Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu: Forza Beşiktaş Üyelik Başvurus Hakkında

selam herkese Hoşbulduk

Alıntı Kamil Özel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda bir sayfada kaç mesaj görüntüleniyor?
    Ayarlardan yardımcı olabilecek var mı en fazla sayı kaç? 5/6 mesajda bir sayfa geçmek zorunda kalıyorum
    Kamil abi o ayar standart ne yazık ki forum yönetiminin düzenleme yapması gerekli

Geçen gün ben de 10 sayfadan fazla mesaj varken arkadaşın biri 2 sayfa mesaj atılmış transfer yok yazmış da ondan sordum.tapatalkta falan mı fazla acaba mesaj sayısı.tesekkur ederim kardesim

Geçen gün ben de 10 sayfadan fazla mesaj varken arkadaşın biri 2 sayfa mesaj atılmış transfer yok yazmış da ondan sordum.tapatalkta falan mı fazla acaba mesaj sayısı.tesekkur ederim kardesim
    Tapatalk'tan ya da bilgisayardan girilmesine göre sayfa sayılarında farklılık olabiliyor.

Hoşbulduk Abilerim Kardeşlerim, Herkese Saygılar..

Adaş ; tapatalk'ta Ben kısmına girip, her sayfa da mesaj sayısı bölümünü dilediğin gibi ayarlayabilirsin.

Forum ve tapatalk ayarları farklı olduğu için pc'den girip okuduğun sayfa sayısı ile tapatalk sayfa sayısı farklı olur.

Hücre yapıları birbirinden farklı sistemler çünki o yüzden kendine göre sadece ayarlama yapabilirsin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hoş geldiniz Kara Kartallar🦅🦅🦅

Birlikte yaşamaktır Beşiktaş!!!

Forza'ya uye alimi yapilirken referans uye sorulmali. Ben son alimlarda renklilerden kacak giris oldugunu dusunuyorum.

Hele şükür girebildim, aranızda olmak çok keyifli.

ilk açıldığı dönemde kayıtlıydım. Sonra ne oldu ise bir şekilde hesap silindi üyelik toz oldu. Tekrar dönmek güzel umarım klavyeciler ortamı bozmamıştır. çArşı'nın değerlerine uyulması ve benimsenmesi dileği ile.

Hoşgeldiniz