Sonuçlar: Gelecek sene hangi takımın formasında Premier Lig'in logosu altın sarısı olur?

Katılımcı sayısı
123. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Arsenal

1 0.81%
  • Liverpool

7 5.69%
  • Manchester City

64 52.03%
  • Manchester United

34 27.64%
  • Chelsea

11 8.94%
  • Tottenham Hotspur

4 3.25%
  • Diğer

4 3.25%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
Sayfa 23/23 İlkİlk ... 1320212223

Konu: Premier League 2017-2018 sezonu

ayağı kırıldı galiba

Evertona sosa gibi bir adam lazim su oyunla gol atmalari mucize gibi bir sey. Niasse giriyor cenk cikti.

Edit.

Icimden Cenki cikarmaz dedim cikardi ,gol atamazlar dedim gol attilar resmen som agizliyim

cenk çikti niasse girdi 30 sn sonra gol atti adam

Cenk için büyük şanssızlık oldu

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cenk yüzünden s sport sürekli everton maçı verecek ve güzelim bir ton maçı kaçırıcaz şu rezil takım için

Cenk’in kendini bir şekilde göstermesi lazım PL’de, aksi taktirde kimse gözünü çevirip de Türkiye Liginden oyuncu almaz kolay kolay. Arda denen bayrampaşa apaçisinin Avrupa serüveni zaten malum...
    Ama Everton çok kötü tercih olmuş gibi duruyor maalesef.

Rooney oynamayınca adamlar dahada çöp olmuş. Rooney o takımın herşeyi

Everton bitik. Cenk kendini gosteremez bu takımda seneye 3M geri gelir.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cenk psikolojik olarak çok baskı hissediyor . Beşiktaş'ta bulduğu rahatlığı bulamıyor. Bireysel yeteneklerini sergileyemiyor.kendini kasıyor. Milli takımda da öyleydi hep golü ikinci plana atıp asist yapma, kanatlara gidip pres yapma derdindeydi şimdi Everton'da da aynısı. Takım arkadaşlarına yaranmaya çalışmak yerine kendi oyununu oynasa çok farklı oynayacak.

Son iki maci izleyince daha da iyi anladik.Cenki icin feci bir tercih olmus . Everton su donemde acik ara ligin en kotu hucum oyununa sahip takimi. Boyle devam ederlerse hic kimseyi yenemezler. Abartmiyorum osmanlispor bile daha fazla pozisyona girerdi bugun evertonun yerinde olsa.oyle les otesi bir takim.