Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Adamlar ge?en haftadan sonra en ?nemli ma?lar?ndan da hemde yenik duruma d??t??? halde galip geldiler.
    Hakem makem ben anlamam Akhisar gerizekal?ligina yans?n

Yorum Yap

B?y?k ma?lar?n alay?nda y?rt?nan Okan Buruk bug?n hakl? olarak y?rt?nmas? gerekti?i yerde sus pustu.

Bunlar?n tayfan?n alay? b?yle.

Yorum Yap

Aslı Kemal I??k tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Akhisar ?s ma?? gibi ikinci yar? patlamaz umar?m
        Ve Patlad?lar..

?ok net ma? sat?yor bunlar yaa..ilhan Cavcav d?nemi gen?lerbirli?i gibi.. Kendini garantiye ald?ktan sonra sat gitsin..

Yorum Yap

Aslı ?sa ?etin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Mehmet Kartal Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Beyler bizde ???k s?f?r,sezon ba??ndan beri ?ampiyon olamayaca??z diye bas bas ba??r?yor tak?m, b?rak?n ba?ak kazans?n,y?r?s?n, biz olamayacaksak onlar olsun, Allah a?k?na ?u ?erefsiz gs ?ampiyonlu?u mu yoksa sessiz sedas?z ge?ip gidecek ba?ak ?ampiyonlu?u mu?
          Bu sene ba?ak ?ampiyonlu?u seneye de tekrar bizim ?ampiyonlu?a fitim ben art?k bu sezon, yeter ki ?u yosmalar ?ampiyon olmas?n!
          Ayn? fikirdeyiz abi ki basak gs deplasman?ndan sonra en zor deplasman?n? oynad? bence
          Cidden biz olam?yorsak basak olsun en az?ndan sessiz sedas?z ge?er
          Akl?n yolu bir karde?im, bizim beyzadeler zerre kadar istemedi bu sezon ?ampiyonlu?u,4 ma? seri yapamayan, 3 ma?? bile zar zor bir ya da iki kere yap?p hemen her deplasmanda puan b?rakan tak?m ?ampiyon olamaz maalesef!
          Bende ayn? fikirdeyim ba?ak?ehir y?r?s?n ?erefsiz gs olaca??na .
          Bizimkiler kesinlikle olamaz.
          Bu ba?ak?ehirin 3 puan ald??? akhisardan biz imkans?z 3 puan alamay?z.. helede 1 0 geriden gelip
          Taraftar inan?n ?ocuklar diyor ama bizimkiler art?k maalesef kibarl?ktan anlam?yor

Yorum Yap

Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Normalde video hakeme kar??y?m ama bu t?r pozisyonlar i?in iyi olur diyorum..
            Video hakemin ba??nda da Palab?y?kgiller oturacak ve yorumlayacak.Biz daha fazla ??ld?raca??z.

Yorum Yap

Basaksehirin gs harici zor maci yok ama seyircisi olmadigi icin ic saha maclari da zor geciyor. Ama iyi bir oyunlari var, biz akhisara karsi boyle dominant oynayamayiz bence

Yorum Yap

Aslı Tayfun Polat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Normalde video hakeme kar??y?m ama bu t?r pozisyonlar i?in iyi olur diyorum..
                Video hakemin ba??nda da Palab?y?kgiller oturacak ve yorumlayacak.Biz daha fazla ??ld?raca??z.
                Asl?nda ?izgi teknolojisi laz?m. Hakemin kolunda ?izgi yi ge?ti yada ge?medi yazacak. Gol ?izgisi teknolojisi baz? ligler de var zaten.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Yorum Yap

20-25 cm auta ??km?? topu g?rm?yor. Her ma? kalecileri oyunu so?utuyor uyar? bile verilmiyor. Emre nin dokunmazl??? var kimse bir?ey diyemiyor. Nas?l puan kaybedecek bu s?fats?zlar.

Torpille g?z?m?ze soka soka b?y?k tak?m Mu? gibi kafaya oynar, yar???n i?inde olan tak?m haline geldiler.

T?rkiye de day?n eni?ten kay?n?on varsa adalet hep sana ?al???r.

Hay?rl? i?ler

Yorum Yap

Trabzon g?zel kadroyla ma?a ??k?yor.

Yorum Yap

7 hafta kald? Ba?ak ile fark 2 ma?
                      Nas?l olacak bilmiyorum tek rakip olsa neyse birde arada Gs var 2 tak?mdan puan kayb? bekliyoruz tabii bu s?re?te bizimde puan kayb? yapmamam?z laz?m

Yorum Yap

Piero gosterdiler top disardan gelmis

Yorum Yap

Beyler bizde ???k s?f?r,sezon ba??ndan beri ?ampiyon olamayaca??z diye bas bas ba??r?yor tak?m, b?rak?n ba?ak kazans?n,y?r?s?n, biz olamayacaksak onlar olsun, Allah a?k?na ?u ?erefsiz gs ?ampiyonlu?u mu yoksa sessiz sedas?z ge?ip gidecek ba?ak ?ampiyonlu?u mu?
                          Bu sene ba?ak ?ampiyonlu?u seneye de tekrar bizim ?ampiyonlu?a fitim ben art?k bu sezon, yeter ki ?u yosmalar ?ampiyon olmas?n!
                          Ba?ak olursa futbol kaybeder. End?stri kazan?r. Siyaset kazan?r.

Ha diyeceksin ki di?erleri ?ok mu farkl??

En az?ndan Gs kazan?rsa e?imiz dostumuz var mutlu olacak. Ba?ak olursa bir hi?likten ibaret olacak ?u sezon.

G?r??lere sayg? duyuyorum ama benim d???ncem Ba?ak olmas?n Bursa'ya bile raz?y?m.

Yorum Yap

Ba?ak?ehir bug?n kazanmadi Akhisar kaybetti.

Alanyaspor'un yapt???n? yapacaklard? en k?t? 1 puan alirlardi.

Gs yi deplasmanda yenerlerse zaten ?ampiyon olsunlar..
                            Iki sezondur beraberli?in bile yarad???n? ma?ta ma?lup olduk ondan sonra ??k cikabilorsen i?in i?inden.
                            Ha i?erde Kayseri,Sivas ma?lar? zor.
                            Osmanl? k?me d??me hattinda. .
                            Gs deplasmani zor.
                            Ba?ak?ehir en az iki ma?ta puan b?rak?r ancak biz hepsini kazanirmiyiz muamma..
                            Ah ulan ge?en hafta 1 puan hayati derecede ?nemliydi. .
                            ?nler'i bo?una g?nderdik adam gittigi tak?mlar? ?ampiyon yap?yor. .Nasil bi u?ur varsa art?k 😀

Yorum Yap

Basaksehire kaybetmeyecektik adamlari ortak ettik resmen. Akhisara gelmeden hatanin buyugu bizde ve o maca hicbir hazirlik yapmadan cikan senol guneste

Yorum Yap

Pierroya gore top c?km?s
                                G?rmeyen kim erdinc sezertam
                                O kim ;
                                3:3 biten gs mac?nda burak?n pozisyonunda penalt? verdiren yard?mc?
                                Bu adamlar?n daha neler yapmas? gerekiyor acaba ceza almalar? icin
                                Saha ya girip gol m? atmas? laz?m

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X