenk'te yedek beklerler... birilerinin bu milli ad? verilen tak?m? i?in ter d?kmeye de?mez...

Yorum Yap

Ozan ve Selcuk'un cagrildigi Oguzhan'in disarda kaldigi milli takim. Lucescu da ayni, demek kim milli takim kadrosunu hocalar yapmiyor.

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X