Konu: Süper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tüm Maçları

Alıntı Siret Uslu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Ozgur Karaarslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Siret Uslu

Kardeş mesele olumlu olumsuz düşünmen degıl aslında. Sen her yazdığın mesajda kendinle çelişiyorsun. Çok gerıye gıtmedım son 1 haftalık mesajlarına baktım. Önce demişsinki
    -Basak 1 biz 2 bu gese 3 olur göreceksiniz yazmışsın.
    -sonra bu macı boşa ızlemeyin önümüzdeki seneye bakalım yazmışsın.(akhısar macı)
    -bi arkadaş sana bu mesajını hatırlatmış sen ben zaten bu maç için kafam rahattı alıcaktık zaten yazmışsın.
    -şimdi basak yenıldı gs şampiyon oldu diyosun. Ve bizim bu ultrasupersonıc uzay takımı gsyı yenmemız mümkün değil diyosun.

Bunları sırayla oku normalmi değilmi sen karar ver..
    1.) benim düşüncem buydu ama birşey oldu yazdım. işaretten bahsetim onu niye yazmadın
    2.) akhisar maçını izlemeyin dedim ama yenileceğimizi puan kaybedeceğimizi dedim mi ? sezon sonu senaryosu için demiş olma ihtimalim aklına gelmiyormu.
    3.) GS en az 2 farklı yener yazmıştım onu niye görmedin.başak yenilince fikir değiştirmedim

not: bazılarınız toteme inanıyorsunuz.halı sahada oynama aman yenilmeyelim diyorsunuz.ben samimiyetimle birşey paylaştım. işaret gördüm fikrim bundan değişti dedim.sonra fikirlerim çelişiyor bir öyle bir böyle konuşuyor diyorsunuz. ben hata ettim paylaşmamalıydım onu.

ben GS şampiyonluğu yaşayacaksam eğer başakşehir şimdiden olsun demeye getiriyorum. arkadaş diyorki başakşehirin şampiyonluğunu istiyor.mecaz diye birşey var illede açıklamamı yapalım
    Allah yardımcın olsun durumunun bu seviyelerde olduğunu düşünmemiştim. İyi geceler.

Alıntı Cagatay Kavak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Celal Kaan Aytemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GS beni korkutmuyor acikcasi. Her turlu yener geliriz diye dusunuyorum.

Benim merak ettigim konu: biz nasil Basaksehir'in ustunde oluyoruz tam olarak? Ikili averaja bakilmiyor muydu?
    lig bitene kadar gol averajı lig bittikten sonra ikili averaja göre sıralıyorlar.
    Bu nasil sacma bir sey? Acayip kurallar uyduruyor bizimkiler, tebrik etmek gerek.

başak macında 1 beraberlik alamamız bizi nasıl hesaplara itiyor allah ın cezası takıma 10 kişi gol atamadık ya çıldırıyorum o mac aklıma geldikce.

Alıntı Semih Başkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Siret Uslu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim görüşlerim net. ama siz cımbızla çekmeye devam edin. Ben geçmişi unutmadım. biz '' şerefli ikincilileri '' nasıl elde ettik. kime karşı elede ettik ? hep GS ye karşı. Elimizden Şampiyonluklar kime karşı alındı GS ye karşı. Aynı senaryoya gidiyoruz malesef bize yedirmezler demek mi kötü senaryoculuk.

GS şampiyon olmasın Başakşehir olsun.Hatt şuan lig oynanmasın razıyım başakşehire versinler ligi. burada anlamadığınız GS nin süper takım olduğu değil kasıt. bize yedirmezler demek
    istiyorum
    Biz yediririz. Sen bize bırak.

"Lig oynanmasın Başakşehir'e versinler razıyım" diyen adamın bu forumda da pek işi olmamalı.

Madem beklentiniz yok, uzak durun o zaman.
    Kardeş sen bin tane görüş bildiriliyorsun hepsine yetişmek mümkün mü. Bir haftada hem gs hem ibb şampiyon yaptın. Doğrun iki tane ise 20 tane çelişen görüşün var.
    Bu arada istediğin kadar görüş bildir Hakkındır. Sonra herkes çelişme dediğinde açıklama getirmeye çalışman daha komik. Bir tane iddian olsun doğru ya da yanlış. Bir ibb bir gs arada sırada biz. Arada fb ne kaldı geriye.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alanya bize karşı oynadığı gibi oynarsa içerde Gsden kesin puan alır Emre akbabayı bağlamaz iseler tabi bu haftaiçi. diğerleri biz dahil rahat kazanır.

