Konu: Süper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tüm Maçları

Bizim başak maçındaki çaresizliğimiz ve gs nin aynı başak ı oynatmaması biraz karamsarlık yarattı ama her maçın hikayesi farklı. Biz de gs ve fb yi ezdik evimizde. GS maçı ortada geçer.

hayırlı uğurlu olsun
    lideriz insallah

Kayseri 5.lik için bastıracak, Alanya da küme düşmemek için.. Maçları salacaklarını hiç düşünmüyorum, özellikle Kayseri'nin.

Alıntı Kenan Isan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halil Umut Eyaz başlığı kalsın bu hafta lütfen ve yine mi cuma oynuyoruz ? :/
    Başakşehir o ben de yanıldım ilk başta.

deplasman olarak Kadıköy daha zor bence, gsyi akıllı oyunla geçeriz

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Sinan Isik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Kenan Isan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halil Umut Eyaz başlığı kalsın bu hafta lütfen ve yine mi cuma oynuyoruz ? :/
    Başakşehir o ben de yanıldım ilk başta.
    kör ben )

teşekkürler.

GS Başakşehir maçını en az 2 farklı kazanır ve kazanırsa şampiyon olur demiştim.malesef GS şampiyon oldu..2 yıldır GS yi telekomda yendiğimiz sizi aldatmasın. İddaası olmayan ve teknik direktör faktörü olamayn GS yi yendik. Şampiyonlukta iddiası olan Başında Fatih Terim olan GS yi Telekom Arenada yenelim beni forzadan ihraç edin.Bakın Şampiyon olalım demiyorum,GS yi yenelim isterse şampiyon olmayalım gene ihraç edin beni forzadan. En son Lucescu zamanında yendik ali samiyende ligin başıydı 1-0 gs yi. ibrahim üzülmez hemde sağ ayağıyla atmıştı köşeye.8 puan farklamı ne şampiyon olmuştuk yanlış hatırlamıyorsam.Fatih terim vardı. ogündür idiası olan GS yi yenemedik deplasmanda. 2 senedir iddiası yok GS nin öyle yendik. bize bırakmazla o maçı yedirmezler bize ( bunları söylerken acaba bir mucize olurmu diye içimden geçmiyor değil ama dost acı söyler. )

Şu maç berabere bitse bile işimiz gene zordu şimdi çok ama çok zor oldu.

Birakin bu Gsyi yenmek zor lafini ne bu korku ya yapmayin gozunuzu seveyim!

Bu puan durumu bizim yüzümüzden böyle çıkıp eşşek gibi 5 maçı da alacaklar turu atacaklar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duygusal dusunmeyin derbide bir taraf kafadan 0 ya da 1 puan yazacaksa bu gsliler olur tablo ortada daha birkac ay once 7-8 gol yiyeceklerdi.

SM-J510FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Halil Nuri Yurdakul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs yenmese oradaki maça beraberlik icin mi çıkacaktı
    yenince rüzgarı arkasına alıyormuş gecen hafta o rüzgar neredeydi
    sahasinda hiç kaybetmemiş peki deplasmanda ne yapmış
    o kafayla Alanya macı kesin kayip o zaman
    basak burada yenseydi kesin sampiyon olurdu ve onlarla .Macimiz yok
    gs berabere kalsaydı bizim orada onları yenme mecburiyetimiz olmayacakmiydi
    en iyisi beraberlikti ondan sonrası gs galibiyeti
    Basak takıldığı an herşey elimizde bu bile son haftalara girerken büyük bir şans
    hele alanyada puan kaybı olursa ki büyük ihtimal olacak o zaman görürüz neler olacagini
    Aynen sanki gs bugün puan bıraksa ligi bırakacaktı. Adam her türlü şampiyon olmak için yenmek için çıkacak zaten. Şimdi de yenmek için çıkacak tek puan kaybında liderliği kaybeder. Farkeden birşey yok.
    Biz herhalde tek biz kovalıyoruz zannediyor. Herkes yarışın içinde, haftaya ibb yenince gs Beşiktaş maçında beraberlik yeter desin de görelim.
    Yarış üç bacaklı hatta Fener de artık için de 4. Kim Ligi 4. Bitirse şaşırmam.
    Bugün olabilecek iki iyi şeyden biri oldu. Bugün gs yenilseydi. İkincilik yarışına girerdik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tayyip Erdoğan'dan sonra Meral Akşener de spora karıştı. Yazdığı çok olay olur. İyice siyaset girdi futbola.

Son 2 senenin şampiyonusun, kadro kaliten belli, son 4 maçtır rakibini tokatlıyorsun, ilk maçta ezip geçmişsin ama halen korkudan tir tir titreyenler var.

Alıntı Halil Nuri Yurdakul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada su forumda 6-7 kişi var
    ya fbyi överler ya gsyi
    ove ove korka korka bitiremezler
    diger topiclerde hocaya giydirirler
    BESİKTASLİLİKLARİNDAN asla şüphe etmem ama iç karartacak şekilde olumsuzlar hemde abartı sekilde
    cidden can sıkıyor yorumları
    Tercüman olmuşsun abi düşüncelerime.