Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu: Aziz'in transfer yolsuzluğu!

Aziz'in transfer yolsuzluğu!

Azize ertugrul taskirani 1m€ karsiliginda boluya satmis. Bu sayede de hem valbuena hem dirari uefa listesine yazabiliyolar. Cok enteresan bi transfer

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Edit: Konuyu yanlis yere actim galiba kusura bakmayin
    Konu Gökhan Başaran tarafından (21 Temmuz 2017 Saat 17:23 ) değiştirilmiştir.

Herkes aklından geçenleri yazsa burda bir tane adam kalmaz.. benim sadece söyliyeceğim ne olur safları sıklaştıralım ne aramızdan aziz geçsin ne de şeytan.. ne yaşarsak yaşayalım inadına destek olalım inadına şampiyon olalalım

Oda bi şeymi atıf cheucu yu antalyaya iteklemişler 3,5 euroya

UEFA neden ve nasıl bu kadar para verdiniz + madem rekor ücret versiniz neden 1 yıllık imza attırdınız dese "canımız öyle istedi" cevabı ile bile yırtarlar.

Önemli olan para akışının takibi ve durumun ispat edilebilirliği. Ortada delil yokken sadece "kanaate" göre ceza verebilirler mi bilmiyorum.

Artı bu işin içinde TFF de yoksa hiçbirşey bilmiyorum. Adamın transferi lisansı herşeyi yarım saatte tamamlandı.

Haberler düşmeye başladı. Yanlarına kalmaz. Kaç gazete okudum. Hepte tüpçüden örnek veriyorlar. Şöyle 2-3 sene ceza alsalar. Hoş almasalar nolur gelen geçen çakıyor.

Bu kadar kolay mı bu işler arkadaşlar...el altından parayı ver onlar oyuncuyu alsınlar.. biz enayimiyiz.. resmen transfer şikesi...

gayseden 100% febeden 99% nefret ederim!

Bu iste hile hurda oldugu zaten net.
    Yalniz uefa bu konuda bakar ortaya cikartirsada bu isten iki kulupde basina buyuk bela alir en az 2ser sezon transfer yasagi gelir soyleyim.

Alıntı Huseyin Kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu iste hile hurda oldugu zaten net.
    Yalniz uefa bu konuda bakar ortaya cikartirsada bu isten iki kulupde basina buyuk bela alir en az 2ser sezon transfer yasagi gelir soyleyim.
    Ayrintili arasatirmalari lazim yoksa pek bisey bulabileceklerini zannetmiyorum

1milyon verdiği adamla birde 1+1 yıllık sözleşme imzalamışlar.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birde fbliler bunu bizim her sene yaptigimizi ozellikle atinc olayini falan ornek gosteriyolar. Ulan tinerci olan biziz sozde bunlarin kafasi dogustan guzel

Bunlar akıllanmaz. 2 sene sonra yine çıkar bir şeyler, alır ceza otururlar.
    Yapın daha çok yapın.

Boluspor'un öyle bir parayı vermediğine adım gibi eminim.

Yok aga öyle bir parası yok bu kulübün. Tüm takımın aldığı para 7 8 milyon tl'dir en fazla.

herifler şampiyon olmak için her yolu deniyor.
    bu sene şampiyon olduk mu çökecekler.

biz 3 yıldır bu ffp ile uğraşıyoruz ne sıkıntılar çektik de böyle şerefsizlik yapmadık. Bir kez daha şükürler olsun ne mutlu ki Beşiktaşlıyım
    Konu Uğur Ilgın tarafından (22 Temmuz 2017 Saat 15:07 ) değiştirilmiştir.