Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Basaksehir rotasyona gitmis as kadrodan 2 kisi var 11 de. Bunlar sevillayi eleyebileceklerine inaniyorlar heralde

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
    Aslı Y?lmaz ?pek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Muammer ?ak?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bi Mariano?ya bakiyorum bir de bizim Beck?e. Sonra Quaresma niye oynamiyor. Adami oynatan yok ki.
    G?khan oynad??? zamanda Quaresma ?izgiden ayr?ld??? yokki hatta Quaresma kanat de?i?tirdi?i zaman g?khan bile ?ok g?zel oynuyordu.
    G?khan oynad??? zaman Quaresma al verleri ?ok iyi yapabiliyor ayr?ca orta pozisyonlar?n? ?ok iyi yapabiliyor 13-15 asisti havadan yapmad? bu adam..Size kalsa aras kadar katk? vermedi diyeceksiniz

Yorum Yap

Sunu dusunun ama gese icerde bu sene zor puan kaybeder . Deplasmanda da baskilari oldukca etkili kapanan takimi acarlar valla o yuzden form tutmus formsuz takim bunlari gecin silahlari var mi var .. onemli olan bizim form tutmamiz bu ligin babasi senol hocali besiktas ama kendimizi bulmaliyiz. Onlarin hoca ve yedek kadro handikapi var bizimde cl ve suanki formsuzlugumuz fiksturumuz zor acin bakin bu donemeci iyi atlatmaliyiz. Kasimpasa maci yakismadi bize uzaydan iki gol yedik ya hala sinirliym

Yorum Yap

Gs organize bir atak yok baski ve presle i?i bitiriyorlar ..

Yorum Yap

Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Alper Ugurlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Bence gomis Besikta?'tan fazla gol atar aksini idda eden futboldan anlamiyordur.
          O ne demek ya ? 25 gol mu atacagiz maks 20-25 atar
          Yok Gomis 70 tane falan atar rahat

Yorum Yap

Bence gomis Besikta?'tan fazla gol atar aksini idda eden futboldan anlamiyordur.
            Kat?l?yorum. Hatta Gomis'in gol say?s? bizim toplayaca??m?z puandan fazla olur.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bizede gomis gibi forvet lazimdi. ?lerde deli gibi basiyor rakip stoperleri yipratiyor ve gol atiyor

Abubakar
              Gomis daha iyi golc?

Abuyu sevmedigini biliyorum zaten ondan sana yazdim abuda guzel golcu daha da yasi genc gomisten buyuk topcu olur. Ben hep abuya inandim valla kumasi iyi adamin kamerunda tapiyorlar adama ama burda herkese o guveni veremedi katiliyorum. Yanliz gecen sene taliscaya attirdigi golu her oyuncu yapamaz . Abu iyi golcudur bakma sen

Yorum Yap

Osmanl? inan?lmaz kotu. 3 pas ustuste yapamad?. GS biraz daha sissin sonra gorcem ben onlar?.

Pixel XL cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Osmanl? tugay- hasan'? ??kar?p Regattin- Bifouma'y? als?n ma? kafa kafaya gelir.

Yorum Yap

Aslı ?smail Ar? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Kat?l?yorum. Hatta Gomis'in gol say?s? bizim toplayaca??m?z puandan fazla olur.
                    Gomis fabriden az gol yer bence

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Gs organize bir atak yok baski ve presle i?i bitiriyorlar ..
                      Diyorum. Tek yaptikari gaz ve pres. Kolay takimlara puan birakmazlar. Ama bu pres oyunu buyuk takimlara tutmaz. Oyun da oynaman lazim.

Yorum Yap

Gs'de ?ok i? yok, aldanmay?n bu 2 ma?a. 2 zay?f tak?ma kar?? sezon ba?? yeni transfer gaz?. Osmanl? bitmi? gitmi? durumda le? gibi kadrolar? var Aminu hari?. Gs'de organize atak, set h?cumu yok bol bol tempoyla pas siyahilerle. Yaln?z gelmeden de demi?tim Mariano ?ok iyi sa? bek. Bizde futbolcu olarak para kazanan 32 numaral? ?ah?s da bu adamla ayn? mesle?i yap?yor. Come back GG

Yorum Yap

Gaysenin avantaj? Kayseri ve Osmanl? gibi le? 2 tak?mla oynamas? ilerde daha sert ma?larda ne oldugu ortaya ??k?cak

Yorum Yap

Bu arada Nasri Antalyaspor'a gelmi?.

Yorum Yap

Aslı Mahmut Zabit Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Osmanl? tugay- hasan'? ??kar?p Regattin- Bifouma'y? als?n ma? kafa kafaya gelir.
                              Osmanli kotu takim gese tek kale yapti ama aynen abartmamak lazim ama kucumsememekte lazim net rakibimiz bu yil. Bakalim cigerleri hocalari yetecekmi

Yorum Yap

Sampiyonu Besiktas -gs-basaksehir-fb-trabzon-antalya-kasimpasa bu takimlarin aralarinda oynadigi maclar belirleyecek. Diger takimlar cok tirt

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X