Konu: Süper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tüm Maçları

Bende bunu anlamıyorum bizim maçımızda galatasaraya beraberliğin yeteceği ne malum? Başakşehir in geçme ihtimali yok mu ?
    Onlar da biz de kazanmak için çıkacağız.
    Ayrıca şahsi fikrim şampiyon olacağız.
    Haftaya alanya gs maçından sonra bu maçın bize yaradığı daha net ortaya çıkacaktır.

Alıntı Bulent Golbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Ozkan Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs kazanmasa 2. Sirada olacaktik ve basakin takilmasini bekleyecektik,sampiyonlar ligi elimizde olacakti, gs bizi yenmek zorunda olacakti, simdi hem basak hem gs takilsin diye bekleyecegiz, gs ye bizomle berebarlik yetiyor, kazanmak zorunda degiller, sampiyonlar ligi de elimizde degil. Soylemeyelim mi bunlari..

Sent from my iPhone using Tapatalk
    E dostum diger turlu de yenmek zorundasin basak o hafta puan kaybetmezse beraberligin ne anlami olacak?

1 ay once sezonu acmak da cabasi 2. Olursak.

Her turlu yenmemiz lazimdi gs’yi. Basak 2 macta puan kaybetmezdi bu maci alsa.

Hep bir huzun yaratmayi seven bir profil olustu bizim taraftarda hep kotu tarafindan bakmak, “looser” degil “winner” kulup kulturune gecis yapmamiz lazim artik.

Bu zayif gs yi bu ustun kadro ile yenemiyorsak, yenmeyi hayal bile etmiyorsak sampiyon da olamayiz zaten uzulmeye gerek yok (melankoli taraftarlarimiz icin sozlerim)

Kazaniriz, her turlu kazaniriz derbiyi.
    Gs bu maci kazanamasa bizim gsyi yenmek zorunda olusumuz kadar hatta daha fazla gs bizi yenmek zorunda olacakti, simdi gsye beraberlik yetiyor, yani tt arenaya 1-0 geride gidiyoruz.

Bence gs ye beraberlik falan yetmiyor bizim macta. Biz gs yle berabere kalirsak basak kalan maçlarını kazanirsa yine basak sampiyon. Entresan bir sezon oluyor gercekten

Gs kazanmasa 2. Sirada olacaktik ve basakin takilmasini bekleyecektik,sampiyonlar ligi elimizde olacakti, gs bizi yenmek zorunda olacakti, simdi hem basak hem gs takilsin diye bekleyecegiz, gs ye bizomle berebarlik yetiyor, kazanmak zorunda degiller, sampiyonlar ligi de elimizde degil. Soylemeyelim mi bunlari..

E dostum diger turlu de yenmek zorundasin basak o hafta puan kaybetmezse beraberligin ne anlami olacak?

Hep bir huzun yaratmayi seven bir profil olustu bizim taraftarda hep kotu tarafindan bakmak, “looser” degil “winner” kulup kulturune gecis yapmamiz lazim artik.

Bu zayif gs yi bu ustun kadro ile yenemiyorsak, yenmeyi hayal bile etmiyorsak sampiyon da olamayiz zaten uzulmeye gerek yok (melankoli taraftarlarimiz icin sozlerim)

Gs bu maci kazanamasa bizim gsyi yenmek zorunda olusumuz kadar hatta daha fazla gs bizi yenmek zorunda olacakti, simdi gsye beraberlik yetiyor, yani tt arenaya 1-0 geride gidiyoruz.

Gs ye nasil yetiyor beraberlik

Halaa olumsuz bakiyorsunuz, basak yenmeyecek mi o hafta?

Oynanmamis mactan bile mutsuzluk cikardiniz.

Gs bizim macta beraberlikle 2. Olur anca.

Her sey elimizde iste, beraberlik daha iyiydi kabul ama cok da fark etmiyor gs galibiyeti.

Sadece basak kazanmasin dedim bu bize yeter, yetecek de.

aynen!