Alıntı Rahmi Kerem Kalfali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs bu gazla alanyayi yenmesin de
    Yense de yenmese de birşey değişmiyor. Bizim beraberlik hakkımız yok. 5 te 5 yapamazsak şampiyon olma ihtimalimiz hiç yok. Yani gsyi her türlü yenmemiz gerekiyor. He ikinciliği falan düşünüyorsak onun içinde en fazla 1 beraberlik hakkımız var

Alıntı Cagatay Kavak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GS beni korkutmuyor acikcasi. Her turlu yener geliriz diye dusunuyorum.

Benim merak ettigim konu: biz nasil Basaksehir'in ustunde oluyoruz tam olarak? Ikili averaja bakilmiyor muydu?
    lig bitene kadar gol averajı lig bittikten sonra ikili averaja göre sıralıyorlar.
    Bu nasil sacma bir sey? Acayip kurallar uyduruyor bizimkiler, tebrik etmek gerek.
    Tahminim lig bitiminde olasi 3-4 takimin esit puan da olma ihtimaliyle bu sefer kendi aralarinda oynadiklari maclardaki averaj bu sefer devreye girecegi icin sene sonuna birakiyolar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gs kazanır
    Fener kazanır
    Başakşehir puan kaybeder

Alıntı Ahmet Emre Balci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alanya bize karşı oynadığı gibi oynarsa içerde Gsden kesin puan alır Emre akbabayı bağlamaz iseler tabi bu haftaiçi. diğerleri biz dahil rahat kazanır.
    Emre ikinci Bilal Kısa vakası olabilir. Ben düşük performans bekliyorum.

Valla ibb brklenmedik maclarda puan kaybi yasayabilir hatirladigim kadariyla 2009da sivas gidip evinde amacsiz ibb ye puan kaybesipde bizi lider olmustuk.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Haftaya kayserinin basaksehire fark atacağını düşünüyorum. Sebep ise bu galibiyetin fenere yaraması...

Alıntı Talha Karanfiler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre Gs'li zaten, 3-5 sene önce TTarena önünde GS formasıyla çekilmiş fotoğrafı düşmüştü geçenlerde

Alıntı Mehmet Ali Güneş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Talha Karanfiler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre Gs'li zaten, 3-5 sene önce TTarena önünde GS formasıyla çekilmiş fotoğrafı düşmüştü geçenlerde
    Bilal Kısa'da olduğu gibi buna transfer sözü verecekler belki de çoktan vermişlerdir

@Siret Uslu

son 30yılın birikimini çalınan şampiyonlukları hatırlayan her Beşiktaşlı gibi samimi birşekilde ve son 5maç şampiyon olmak için neler yapabileceklerini azçok tahmin ettiğin için paylaştın

gsnin nasıl kansız şerrefsiz bir camia olduğunu anlatmaya çalıştın aynı fikirdeyim

Bu demek değilki şampiyon olamayız gsyi yenemeyiz
    Ben normalde gsyi yeneceğimizi düşünüyorum ama gergin final maçlarını oynayamayışımız ve deplasman tablomuz ve rakibin iç saha performansı kokutmuyor değil

gs başak berabere bitse o moralsizlikle gs alanyadada takılıp belkide saf dışı kalacaktı şimdi tekrar tutundular bazı arkadaşlar bunu korkaklık olarak adlediyor canları sağolsun
    ama rakibin içerde 15te14 yaptıysa ondan korkmasanda kaale alacaksın
    Ben gsyi kaale alıyorum
    Patladılar ha patlayacaklar yorulur ligi bitiremezler dedik kaldı 5hafta bu kadarda hafife almamak lazım bunu demek istiyorum kendi adıma

Çokta bişey demedik beraberliği gs galibiyetine tercih ettik hepsi bu

"SizdeLigiKoyacakYürekYokNaparsanızYapınBıktırdını zArtık"

Alıntı Ali Can Erdoğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sezon gs deplasmanda oynadığı maçlarda konya hariç, maçı izlediysem puan kaybetti, izlemediysem kazandı.

Osmanlı , bursa , kayseri , karabük bu 4 maçı da izlemedim. Hepsini kazandılar.

Kalan tüm deplasman maçlarını izledim. Konya hariç puan kaybettiler.

Cumartesi evlilik yıl dönümüm. Bişeyler yapmam lazım

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    esini al maci izlemeye gotur ve bu macta gs puan kaybederse sana istedigini hediyeyi alacagim falan de, en buyuk alanyali olur esin mac sonucuna gore senin cuzdan biraz yanabilir ama sampiyonluga deger degilmi?