Konu: Süper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tüm Maçları

Baslik lutfen degismesin Halil’in actigi sekilde kalsin.

Alıntı Talha Karanfiler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Mehmet Ali Güneş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Ahmet Emre Balci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alanya bize karşı oynadığı gibi oynarsa içerde Gsden kesin puan alır Emre akbabayı bağlamaz iseler tabi bu haftaiçi. diğerleri biz dahil rahat kazanır.
    Emre ikinci Bilal Kısa vakası olabilir. Ben düşük performans bekliyorum.
    Emre Gs'li zaten, 3-5 sene önce TTarena önünde GS formasıyla çekilmiş fotoğrafı düşmüştü geçenlerde
    Bilal Kısa'da olduğu gibi buna transfer sözü verecekler belki de çoktan vermişlerdir
    Emre oynamazsa Alanya puan falan alamaz o foto varsa üzerinden tt yapılıp baskı yapılmalı maç öncesi.

Alanya alır.

Kayseri'den de bir sürpriz bekliyorum.

Evinde iyi oynuyor gs baskıyı iyi yapıyor ,ben hala Başak maçına yanıyorum şu kahpe takımı herkes folloş etti bir biz senelerdir çekiyoruz bunlardan berabere kalsak şuna çok rahat olurduk ,gs bin bu maçı yenmesi iyi olmadı berabere bitse 1 takımı geçmemiz lazımdı şimdi 2 takımı geçmemiz lazım

Alıntı Rahmi Kerem Kalfali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs bu gazla alanyayi yenmesin de
    Yense de yenmese de birşey değişmiyor. Bizim beraberlik hakkımız yok. 5 te 5 yapamazsak şampiyon olma ihtimalimiz hiç yok. Yani gsyi her türlü yenmemiz gerekiyor. He ikinciliği falan düşünüyorsak onun içinde en fazla 1 beraberlik hakkımız var
    Bence herkes 5te 5 yapamaz o yuzden gs macina onde gidersek gs macinda beraberlik luksumuz olabilir. Basaksehirin en az 2 kez daha takilacagini dusunuyorum

Alıntı Osman Gur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evinde iyi oynuyor gs baskıyı iyi yapıyor ,ben hala Başak maçına yanıyorum şu kahpe takımı herkes folloş etti bir biz senelerdir çekiyoruz bunlardan berabere kalsak şuna çok rahat olurduk ,gs bin bu maçı yenmesi iyi olmadı berabere bitse 1 takımı geçmemiz lazımdı şimdi 2 takımı geçmemiz lazım
    gs bugün iyi mi oynadıki? bir tane net pozisyonları yok klasik 0-0 maçıydı mariano şapkadan tavşan çıkarmasa

Süper Lig 29. Hafta Maçları

Alıntı Muhammet Akkaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gs bugün iyi mi oynadıki? bir tane net pozisyonları yok klasik 0-0 maçıydı mariano şapkadan tavşan çıkarmasa
    Laf iste. Bunlarin bizi yenme ihtimsli yok. Nsa da. Yeterki medel atiba ciksin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hepsi kazanir bence. Belki gs cortlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Neden herkes Gs ile macımıza kitlenmiş durumda. .
    Lig 31 hafta mi ondan sonra maç yok mu?
    Gs 5 maçın 3 ünü dışarda 2 sini içerde oynayacak.
    İçerde ki maçlarda biri bizim macimiz diğeri Malatya maçı.
    Gs'nin Malatya maçı hariç kessin kazanir diyebilecegimiz maçı var mi?
    Belki küme düşmeme korkusu olmayan Akhisar'ı da rahat geçebilirler.
    Alanya ve Göztepe çantada keklik mi ?

Bakın lig 34 hafta ve 34 haftanın sonunda en çok puani ve averaji olan takım şampiyon olur.

Kimi arkadaşa göre lig 8. Haftada bitti kimine göre 20.hafta kimine gore Başakşehir maçından sonra bitmişti. .

Evet 8 puan geride oldugumuz gs bizim sadece 1 puan önümüzde. .
    Devreyi 6 puan geride kapattigimiz Başakşehir ile ayni puandayiz.

Gs'yi yeneriz yenmeyiz onu Allah bilir..
    Futbol bu ne olacağını kestirmek zor.Adamlarin sağbeki sol ayağıyla 90 na takıyor ve maçı kazandiriyor.
    Futbol şansi beceri vs. Bir sürü etken var.

Demem o ki yarış 34 hafta sürüyor 9. haftadan havlu atacaksaniz takımı takip etmenizin bi anlami yok ki.