Alıntı Yiğit Güngör Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bunu anlamıyorum bizim maçımızda galatasaraya beraberliğin yeteceği ne malum? Başakşehir in geçme ihtimali yok mu ?
    Onlar da biz de kazanmak için çıkacağız.
    Ayrıca şahsi fikrim şampiyon olacağız.
    Haftaya alanya gs maçından sonra bu maçın bize yaradığı daha net ortaya çıkacaktır.
    En kotu ikinci olurlar ama berabere biterse. Biz ne oluruz?

Haftaya Başakşehir de Galatasaray da berabere kalır...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Haftaya yosmalar bence alanyada puan kaybetmeyecek,herkes kesin kaybedecek gozuyle bakıyor ama,bence bizimle olan maçta ligin sonu şekillenecek.

Üçlü averaj muhabbeti de düşer mi ki işin içine sezon sonu?
    Öyle olursa bizim gs'yi iki maçta da yendiğimizi var sayıyorum
    Biz: 2 G 1 B 7 puan
    Başak: 2 G 1 B 7 puan
    GS: 1 G 3 puan

Çok uzak bi ihtimal ama böyle bi durumda da muhtemelen genel averaja bakıyor ve biz alıyoruz diye biliyorum. Çok sikko bi muhabbete taşıdı o aradaki m ağlubiyet bizi.

şerefsiz adebayor bizim maçta köpek gibi koştun çabaladin, bu maçta nerdeydin ?

Gs bizim maca nasil 1 puan yeter diye cikacak sacmalamayin ya Basakla 1 puan aralari?
    5’te 5 yapmak zorundaydik yine zorundayiz sonrasina bakacagiz ama bugun Basak kazansaydi lig biterdi orasi kesin.

Alıntı Ahmet Altun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Mert Zeybek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs taraftarı gsyi bizim kadar büyütmüyordur.
    Aynen öyle.
    Süper yorum

Başak önümüzdeki iki maçın birinde kesin puan kaybedecek. Bu durumda Gs'ye beraberlik yetebiilr.

Kafamdaki senaryo tıkır tıkır işliyor..

Alıntı Ekrem Emre Tetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Ramazan Midilli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi şimdi gs yensin diyenleri piste alalım

Rüzgarı arkasına aldı yosmalar

Oradaki maçımız ölüm kalım maçı olacak ve fatoş sever böyle işleri

Keşke beraberlik çıksaydı bombok bi hafta sonu oldu benim için

"SizdeLigiKoyacakYürekYokNaparsanızYapınBıktırdını zArtık"
    Asıl Başakşehir yense iş biterdi. Şu anda 1 puan fark var liderle. Ümitsiz arkadaşları anlamıyorum zaten her maçı kazanmak zorunda değil miydik? 5 maç daha var ve gsnin maçları bizden zor. Yenilmez yaptınız hepten şu gsyi büyütmeyin.

GT-I9060I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Başak yensin demedimki zaten
    Beraberlik istiyordum ben
    gs son 2yıldır yeniyoruz doğru ama kurt bir hoca yoktu başlarında dikkat
    fatoş rikerike tudora benzemez
    Şu maçta rikerik tudor olsaydı başak basar geçerdi

Rehavet iyi bişey değil gs takım değil orada herzamanki gibi yeneriz bunları demek gerrçekçilik yada inanmışlık değil bence
    15maç 14g 1b var adamların içerde bu tablo reel
    Takımımız iyi bende inanıyorum yenebiliriz o ayrı ama bu gs yensin diyenleri anlayamıyorum cidden adamlarda hertürlü pislk var son haftalara önde girince bişekil götürüyorlar tek hatırladığım 100.yıl şampiyonluğumuz
    İnşaallah aynı senaryo olur

"SizdeLigiKoyacakYürekYokNaparsanızYapınBıktırdını zArtık"

Ben iyi bir sonuç olduğunu düşünüyorum. Başak bir maç daha kaybederse bize gs deplasmanında 1 puan yetecek. Tabi gs tüm deplasmanları alırsa ayrı.