Konu: Süper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tüm Maçları

Alıntı Ali Can Erdoğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sezon gs deplasmanda oynadığı maçlarda konya hariç, maçı izlediysem puan kaybetti, izlemediysem kazandı.

Osmanlı , bursa , kayseri , karabük bu 4 maçı da izlemedim. Hepsini kazandılar.

Kalan tüm deplasman maçlarını izledim. Konya hariç puan kaybettiler.

Cumartesi evlilik yıl dönümüm. Bişeyler yapmam lazım

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kardeşim öyle bir anlatmışsın ki, “boşan” demekten başka çare bırakmamışsın bize.

Şaka bir yana, nice mutlu senelerin olsun eşinle. Evlilik yıldönümünü de cinconun puan kaybıyla kutlarsın inşallah.

Alıntı Ali Can Erdoğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sezon gs deplasmanda oynadığı maçlarda konya hariç, maçı izlediysem puan kaybetti, izlemediysem kazandı.

Osmanlı , bursa , kayseri , karabük bu 4 maçı da izlemedim. Hepsini kazandılar.

Kalan tüm deplasman maçlarını izledim. Konya hariç puan kaybettiler.

Cumartesi evlilik yıl dönümüm. Bişeyler yapmam lazım

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kesinlikle maç yayını olan iyi bir yere yemeğe götür yengeyi. Tv'ye ara sıra bakabileceğin bir açıda oturursan hem sen kazanırsın hem Beşiktaş

Maçlara gelince 3 haftadır Kayseri'nin Başakşehir'i yeneceğini söylüyordum. Hala iddiam devam ediyor.
    Gs bugün iyi gaz aldı. Beraberlik çıksaydı bugün haftaya kesin puan kaybı vardı. Ama Alanya işi ciddiye alıyor. Dün Malatya maçından sonra izin yapmayıp bugün antrenmana çıktılar. Olur da yarın Osmanlı falan kazanırsa Alanya puan kapar.

Tek rahatsız olduğum şey şu 2 hafta boyunca Başakşehir Gs'den ve bizden önce oynuyor maçları. Başakşehir'in olası puan kayıpları durumunda Gs bizim maçta beraberlik için çıkabilir. Başakşehir'in olası galibiyetleri bizi derbide demoralize edebilir. Artık işler böyle küçük detaylara kaldı bu sebeple maçlar aynı saatte olmalıydı ve burada bir çakallık var.

Yarin osmanli kazanir insallah da alanya haftaya iyice asilir.

Haftaya kayseride pek umudum yok ama insallah kayseri ve alanya kaybetmezler. Akhisar da gs macina kadar 2 macini kazanamazsa guzel olur

Ekmek çıkmaz. Rakipler güle oynaya kazanır, biz puan kaybedip yarışa veda ederiz.

Maç maç bakmamız lazım, biz kazandıkça işler lehimize dönüyor, kim olur bilmem ama biri daha puan kaybeder bu hafta sanki. Özellikle Alanyaspor konusunda benim de beklentim var.

Alanya akhisar göztepe. 4 puan alamayacaklar toplamda Sevinsin şimdi kedicikler.

sumidica artisti,bizim maç hariç gs ve fb maçlarında saçma sapan bir şeyler deneyip 4 lük 5 lik oldu.

Bu hafta takımını rahat bırakıp taktikle oynamazsa puan alabilirler başakşehirden.

Alanya iç sahada rakiplerine zorluk çıakrtan bir takım.Kolay teslim olmazlar.

antalya nın çok şansı yok fb karşısında.Çok kötü bir takım.Belki hamza,gs aşkıyla puan almak için yırtar kendini ama yeteceğini sanmam.

Alıntı İsmail Arı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçlara gelince 3 haftadır Kayseri'nin Başakşehir'i yeneceğini söylüyordum. Hala iddiam devam ediyor.
    Gs bugün iyi gaz aldı. Beraberlik çıksaydı bugün haftaya kesin puan kaybı vardı. Ama Alanya işi ciddiye alıyor. Dün Malatya maçından sonra izin yapmayıp bugün antrenmana çıktılar. Olur da yarın Osmanlı falan kazanırsa Alanya puan kapar.

