Sayfa 1/44 123411 ... SonSon

Konu: A Milli Takım'ın Ukrayna ve Hırvatistan aday kadrosu belli oldu

A Milli Takım'ın Ukrayna ve Hırvatistan aday kadrosu belli oldu

A Milli Futbol Takımı'nın Hırvatistan ve Ukrayna ile yapacağı maçın aday kadrosu belli oldu. Teknik direktör Lucescu, Arda Turan ve Emre Belözoğlu'nu da kadroya davet etti.

A Milli Futbol Takımı'nın Hırvatistan ve Ukrayna ile yapacağı maçın aday kadrosu belli oldu. Teknik direktör Lucescu, Arda Turan ve Emre Belözoğlu'nu da kadroya davet etti.

İşte aday kadro:

Cenk Gönen Harun Tekin Volkan Babacan
    Kaan Ayhan Şener Özbayraklı Çağlar Söyüncü Mehmet Topal Ömer Toprak Serdar Aziz Caner Erkin İsmail Köybaşı
    Emre Belözoğlu Selçuk İnan Cengiz Ünder Emre Mor Yusuf Yazıcı Nuri Şahin Okay Yokuşlu Ozan Tufan Tolga Ciğerci Arda Turan
    Hakan Çalhanoğlu Yunus Mallı
    Burak Yılmaz Cenk Tosun Enes Ünal

Selçuk Inan var Oğuzhan Özyakup yok 😈

Ozzy dinlensin zaten ne yapacak leş bir takım da

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Lucescudan da bir şey olmayacak belli oldu son zamanlarda ki en kötü kadro tercihi

Komedi. Baska çok bir şey yazmaya gerek yok.

Ozan, Emre, Arda, Selçuk, İsmail... Bunlar nedir yaw?

Su milli takimi gorunce iyice milli aralarda cinnet gecirmeme az kaldi.
    Nedir bu volkan sevdasi bu onur kime ne etti bu cocuk ligin turkiyenin en iti kalecisiyken milli yuzu gormedi volkan babacan nedir hala ya tamam iyi form tuttuda okadar tolganinda trabzonda orumcek adam oldugu zamanlar vardi.
    Nuri ne verdi yillardir selcuk ozan cenk ne arar.
    Bu allahin cigercisi 2 mac oynayinca niye her sene basi milli takima aliniyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Oguzhan bu sezon oynadigi maclarda vasat alti performans gostermisti zaten.
    Cagrilmamasi isabet olmus, ama performansa dayali oyuncular davet ediliyorsa Ozan'in, Arda'nin ve Selcuk'un milli takima cagirilmasi sorgulanir.
    Neyse, iyi oldu bu karar, umarim Oguzhan'i motive eder bu karar ve bize pozitif bir sekilde yansir.
    Bu arada Cenk Gonen ?&%$W@T#F$@#$$@$?

Oğuzhan Özyakup'u milli takıma çağırılmamasını masum bulmuyorum.Tamamen Oğuzhan'ın ulusararası piyasasını düşürmek için yapılmış sinsi bir plandan başka bir şey değil.Talimat ile şekillendirilmiş neresinden bakarsan bak skandal bir karar alınmış.Necip milli takıma alınmayıp Ozan ve Ciğerci gibi futbol katilleri milli takıma çağırılıyorsa bu seçim Lucescu'ya ait değildir.Kendimi bildim bileli milli takım seçimi fb-gs lobisi tarafından değerlendiriliyor.90 yılların efsane kadrosu namağlup olan,bütün rekorları kıran takımda bile gs-fb kadrosundan daha fazla oyuncu alındı.Sergen bizde oynarken milli takıma çağırılması gündem olmuştu.Gs de oynarken sürekli milli takımda idi.Şifo Mehmet doğru dürüst çağırmadıar bile.Allah kahetsin hepinizi.Tutmuyorum ulan bu milli takımı..Adaletsiz herifler.

Arda emre belözoğlu kafa kafaya vermiş onlar hazırlamış kadroyu belli
    Keşke cenk yerine mevlüt caner yerine hasan ali alsaydınız ya sevdiğiniz arkadaşlarınız ya hani

Benim milli takımın Portekiz abi, en azından adil ve daha yakın hissediyorum o organizasyona kendimi. Şu iğrenç organizasyonu gördükçe midem bulanıyor.

Bu nasıl kadro ya,inş. dünya kupasına gidemez diyecem ama bu sefer de Şenol Güneş e tekrar bulaşacaklar seneye

Kaptan dozer bile milli takımda oğuzhan yok

LG-H860 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

A Milli Takım'ın Ukrayna ve Hırvatistan aday kadrosu belli oldu

Operasyon baslamis. Senol Gunes'in reddi ve Besiktas Yonetiminin hocayi birakmamakta ki kararli durusu zorlarina gitmis belli. Cagrilanlariyla, cagrilmayanlariyla tam bir fiyasko. Artik Demiroren yonetiminde ki hicbir kurum yada kurulusun basarisini istemiyorum. Buna milli takimda dahil. Umarim eleniriz ve medya vs. top yekun ustune gider federasyonun.