Konu: Süper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tüm Maçları

Alıntı Cihan Yaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Ramazan Midilli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı İsmail Arı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Ramazan Midilli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir rodrigez bir yasin yok elimizde
    Pırpır adam yok elimizde

...LİGİ KOYMAYIN LİGİ...
    Törenin canını yiyim ben özledim 2kişiyi sırtına alıp gitmesini
    İnşaallah 2.yarı hazır döner

...LİGİ KOYMAYIN LİGİ...
    Bu resimden de anlaşılacağı gibi anca pide hazırlar o
    Bu adamın akıbeti nedir bilgi var mı? Ekim gibi sahalara döner diyorlardı. İlk yarı bitti adam ortalıkta yok. Q7'yi kesecek tek adam Töre'dir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Transfermarkt sitesinde "Süper Lig - Oynama izni yok" şeklinde bir not belirtilmiş. Federasyona falan mı bildirilmedi yoksa lisansında falan mı sorun var, güvenilir ve güncel bir site kendileri yoksa sakatık olsa dönüş tarihiyle birlikte yazarlardı.

https://www.transfermarkt.com.tr/gok.../spieler/82130

Alıntı İbrahim Su Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Hocanın formsuzluğu da en az futbolcular kadar var. Önceden yaptığı taktik ve oyuncu değişiklikleriyle maçı alırdı. Bu sene bi haller oldu. Takımın gole ihtiyacı olduğu anlarda dahi, kafa toplarına etkili çıkan Negredo'yu çıkartmak gibi yanlışlara düştü. Q7, Talisca ve Caner inadını hiç saymıyorum bile.

Şu Sivas maçında dahi Orkan'ı oyuna sokabilirdi. Oğuzhan hiçbir zaman hamle oyuncusu olmadı. Sonradan girdiği hiçbir maçta oyunun kaderini değiştiremedi. Ne zaman oyuna sonradan girse bir halt yapamadı, Sivas maçında olduğu gibi.

Bizim defanstan ziyade bir orta saha oyuncusuna ihtiyacımız var. Talisca, Oğuzhan, Tolgay falan.. Bunlarla lig bitmez. Hele Tolgay ve Oğuzhan var ya, gol atmayı unutmuşlar. Böyle ofansif orta saha mı olur?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hocanın kadro tercihleri ve oyuncu değişiklikleri hep sıkıntılıydı ama geçmiş senelerde kadro bu kadar geniş olmadığı için tartışılmıyordu bu kadar.Genelde benzer ve ezbere değişiklikleri vardı hep mesela ilk sene öne geçtiğimiz çoğu maçta 60-70 gibi Necip girerdi oyuna.Şimdi de aynı değişiklikleri yapıp,aynı isimleri oynatmaya devam ettikçe eleştiriliyor tabiki.Takımı hazırlama konusunda ve bazı oyunculardan verim alma konusunda uzman hoca ama şu oyuncu tercihleri ve oyunu iyi okuyamaması handikapları.Bazı inatları da var ve hata yapsa da bunlardan vazgeçmiyor çoğu zaman.İnşallah toparlar ama şapkayı önüne koyup düşünmesi gerekiyor benim hatalarım ne diye de.

Alıntı Mehmet Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transfermarkt sitesinde "Süper Lig - Oynama izni yok" şeklinde bir not belirtilmiş. Federasyona falan mı bildirilmedi yoksa lisansında falan mı sorun var, güvenilir ve güncel bir site kendileri yoksa sakatık olsa dönüş tarihiyle birlikte yazarlardı.

https://www.transfermarkt.com.tr/gok.../spieler/82130
    Lisansı çıkarılmadı diye biliyorum, devre arası çıkarılır.

Süper Lig 18. Hafta Maçları

Beşiktaşımız için hayırlısı olsun.

Başakşehir hariç diğer yapraklar kazanır. Onlar da kazanabilir ama Bursa zorlayacaktır.

Kayseri'den en az 1 puan bekliyorum.Sumudica Reyiz işini bilir

Buca maçında bile yırtınıyor adamlar
    Fatoş gazı vermiş belli donk bile top oynuyor
    Bizden istekli arzulular malesef

...LİGİ KOYMAYIN LİGİ...

Gs bizden 1 hafta sonra kampa basladi, adamlar su an gazi almis bir sekilde oynuyorlar..

Bizim kamp cok iyi gecti diyordu butun muhabirler, dun Osmanlispor macinda gorduk bizimkilerin hirslarini..

Alıntı Çağdaş Ulaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs bizden 1 hafta sonra kampa basladi, adamlar su an gazi almis bir sekilde oynuyorlar..

Bizim kamp cok iyi gecti diyordu butun muhabirler, dun Osmanlispor macinda gorduk bizimkilerin hirslarini..
    Gs as kadro ile çıkmış rakibi 2 alt küme takımı Buca, sen as takımdan sadece GG ve Pepe ile çıkmışsın rakibin de süper lig takımı Osmanlı.

Bizim futbolcularda pek hırs yok bu sene. Sakin oynuyorlar

Alıntı Halil Umut Eyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Gs as kadro ile çıkmış rakibi 2 alt küme takımı Buca, sen as takımdan sadece GG ve Pepe ile çıkmışsın rakibin de süper lig takımı Osmanlı.
    Halil ben oyunculardaki hirstan ve havadan bahsediyorum, sen kadrodaki oyunculardan rakip takimdan bahsetmissin..

Alayi berabere kalacak. Wait for it