Gs bugün Başakşehir'i ezdi evet ezdi..Topla oynama bir ara %70 lerde idi..
    Eğer Gs bize karşıda %70'i bırak %60 bile topa sahip olup pozisyon vermeden bizi yenecekse en başta ben alkışlarim
    Munih'e karşı bile %50 topa sahip olan takimi,
    Sampiyonlar ligi deplasmanlarinda bile oyun olarak ezilmeyen takimi Gs ezecekse şampiyonluk analarinin ak sütü gibi helal olsun derim.

Şampiyonluk yarışı 34.haftanin son dk sina kadar sürer. .Matematiksel olarak şansımız olduğu müddetçe ben yarışın keyfini çıkarmaya çalışırim..
    Olmasakda canimiz sağolsun derim.
    Neticede son ana kadar bu yarisin içinde olmak o heyecanı yaşamak bile başlı başına bir ödül. .
    Herkese iyi geceler

Alıntı Cüneyt Türkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Serhat Senel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başak şampiyon olmasın bu Türk futbolunun tamamen bitmesi demek.
    Türk futbolu niye bitsin? Bursa olunca futbol mu bitti? Biz olamiyorsak Başak olsun. Fener ve GS de biz olamazsak Başak olsun diyor. Rakibin güçlenmemesi lazım.
    Bursa ile Başakşehir'in ne alakası var ki. Biri siyasetin takımı, istanbul'luların vergisini cebe indiren katarlılara satılmak için planlanan bir proje takımı yani taraftarsız bir hiç takım. Diğeri ülkenin en büyük şehirlerinden birinin takımı. Ben de sevmiyorum Bursa'yı ama yan yana koyacak olursak bu 2 sini Bursa cennettir yani bunların yanında.

Gs'nin 1 şamp.luk kaybetti diye çökmez. Silinen vergi borçları olduğu sürece bu ülkede hiç bir takım bitmez merak etmeyin. En azından spor kazansın.

Benim görüşüm net olarak böyle. Beşiktaş olamazsa Başak hariç her takıma eyvallah derim. Başak olursa çok üzülürüm sadece.

Haftaya alanya kaybetmez insallah da iyi ki gs basaksehiri yenmis deriz. Alanyaspor'un bu hafta kazanamamasi iyi oldu, yarin da osmanli trabzonu yenerse o macin havasi iyice degisir

Bizim iki maçta pozisyona giremediğimiz takıma bence yeterince pozisyon buldular en azından oyunun hakimi ve baskılı oynadılar , bu sezon öyle yada böyle iç saha performansıyla yarışta kalan bir takıma deplasmanda içinden geçeriz demek ne derece doğru bilmiyorum he biz sağlam orta saha çıkıp pres yaparsak şansımız yüksek olur ama forvet eksikliği takımın hücum gücünü ve direncini bitiriyor

Bizim iki maçta pozisyona giremediğimiz takıma bence yeterince pozisyon buldular en azından oyunun hakimi ve baskılı oynadılar , bu sezon öyle yada böyle iç saha performansıyla yarışta kalan bir takıma deplasmanda içinden geçeriz demek ne derece doğru bilmiyorum he biz sağlam orta saha çıkıp pres yaparsak şansımız yüksek olur ama forvet eksikliği takımın hücum gücünü ve direncini bitiriyor

şimdi emin olmak için tekrar izledim özeti. 1 tane çeyrek pozisyon var sadece 2. yarıda tolganın gomise bıraktığı sol çaprazdan gomisin vurduğu bunun harici pozisyonlar ya uzaktan çekilen şut ya yanında önünde 3-4 başaklı oyuncu var. bunlara pozisyon diyorsak ve bu şekilde maç hakediliyorsa bizim şuana kadar max 5-6 puan kaybımız olmalıydı. Topa sahip olmak başka bir şey pozisyona girmek başka bir şey. Bizim en kötü maçlarımızda bile şu maçtan çok daha net pozisyonlarımız var. bi başak dep yok işte orada da yenildik zaten. Sizin değiminizle bizim bu kadar pozisyon bulduğumuz bir maçı kazanma ihtimalimiz yok bence. işte anca mariano gibi talisca atar babel atar.ama imkansız beşiktaşın iç sahada bu kadar ofansif anlamda silik olduğu maçın olması. aklıma gelen tek maç yok. Kazandılar falanda Galatasaray bugun hakedecek futbol falan oynamadı. sapır sapır dökülen başağa karşı hemde. Bize de böyle oynasalar keşke.

Iyi bir santrafor olsa gs macindan suphem olmazdi ama negredoyla resmen 10 kisi oynuyoruz. Keske love dan katki alabilseydik, 1.5 senede 30 gol atan adamdan hic faydalanamadik ama belli de olmaz belki cikar gsye 2 gol atar