Tek rahatsız olduğum şey şu 2 hafta boyunca Başakşehir Gs'den ve bizden önce oynuyor maçları. Başakşehir'in olası puan kayıpları durumunda Gs bizim maçta beraberlik için çıkabilir. Başakşehir'in olası galibiyetleri bizi derbide demoralize edebilir. Artık işler böyle küçük detaylara kaldı bu sebeple maçlar aynı saatte olmalıydı ve burada bir çakallık var.
    Gs bizim maçta beraberliğe oynarsa perişan olur.Gs defans yapabilen bir takım değil kendi oyunları haricinde oynayabildikleri bir oyun türü yok.Bunu en bariz ilk yarıda ki maçta gördük kontrollü oynayayım derken perişan oldular.İnşallah öyle çıkarlar karşımıza.

Geçen sene, son 2 3 maçta nasıl 4'er 4'er attıysak; Malatya maçında yapmamız gereken de o.
    Hayvan gibi abanmamız lazım. Bu hafta işler lehimize dönebilir. Rakip puan kaybetmese dahi, bir titreme getirmemiz gerek.

Alıntı Siret Uslu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Ozgur Karaarslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Siret Uslu

Kardeş mesele olumlu olumsuz düşünmen degıl aslında. Sen her yazdığın mesajda kendinle çelişiyorsun. Çok gerıye gıtmedım son 1 haftalık mesajlarına baktım. Önce demişsinki
    -Basak 1 biz 2 bu gese 3 olur göreceksiniz yazmışsın.
    -sonra bu macı boşa ızlemeyin önümüzdeki seneye bakalım yazmışsın.(akhısar macı)
    -bi arkadaş sana bu mesajını hatırlatmış sen ben zaten bu maç için kafam rahattı alıcaktık zaten yazmışsın.
    -şimdi basak yenıldı gs şampiyon oldu diyosun. Ve bizim bu ultrasupersonıc uzay takımı gsyı yenmemız mümkün değil diyosun.

Bunları sırayla oku normalmi değilmi sen karar ver..
    1.) benim düşüncem buydu ama birşey oldu yazdım. işaretten bahsetim onu niye yazmadın
    2.) akhisar maçını izlemeyin dedim ama yenileceğimizi puan kaybedeceğimizi dedim mi ? sezon sonu senaryosu için demiş olma ihtimalim aklına gelmiyormu.
    3.) GS en az 2 farklı yener yazmıştım onu niye görmedin.başak yenilince fikir değiştirmedim

not: bazılarınız toteme inanıyorsunuz.halı sahada oynama aman yenilmeyelim diyorsunuz.ben samimiyetimle birşey paylaştım. işaret gördüm fikrim bundan değişti dedim.sonra fikirlerim çelişiyor bir öyle bir böyle konuşuyor diyorsunuz. ben hata ettim paylaşmamalıydım onu.

ben GS şampiyonluğu yaşayacaksam eğer başakşehir şimdiden olsun demeye getiriyorum. arkadaş diyorki başakşehirin şampiyonluğunu istiyor.mecaz diye birşey var illede açıklamamı yapalım
    gs yi büyük yazıp basaksehiri kucuk yazarak zaten milleti trollediginide anlamıyordur kimse bütün mesajlarında kahpe takım ğs yi buyuk harflerle yazmanın manası varmı bunu da acıklayabilir misin , yoksa tesadüf mü ?
    gerek yok boyle kucuk seylere sana kalsa kazandıgımız 2 sampiyonlukta da gs ve fb kotuydu o yuzden sampiyon olduk , insanlarla alay etmeyi marifet sanmayın

Başakşehir ve biz bu hatfa bayız

fb klasik ölü oyununun oynar 1-0 yada 2-0 kazanır.Burada tek güvencem hamza. gs icin varını yoğunu ortaya koyar .

ve alanya . ümidim yok ama işte insan illaki acaba ??? diyor.

Gs dün normal şartlarda gol atamayacağı maçta şapkadan golle aldı galibiyeti.
    İbb Arda fantezisi yerine Mossoro ile başlasaydı kendi oyununu oynasa golleri bulurdu.
    O iştahlı gs yi ilk yarı kaleye getirmediler.
    Bizde paniklemeden düzgün pas yaparak gs'yi durdurabiliriz.
    Şimdilik taktiğimiz tutuyor, 2 ön libero artı talisca ile pas oyunu da oynuyoruz, takımı ileri de itiyoruz. Sağ da Adriano, solda Caner ile devam. Bir tek Quaresma tutuktu, her halukarda Lens var.

Biz galatasarayı yeneriz orada

Nasıl oynamamız gerektiğini herkes biliyor

o oyunu oynarsak çaresiz kalırlar
    önemli olan hocanın böyle düşünmesi tabii