Konu: Süper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tüm Maçları

Yer
    Bu kadeh senin şerefine Hernandez !
    Başakşehir haftaya yenerse alır götürür. Galatasaray artık altımızda. Yensinler şunları da 1 maça insin olay.

Alıntı Atanur Mehmet Demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Gokhan Sari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya kardeşler basak yenince nasıl şampiyon oluyo? Ki bence yenemicek gsyi. Başak takilacaktir mutlaka
    Yenerse kalan 5 macin ikisinde puan kaybetmeli. Asil soru nasil sampiyon olamiyor ?

O macin ne olacagini hic kestiremiyorum ama eger kazanirlarsa sampiyonlar. Beraberlikte ben sampiyon olacagimiza inaniyorum.
    Basaksehir şampiyon olamaz buna net eminim

Biraz önce eve girdim maçtaydım.Ne koydular GS’ye. Çok fena dalga geçildi tribünde.Gençler taraftarının yarısı FB ve Bizimkilerdi.Gol yiyince kripto kedicikler koşar adım kaçtılar

Gs basak maci ideali beraberlik, basaksehir o maci kazanirsa sampiyon olur. Kayseri sivas antalya kasimpasa 4unu de yenerler, tek osmanliya takilsa bize yetmez zaten.

Gs basak berabere, sivas da fenere kaybetmez insallah. Ama oncelikle biz kazanmaliyiz gerisi fasa fiso

başak gs'yi yenerse bence de sampiyon. Beraberlik ya da gs galibiyeti olsun artik hangisi olursa. Basak kazanmasin da. Şu Akhisari belasini yenelim biz once sonrasina bakariz. ben gs'yi yenecegimizden eminim. buyuk maclarda acik oynayan takimlara cok iyi oynuyoruz, yine aynisi olur.

Alıntı Halil Umut Eyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    28. haftanın son maçı olan bugün ki Gençler - Gs maçıyla beraber 29. haftanın Beşiktaş'ımız için hayırlı olması dileğiyle.

Adamın dibisin

Sent from my SM-N910T using Tapatalk

Haftaya GS yensin, biz GS'yi yenelim....

Bu kadar basit

Başak gelecek hafta kazanacak ve gs kaosa sürüklenecek.Alanya ve bize karşı da kaybedecek bence.Bizim Bilic li sezona benzetiyorum durumlarini.Cok iyi forvetleri ve bi o kadar kotu geri dortlusu var.Fakat Başak in son 5 maçın 2sinde puan kaybedebilecegini düşünüyorum ben.Biz 6 da 6 yapabilir miyiz orası muamma.

Alıntı Celal Kaan Aytemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu kadar basit
    Gs yense de Başakşehirin puan kaybetmesini bekleyeceğiz berabere bitse de. Niye durduk yere 2 puan yazıyorsunuz adamlara

Başak Gs'yi yenerse şampiyon olur yenmemeleri lazım
    Beraberlik en güzeli o olmadı Gs galibiyeti olması lazım

başakşehir gs yi yenerse şampiyon olur. kalan 5 maçta 2 defa takılmaz başakşehir en fazla bir maç puan bırakır oda yetmez bize. en iyi sonuç beraberlik olur. gs yenersede çok kötü olmaz bizim için. tabi bu ihtimaller bizim akhisarı yenmemiz halinde geçerli.

Yalnız Fatih Terim bu sene çok ilginç bir şekilde hiç ortalığı karıştırıcı açıklamalar vs yapmıyor. Bir kere bile hakem vs demedi bu sene. Aykut Kocamanın aksine çok olgunlaşmış gibi bu yaştan sonra..

Alıntı İsmail Arı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Celal Kaan Aytemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu kadar basit
    Gs yense de Başakşehirin puan kaybetmesini bekleyeceğiz berabere bitse de. Niye durduk yere 2 puan yazıyorsunuz adamlara
    Aynen öyle berabere kalsınlar Gs’nin önüne geçiyoruz.Her halükarda Başakşehir ‘in en az 2 puan daha kaybetmesi gerekiyor zaten.Aradan GS’yi çıkarız en azından😀

Alıntı Erkan Ünsalan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız Fatih Terim bu sene çok ilginç bir şekilde hiç ortalığı karıştırıcı açıklamalar vs yapmıyor. Bir kere bile hakem vs demedi bu sene. Aykut Kocamanın aksine çok olgunlaşmış gibi bu yaştan sonra..
    Antipatik olursa tepki çeker. Tepki çekerse tazminat olayı iyice kazan kaldırır. Herkes şimdi helal olsun Terim'e diyor ve bu işine geliyor. Şark kurnazlığı yapıyor kısacası