Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu: Forza Beşiktaş Üyelik Başvurus Hakkında

Hepiniz hosgeldiniz Bu seneki sampiyonlukta sizleri agirlamaktan seref duyacagiz

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yapılmakta olan şanlı transfer nöbetimiz için güzel formumuz ForzaBeşiktaş'a hoş geldiniz.

1- Bugün itibariyle üyelik alımı kapatılmıştır.

2- Beklemede başvurusu bulunan kullanıcılarımızın, başvuruları değerlendirilecektir.

3- Üyeliği onaylanan kullanıcılarımıza; SMS ve mail olarak geri dönüş sağlanmıştır.

4- Girişte problem yaşayan kullanıcılarımız, destek@forzabesiktas.com adresinden tarafımıza ulaşabilir.

http://forum.forzabesiktas.com/showthread.php?1223-Forza-Be%C5%9Fikta%C5%9F-Forum-Kurallar%C4%B1

Allah aşkına şu referanslı üyeliği dikkate alın artık!

Referansi olmayan uye olmasin lutfen !

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Yavuz Tuncer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Referanslı üye alımını da sağlıklı bulmuyorum. Beşiktaşlı arkadaşımızın, Forza'da tanıdığı yok ise bu foruma üye olma hakkı yok mudur?

Alıntı Nail Demirel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Referanslı üye alımını da sağlıklı bulmuyorum. Beşiktaşlı arkadaşımızın, Forza'da tanıdığı yok ise bu foruma üye olma hakkı yok mudur?
    Ben uye olurken @Kadir Erdem Beceriklier bana referans olmustu. Haklisin ama ben de 2 sene bekledim buraya uye olmak ocin. Sen de haklisin, ama foto falan mi isteseler acaba? Ne bileyim, forumun halini sen de goruyosun resmen pusuya yatmis insanlar car sadece kaos zamanlari yazan.

Alıntı Nail Demirel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben uye olurken @Kadir Erdem Beceriklier bana referans olmustu. Haklisin ama ben de 2 sene bekledim buraya uye olmak ocin. Sen de haklisin, ama foto falan mi isteseler acaba? Ne bileyim, forumun halini sen de goruyosun resmen pusuya yatmis insanlar car sadece kaos zamanlari yazan.

Sana komple forza referans oldu Yavuzum Teee Man. City forumlarından transfer ettik...